,

بورس تحصیلی لیتوانی

بورس تحصیلی لیتوانی

بورس تحصیلی در لیتوانی چگونه است ؟ بورس تحصیلی لیتوانی به چه کسانی تعلق می گیرد ؟ شرایط اخذ بورس تحصیلی لیتوانی چیست ؟ بورس تحصیلی لیتوانی به کدام مقاطع تحصیلی تعلق می گیرد ؟ آیا بورس تحصیلی در لیتوانی وجود دارد ؟ آیا امکان دریافت اخذ بورس تحصیلی از لیتوانی وجود دارد ؟ مدارک مورد نیاز اخذ بورس تحصیلی لیتوانی چیست ؟ برای اینکه با بورس تحصیلی لیتوانی و شرایط و مدارک مورد نیاز این بورس آشنا شوید با ما در مقاله زیر همراه باشید .

هیچ فردی نمی تواند به کتاب ها و دانش به تنهایی تکیه کند به همین دلیل قبل از تصمیم به تحصیل در هر کشوری باید در مورد هزینه های تحصیل هم فکر کرد . راههای مختلف برای تامین هزینه های تحصیلی در لیتوانی وجود دارد . کمک هزینه تحصیلی توسط موسسه آموزش عالی لیتوانی و اسکالرشیپ برنامه های بین المللی وجود دارد . هر مرکز آموزش عالی هم ممکن است افرادی را که شرایط مورد نظر آنها را داشته باشند بورسیه کند . دانشجویان علاقمند باید برای آن موسسات اقدام کنند تا ببینند که آیا امکان بورس وجود دارد یا خیر . این مفاله متعلق به موسسه ملک پور است .

هرساله حدود ۱۵٫۶ بیلیون یورو برای اسکالرشیپ فقط در اروپا وجود دارد . اما کدام اسکالرشیپ برای شما مناسب است ؟ اسکالرشیپ ها کاملا بسته به شرایط هر شخص است و ممکن است که بورس تحصیلی که به شما تعلق می گیرد با بورس تحصیلی صمیمی ترین دوستتان متفاوت باشد ، به همین دلیل است که شما باید تمامی موارد را بررسی کنید . مهمترین دلیل برای گرفتن بورس تحصیلی ساپورت مالی است . بورس تحصیلی کامل جامع ترین نوع بورس تحصیلی است . این بورسیه هزینه های تحصیلی و زندگی را شامل می شود و البته گرفتن این بورس سخت است . بورسیهای دیگری هم وجود دارد که همه چیز را پوشش نمی دهند اما حداقل یک قسمت از مخارج را در طول تحصیل می دهد .

بورس های متفاوتی در لیتوانی وجود دارد .اسکالرشیپ توسط موسسه آموزش عالی و برنامه های بورسیه بین المللی داده می شود . . هر مرکز آموزش عالی هم ممکن است افرادی را که شرایط مورد نظر آنها را داشته باشند بورسیه کند .برنامه های اسکالرشیپ دولتی برای دانشجویان دوره های عالی ، اساتید ، محققان مراکز تحقیقاتی و آموزش عالی خارجی داده می شود . به دانشجویان دوره های عالی ، اساتید ، محققان مراکز تحقیقاتی و آموزش عالی خارجی برای اخذ بورس تحصیلی ایالتی خوش آمد گفته می شود . این بورسها برای ساپورت کل دوره تحصیل نیست هر چند که  به طور معمول مدرک یک رشته دانشگاهی و یا کارشناسی ارشد پیوسته در طول مدتی که بورس تحصیلی داده می شود کسب نمی شود . این مقاله متعلق به موسسه ملک پور است .

 

 

 

بر اساس کشور محل سکونت چهار نوع اسکالرشیپ دولتی وجود دارد :

 

کشورهای واجد شرایط :

 

ارمنستان ، اتریش ، بلاروس ، بلژیک (فلاندر ) ، بلژیک ( والون )، بلغارستان ، چین ، کرواسی ، جمهوری چک ،دانمارک ، استونی ، فندلاند ، فرانسه ، کرجستان ، آلمان ، یونان ، مجارستان ، ایسلند ، هند ، اسرائیل ، ایتالیا ، ژاپن ، قزاقستان ، لاتویا ، مکزیک ، مولدووا ،مغولستان ، مونته نگرو ، فیلیپین ، لهستان ، رومانی ، روسیه ، صربستان ، اسلواکی ،اسلونی ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس ،ترکیه ،اوکرانین ، انگلیس ، آمریکا و ازبکستان

 

 

 

 

 

 

بورس تحصیلی دولتی لیتوانی برای دوره های فرهنگ و زبان تابستان ۲۰۱۶

بورس تحصیلی دولتی لیتوانی برای دوره های کوتاه مدت که شامل مطالعات لیتوانی ( بالتیک ) هم می شود  و تحقیقات به دانشجویان دوره های عالی ، اساتید  ، محققان مراکز تحقیقاتی و آموزش عالی داده می شود که از این کشورها باشند :

بلاروس ، بلژک ( والون ) ، چین ، جمهوری چک ، دانمارک ،استونی ، فرانسه ، آلمان ، مجارستان ،اسرائیا ، ایتالیا ، ژاپن ، لاتویا ،مکزیک ، لهستان ، اسلواکی ، سوئیس وترکیه

 

 

بورس تحصیلی دولتی لیتوانی برای دوره های کوتاه مدت مطالعات لیتوانی ( بالتیک ) و تحقیقات به دانشجویان دوره های عالی ، اساتید ، محققان مراکز تحقیقاتی و آموزش عالی داده می شود که از این کشورها باشند :

ارمنستان ، اتریش ، بلاروس ، بلژیک (فلاندر ) ،بلغارستان ، کرواسی ، فندلاند ، گرجستان ، یونان ، ایسلند ، هند ، قزاقستان ، مولداوی ، مغولستان ، مونته نگرو ، فیلیپین ، رومانی ، روسیه ، صربستان ، اسلونی ، اسپانیا ، سوئد ، اکراین ،انگلیس ، آمریکا و ازبکستان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بورس تحصیلی دولتی لیتوانی برای دوره های کوتاه مدت که شامل مطالعات لیتوانی ( بالتیک ) هم می شود  و تحقیقات در سال تحصیلی ۲۰۱۷-۲۰۱۶

جمهوری بلاروس ، جمهوری  گرجستان ، جمهوری مولداوا ، جمهوری اکراین ، جمهوری ارمنستان ، جمهوری آذربایجان ، جمهموری قزاقستان ، جمهوری ازبکستان ، جمهوری خلق چین و تمامی افراد خارجی  لیتوانیایی بورس تحصیلی برای دوره های فوق لیسانس تمام وقت
شهروندان جمهوری لیتوانی که در طول سه سال گذشته خارج از کشور زندگی کرده باشند و کسانی که شهروندی لیتوانی را از دست داده باشند به عنوان لیتوانیایی خارج از کشور تلقی می شوند . یک فرد خارجی به شرطی خارجی لیتوانی تبار تلقی می شود که حداقل پدر یا مادر یا پدربزگ یا مادر بزرگ او لیتوانیایی باشد یا بوده باشد و او خود را لیتوانیایی بداند . بورس تحصیلی دولتی لیتوانی برای لیتوانیایی های خارج از کشور و تمام افراد خارجی لیتوانیایی

 

شرایط اخذ بورس تحصیلی :

۱ – فرد باید دانشجوی ( نه در سال آخر )دوره های عالی ، استاد  یا محقق  مراکز تحقیقاتی و آموزش عالی  خارجی باشد .

۲ – فرد باید مدرک پذیرش از مرکز تحقیقاتی و آموزش عالی در لیتوانی را داشته باشد . ( به جز متقاضلان دوره زبان و فرهنگ در تابستان )

NB1 : متقاضیان بورس تحصیلی در نامه پذیرششان باید نام درس و تعداد واحدها آمده باشد .

NB2 : متقاضیان بورس تحصیلی تحقیقاتی در نامه پذیرششان باید رشته مورد نظر تحقیقات آمده باشد .

۳- متقاضیان بورس تحصیلی باید حداقل ۲۵ واحد درسی ECTS را در هر ترم بگذرانند . ( به جز دانشجویان مطالعات لیتوانی ( بالتیک )

۴ – متقاضیان بورس تحصیلی مطالعات لیتوانی ( بالتیک )  باید حداقل ۳۰ واحد درسی ECTS را در هر ترم بگذرانند و همچنین باید بقیه ملزومات رشته مطالعات لیتوانیایی ( بالتیک ) را داشته باشند .

۵ –بورس تحصیلی دولتی لیتوانی نمی تواند با بورسهای دیگر همراه شود .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۲ نظرات, میانگین: ۵.۰۰ از طریق ۵)
Loading...
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.