, ,

بهترین سرمایه گذاری در آلمان

بهترین سرمایه گذاری در آلمان

آیا در مورد بهترین سرمایه گذاری در کشور آلمان اطلاعاتی دارید  ؟ آیا میدانید بهترین راه برای بهترین سرمایه گذاری در کشور آلمان چه راهی میباشد ؟ آیا قصد ثبت شرکت در کشور آلمان  را دارید ؟ آیا در مورد شرایط ثبت شرکت در آلمان  آگاهی دارید ؟ آیا بهترین راه برای سرمایه گذاری در کشور آلمان ثبت شرکت میباشد ؟ در مورد فواید و نکات مثبت ثبت شرکت در آلمان تحقیقات به عمل آورده اید ؟ آیا در باب شرایط ثبت شرکت در کشور آلمان و اطلاعاتی دارید ؟ آیا در مورد قیمت و هزینه ثبت شرکت در آلمان آگاهی دارید ؟ در این مقاله و در ادامه در باب شرایط مهاجرت از طریق ثبت شرکت در کشور آلمان و شرایط زندگی در آلمان اطلاعات مفیدی را در اختیار علاقه مندان شرایط زندگی در آلمان  قرار خواهیم داد . چنان چه تمایل دارید اطلاعات بیشتر و کامل تری در باب شرایط ثبت شرکت در کشور المان بدانید حتما این مقاله را به دقت مطالعه بفرمایید ، زیرا در این مقاله سعی بر این امر است که  اطلاعات مهم و دقیق در باب ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت آلمان در اختیار علاقه مندان این راه قرار گیرد و فرد با اخذ اطلاعات کامل تر در این مقاله بتواند با دید باز تر جهت اخذ ویزای ثبت شرکت در آلمان اقدام نماید .

کشور آلمان از قطب های صنعتی اروپا و همینطور جهان می باشد همانطور که میدانید رشته های مهندسی در این کشور شرایط خوبی را برای کسانی که قصد کار و سرمایه گذاری دارند ایجاد کرده است ، ما در این مقاله سعی داریم تا شما را با شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت و شرایط انجام این کار آشنا کنیم ، شرایط مختلفی وجود دارد که شما میبایست قبل از اقدام برای ثبت شرکت در این کشور از آن ها آگاه باشید ، مسائلی از قبیل هزینه ها زندگی در این کشور ، شرایط ثبت شرکت و هزینه های آن ، پایه حقوق یک کارمند و یا کارگر در این کشور ، هزینه های بیمه و مالیات بر ارزش افزوده و بسیاری موارد دیگر که لازم می باشد که قبل از هر اقدامی از آنها آگاهی داشت تا با اطلاعات بیشتر اقدام به ثبت شرکت در این کشور داشت .

کشور آلمان در منطقه اروپای مرکزی قرار دارد و پایتخیت این کشور برلین می باشد این کشور را با نام رسمی جمهوری فدرال میشناسند.نظام این کشور سیاسی می باشد و فدرالی دموکرات میباشد که ۱۶ ایالت دارد . البته لازم به ذکر می باشد که این ایالت ها هرکدام میتوانند به حالت جداگانه برای ایالت خود تصمیم گیری کنند و همانطور که گفته شد کشور آلمان از قطب های صنعتی اروپا و جهان بوده و از این حیث بسیار قدرتمند عمل میکند ، شرکت های زیمنس ، بنز، ف بی ام و ، فولکس واگن از شرکت های قدرتمند در کشور آلمان میباشد . که میتوان از شهر های مهم آلمان به هانوفر ، فرانکفورت ، برلین ، هامبورگ اشاره داشت .

تمکن بهترین سرمایه گذاری در آلمان

وقتی که اشاره میشود کشور آلمان صنعتی می باشد به نظر می آید که این کشور از لحاظ سطح رفاهی پایین باشد ولی در حقیقت این کشور با وجود صنعتی بودن از لحاظ سطح رفاهی ، حقوق شهروندی نیز در رتبه بالایی قرار دارد .

در متون بالا سعی بر این شد تا شما را با اطلاعاتی کلی در مورد کشور آلمان آشنا کنیم و در ادامه مقاله توضیحاتی کلی در خصوص ثبت شرکت در این کشور و شرایط ثبت شرکت ، بیمه و مالیات شرکتی آشنا خواهیم ساخت .

ثبت شرکت در کشور آلمان از هزینه های معقولی برخوردار می باشد ، نا گفته نماند این هزینه ها بستگی به میزان سرمایه گذاری و بیزنسی که قصد دارید انجام دهید دارد .

شرایط ثبت شرکت در حالت های مختلف وجود به عنوان مثال شرایط ثبت شرکت در آلمان لازمه داشتن مدرک لیسانس می باشد و در صورت نداشتن مدرک تحصیلی فرد متقاضی می بایست مدرک زبان b2 آلمانی داشته باشد . در یکی از حالات ثبت شرکت لازم است ۲۵ هزار یورو برای افتتاح حساب شرکت خود پرداخت داشته باشد . شرایط سنی وجود ندارد ولی اگر فرد متقاضی زیر ۵۰ سال باشد از شانس ویزای بالایی برخودار میشود.

مدت زمانی که طول خواهد کشید تا ثبت شرکت انجام پذیرد از ابتدا کار تا اتمام آن ۶ تا ۸ ماه می باشد البته لازم به ذکر می باشد که این مبلغ برای شرکت های سهامی خاص ۵۰۰۰۰ هزار یورو میباشد . یکی از کارهایی که برای ثبت شرکت انجام میدهید اعلام طرح اقتصادی می باشد که شما باید مشخص کنید برنامه کاری شرکت در ۳ سال آینده به چه صورت خواهد بود . بعد از اعلام طرح اقتصادی و در صورت اخذ ویزا فرد ابتدا به ساکن فرد ویزای ۳ ماهه دریافت میکند و میبایست در این ۳ ماه کارهای شهروندی خود ، اسکان ، افتتاح حساب خود را با مراجعه به اداره مهاجرت و اداره پلیس آن کشور پیگیری نماید . بیشتر کسانی که در این پروسه سرمایه گذاری میکنند قصد اخذ اقامت دائم این کشور را دارند لازم به ذکیر می باشد که شرایط رسیدن به اقامت دائم از طریق ثبت شرکت متغیر می باشد ، منظور از متغیر بودن این است که در حال حاضر بعد از ۵ سال اداره شرکت و پرداخت بیمه و مالیات و گردش مالی بالا فرد میتواند به اقامت دائم برسد در حال حاضرتمدید این ویزا به صورت ۲ تمدید یک ساله و یک تمدید ۳ ساله می باشد .

در این مقاله سعی بر این شد تا شما را با بهترین راه سرمایه گذاری در آلمان آشنا سازیم که یکی از این راه ها ثبت شرکت در آلمان می باشد ، همانطور که گفته شد ثبت شرکت یکی از راه هایی میباشد که میتوان از این طریق به اقامت رسید ، اگر چنانچه اطلاعات بالا برای شما مکفی نبوده است میتوانید با تماس با موسسات حقوقی ملک پور مشاوره رایگان گرفته و از اطلاعات مهاجرتی برای بهترین راه سرمایه گذاری در آلمان بهره مند شوید .

 

 

بهترین سرمایه گذاری در آلمان
5 (100%) 7 votes
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *