بهترین شهر جهان

بهترین شهر جهان کجاست؟

بهترین شهر جهان کجاست؟ در سال ۲۰۱۸ بهترین شهر جهان کجاست؟ برای زندگی بهترین شهر جهان کجاست؟ برای تحصیل بهترین شهر جهان کجاست؟ برای کار بهترین شهر جهان کجاست؟ برای مهاجرت بهترین شهر جهان کجاست؟ برای کسب درآمد بهترین شهر جهان کجاست؟ برای سرمایه گذاری بهترین شهر جهان کجاست؟ از نظر امنیت بهترین شهر جهان کجاست؟ از نظر آرامش بهترین شهر جهان کجاست؟ از نظر رفاه و آسایش بهترین شهر جهان کجاست؟ آیا میدانید بهترین شهر جهان کجاست؟ آیا با روش های متنوع مهاجرت به بهترین شهر جهان آشنایی ندارید؟ مقاله گردآوری شده از جانب موسسه حقوقی ملک پور، جهت آشنایی و تسهیل در امر مهاجرت به بهترین شهر های دنیا خصوصآ مهاجرت به اتریش می باشد و به طور کل به بررسی بهترین شهر های دنیا و شرح وضعیت بهترین شهر جهان و مهاجرت به اتریش می باشد. مسلما در هر قسمت از جهان پیرامون، کشور های متفاوت، شرایط متفاوتی را جهت مهاجرت خواستار می باشد و دسترسی به حجم بالای اطلاعات مورد نیاز با توجه به شرایط حال حاضر نیازمند صرف وقت زیادی خواهد بود. از این رو موسسه حقوقی ملک پور با بهره گیری از کادر مجرب وکلا و مشاورین، اقدام به فراهم کردن بستر مناسب جهت خدمت رسانی به هم میهنان عزیز در هر نقطه کشور کرده است. در همین راستا میتوانید با تلفن های موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان تلفنی در مورد امور مهاجرتی خود  با مشاوران ما بهرمند گردید .
در باب انتخاب بهترین شهر جهان، هر ساله بر اساس فاکتور های متقاوتی، کشور های تمام دنیا مورد بررسی قرار می گیرند و بر همین اساس کیفیت زندگی در کشور های دنیا مورد بررسی قرار می گیرند و بهترین شهر های دنیا اعلام می گردند.  یکی از مزایای این بررسی ها، کمک به افرادی می باشد که از شرایط و کیفیت زندگی در کشور محل اقامت خود راضی نیستند و قصد مهاجرت به کشوری با کیفیت زندگی بالا از طرق مختلف از جمله؛ تحصیل، سرمایه گذاری، کار و … را دارند. از دیگر مزایای این بررسی ها، انتخاب بازار هدف مناسب برای شرکت های بین المللی برای گسترش فعالیت خود در کشور هایی با کیفیت زندگی بالا می باشند.  فایل تصویری توضیحات آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) در باب وین

video بهترین شهر جهان کجاست؟

در ارتباط با انتخاب بهترین شهر های دنیا، مجله معتبر Mercer هر ساله از میان ۴۵۰ شهر در دنیا اقدام به انتخاب بهترین شهر های دنیا می نماید. بر هیمن اساس و طی بررسی های صورت گرفته، ۲۰ شهر اول دنیا از نظر کیفیت زندگی به شرح ذیل می باشند:
۱ وین (اتریش)                        ۱۱ آمستردام (هلند)
۲ زوریخ (سوئیس)                    ۱۲ ولینگتن (نیوزلند)
۳ آوکلند (نیوزلند)                     ۱۳ برلین (آلمان)
۴ مونیخ (آلمان)                       ۱۴ برن (سوئیس)
۵ ونکوور (کانادا)                      ۱۵ تورنتو (کانادا)
۶ دوسلدورف (آلمان)                ۱۶ ملبورن (استرالیا)
۷ فرانکفورت (آلمان)                 ۱۷ اوتاوا (کانادا)
۸ ژنو (سوئیس)                      ۱۸ همبورگ (آلمان)
۹ کپنهاگ (دانمارک)                ۱۹ لوکزامبورگ
۱۰ سیدنی (استرالیا)              ۲۰ استکهلم (سوئد)

وین – بهترین شهر جهان

با توجه به تمام عواملی که اشاره شد و بر اساس  بررسی تمام موارد، طی ۷ نظرسنجی اخیر، همواره شهر وین در کشور اتریش به عنوان بهترین شهر دنیا از لحاظ کیفیت زندگی انتخاب شده است. در شرق رودخانه دانوب، وین به عنوان هفتمین شهر پر جمعیت اتحادیه اروپا، شهری غنی از لحاظ فرهنگ و سطح زندگی می باشد. بر اساس ۳۹ فکتور که جهت انتخاب بهترین شهر دنیا مورد بررسی قرار می گیرد، شهر وین  از جمله شهر هایی می باشد که از تقاضای کار بین المللی بالای بر خوردار میباشد و در همین راستا هر ساله عده زیادی درخواست مهاجرت از طریق کار به این کشور را دارند.
همانطور که پیش تر اعلام شد، یکی از عوامل بسیار مهم، سطح آموزش و فشار آموزشی مناسب می باشد که شهر وین در این مورد نیز اط شرایط بسیار مطلوبی بر خوردار می باشد و از دانشگاه های بین المللی به رتبه بسیار بالا بهره می برد. نکته بسیار مهم در باب تحصیل در اتریش، هزینه بسیار اندک تحصیل در این کشور می باشد. بطوری که تحصیل در این کشور رایگان نیز اعلام می گردد. از این رو هر ساله درخواست های بسیار زیادی از اقصی نقاط دنیا توسط دانشجو یان بین المللی جهت تحصیل در اتریش برای دانشگاه های مختلف شهر وین ارسال می گردد.

اما نکته حائر اهمینت، نحوه انتخاب این شهر ها می باشد. این قضاوت از طریق بررسی شرایط ذیل در هر شهر صورت می پذیرد و نهایتا با مقایسه شرایط و امتیاز ها و معیار ها؛ انتخاب نهایی صورت می پذیرد. اما چه شرایطی جهت انتخاب بهترین شهر های دنیا مورد بررسی قرار می گیرند؟

video بهترین شهر جهان کجاست؟

بررسی محیط سیاسی و اجتماعی

در این بررسی عواملی از جمله؛ ثبات سیاسی، جرم و جنایت و اجرای قوانین صورت می پذیرد. با توجه به بررسی عوامل ذکر شده ارتباطات سیاسی داخلی و بین المللی، میزان جرم و جنایت سالیانه و میزان پایبندی به اجرای قوانین حاکم، مورد بررسی قرار می گیرند.

شرایط اقتصادی

در ارتباط با شرایط اقتصادی، میزان خمات بانکی، اقتصادی، میزان تورم و همچنین میزان تبادلات بانکی مورد بررسی قرار می گیرند و بر همین اساس رتبه بندی و امتیازات مربوطه اختصاص داده می شوند.

شرایط اجتماعی و فرهنگی

بر این اساس، مهمترین مسئله؛ دموکراسی می باشد. در این بررسی، در دسترس بودن رسانه ها و میزان سانسور اطلاعات و اخبار و همچتنین میزان آزادی فردی و اجتماعی مورد بررسی قرار می گیرد.

ملاحزات پزشکی و سلامت

در این بررسی، عواملی چون، لوازم و خدمات پزشکی، آلودگی های همچون آلودگی هوا و زیست محیطی و عواملی چون دفع زباله، بیماری های عفونی و حتی میزان فاضلاب مورد تحقیق و بررسی قرار می گیرند.

آموزش و پرورش

یکی از عوامل مهمی که در انتخاب بهترین شهر های دنیا مورد بررسی قرار می گیرند، بررسی سطح آموزش و پرورش و در دسترس بودن فضای آموزشی، چه داخلی و چه بین المللی می باشد.

خدمات عمومی و حمل و نقل

در این بررسی عواملی چون، هزینه های حمل و نقل، تراکم کیفیت و حتی هزینه برق و آب نیز مورد بررسی قرار می گیرند که این مسئله یکی از عواملی می باشد که نقش بسیار مهمی در انتخاب بهترین شهر های دنیا دارد.

تفریح و سرگرمی

در این مورد، عواملی چون، در دسترس بودن اماکن و امکانات تفریحی مورد بررسی قرار می گیرند. از این موارد می توان به عواملی چون، در دسترس بودن رستوران ها، تئاتر، سینما، اماکن ورزشی اشاره کرد.

کالا های مصرفی

یکی از عوامل مهم در انتخاب بهترین شهر های دنیا، در دسترس بودن و کیفیت کالا های مصرفی میباشد. در این بخش می توان به مواردی از جمله در دسترس بودن و کیفیت مواد غذایی، وضعیت مصرف روزانه و حتی کمیت و کیفیت خودرو های تولیدی اشاره کرد.

وضعیت مسکن

بدون شک وضعیت مسکن در هر شهر و کشور دنیا، نقش بسیار مهمی در ایجاد رفاه اجتماعی ایفا می کند. در این مسئله، مواردی چون؛ اجاره مسکن، لوازم خانگی، مبلمان، خدمات تعمیر و نگهداری مورد بررسی قرار می گیرند.

محیط زیست طبیعی

یکی از عواملی که شرایط آسایش و رفاه زندگی اشخاص را سهل و آسان می کند، شرایط زیست محیطی شهر یا کشور محل زندگی می باشد. از این رو شرایطی چون؛ آب و هوا، سابقه بلایای طبیعی نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

 

شما متقاضیان گرامی می توانید برای امر مهاجرت به بهترین شهر جهان از راه های مختلف با موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید. موسسه حقوقی ملک پور با سالها سابقه در امر مهاجرت آماده خدمت رسانی به شما متقاضیان و هموطنان گرامی می باشد و با داشتن مشاوران زبده و کارآمد در باب مهاجرت به بهترین شهر جهان مشاوره های حقوقی مفید و کاملی را به شما ارائه می دهد. شما برای اطلاع از شرایط مختلف در مورد مهاجرت به بهترین شهر جهان می توانید از طریق تلفن با مشاورین و وکلای با تجربه موسسه حقوقی ملک پور در دفتر وین و دفاتر همکار ما در ایران مشاوره رایگان دریافت نمایید و همچنین می توانید به صورت حضوری از مشاوره وکلای موسسه حقوقی ملک پور بهره مند گردید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.