بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز

بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز

 

همه روزه تعداد زیادی از متقاضیان از سراسر دنیا با موسسه حقوقی ملک پور،معتبرترین و برترین موسسه حقوقی خاورمیانه  تماس گرفته و در مورد اخذ اقامت از طریق قرمز سفید قرمز سوالات بسیاری را مطرح میکنند،و ما را بر ان داشت که مقاله ایی جامع و تخصصی در مورد انواع روش های  اخذ اقامت از طریق قرمز سفید قرمز تهییه کنیم  که به تمامی پرسش های شما عزیزان پاسخ داده شود. مطمئنا می توان گفت این نوع روش مهاجرت از طریق قرمز سفید قرمز جز برجسته ترین و جذابترین روش های اقامت است که به پاسپورت یا همان تابعیت ختم میشود و با توجه به کثرت متقاضی در این باب امروزه دفاتر مهاجرتی بسیاری هستند که اقدام به انجام امور مربوطه در این خصوص را میکنند واز انجا که کار و حرفه ای این افراد حقوق و قانون نیست و آگاهی از مسائل حقوقی و بین المللی ندارند وبارها شنیده شده است که اعداد و ارقام های بسیار بالا را جهت انجام پروسه قرمز سفید قرمز به متقاضیان این امر داده اند و حتی گاها با راهنمایی های اشتباه پرونده را به سمتی بردند که واقعا ضررهای جبران ناپذیری را به متقاضی وارد کرده اند و این رو ما خواهشمندیم قبل از مراجعه به این موسسات و دفاتر مهاجرتی حتما رزومه این موسسات را جهت اعتبار بخشی بررسی نمایید چرا که باید بررسی و پاسخ به  این سوالات حقوقی و مهاجرتی از دیدگاه  کارشناسان حقوقی و افرادی که بعضا هم در ایران وکیل پایه یک دادگستری بوده و هم تخصصا و اختصاصا رشته ی حقوق بین الملل و قواعد آنها رو مطالعه کردند صورت بگیرد  و مشاوره و نظر اساتید حقوق بین الملل در این باب می تواند دقیق و راهنمای صحیح افرادی که متقاضی اخذ اقامت قرمز سفید قرمز هستند باشد،ما در این مقاله سعی نموده ایم به تمامی سوالات شما متقاضی گرامی پاسخی شفاف و جامع بدهیم.

فایل تصویری آقای ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش) در باب کارت قرمز سفید قرمز

video بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز

فایل تصویری آقای ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش) در باب کارت قرمز سفید قرمز .و مقایسه آن با خود حمایتی

video بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز
video بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز

تصویر ویزا و کارت قرمز سفید قرمز یکی از موکلین عزیز ما ،همراه با صدای پر مهر ایشون در مورد تیم ام آی ای و پروسه انجام کار

video بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز

کارت قرمز- سفید- قرمز چیست؟

کارت قرمز- سفید- قرمز در واقع به رنگ پرچم اتریش است که به شکل یک کارت بانکی صادر می شود و ترکیبی از مجوز اقامت و مجوز کار است. و نشان دهنده ای آن است که شما یک اتریشی هستید و اقامت دائم دارید.حال جهت دریافت کارت قرمز سفید قرمز که یکی از جذابترین روش های اقامت است،چندین روش وجود دارد که بصورت خلاصه در ذیل اشاره میشود.

روش اول: کسانی که در اتریش فارغ التحصیل میشوند:

فارغ التحصیلان دانشگاه که تحصیلاتشان  را در اتریش به اتمام رسانده اند این امکان وجود دارد که آنجا بمانند و استخدم شوند یعنی میتوانند برای ویزای کار اقدام نموده و در صورتی که استخدام و به کاری مشغول شوند میتوانند کارت قرمز سفید قرمز را دریافت کنند و شما با داشتن این کارت میتوانید در اتریش اقامت بگیرید و در صورتی که پنج سال اقامت داشته باشید میتوانید برای پاسپورت اقدام کنید.

روش دوم: کسانی که برای ویزای کار اقدام میکنند:

ویزای جستجوی کار برای اشخاص بسیار ماهر است و معیار اشخاص بسیار حرفه ای است که بر اساس فهرستی از معیارها (سیستم امتیاز) به حداقل ۷۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز دست یابند. که اگر به عنوان یک شخص بسیار حرفه ای تایید شوید می توانید برای اقامت شش ماهه به قصد جستجوی شغلی درخواست دهید که اگر در طول مدت اعتبار ویزا، یک شغل مطابق با شرایط خود پیدا کنید، می توانید برای دریافت کارت قرمز – سفید- قرمز ویژه اشخاص بسیار ماهر درخواست دهید که بعد از شش سال کار کردن و گرفتن مدرک زبان آلمانی ب۲ امکان گرفتن پاسپورت است.

روش سوم: ثبت شرکت در اتریش با بیزینس پلن:

در ابتدا باید یک بیزینس پلن یا همان طرح تجاری نوشته شود سپس اداره کار کشور اتریش ( آ ام اس) طرح شما بررسی میکند و باید طرح تجاری شما خوب باشد و تاثیر مثبت اقتصادی داشته باشد و نوآوری ایجاد کند اما طبق آمار ما متاسفانه فقط ده درصد از  بیرینس پلن ها یا همان طرح های تجاری که خود متقاضی ارائه میکند امکان قبول شدن دارد و این شانس ۱۰ درصد باقی مانده برای دریافت کارت اقامت بسیار کم است. حال ممکن این سوال ایجاد شود که طرح تجاری را از کجا بیاوریم؟ و چگونه باید طرح تجاری خود را به اداره مهاجرت اتریش ارائه کنیم؟ و چگونه اثبات کنیم که میتوانیم شرکت خود را راه اندازی کنیم؟

موسسه حقوقی ملک پور در این راستا امکاناتی را برای شما متقاضی محترم دریافت کارت قرمز سفید قرمز از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری بوجود آورده  است که شرایط را برای شما تسهیل و ریسک این کار را تا حد بسیار زیادی پایین میاورد ،توجه بفرمایید ما در این خصوص شرکت های معتبر اتریشی با سابقه و توانا در زمینه نوشتن طرح های تجاری هستند که به شما معرفی میکنیم که این شرکت ها برای شما طرح بیزینس پلن را نوشته و اجرا میکنند و میگویند طرح و اجرا از ما و سرمایه شرکت از شما است و شما میتوانید از بین طرح های تجاری که آن شرکت اتریشی در اختیار شما قرار میدهد یکی را انتخاب نمایید و نکته ی این مورد این است که در صورت انتخاب طرح در ابتدا شما پولی پرداخت نمی نمایید. حال در صورت انتخاب طرح تجاری توسط شما ، وکیل اتریشی که از طرف ما به شما معرفی میشود جهت تایید طرح  شما آن را به اداره کار( آ ام اس ) میبرد و در صورت تایید طرح تجاری توسط اداره کار یعنی اینکه شما بالای ۹۰ درصد شانس گرفتن کارت اقامت را دارید، حال شما باید مبلغ ۱۷۵۰۰ یورو را برای ثبت شرکت خودتان انجام میدهید و بعد از ثبت شرکت  با توجه به انتخاب موضوع طرحتان مبلغ ۱۲۰ تا ۱۵۰ هزار یورو را پس از رفتن به اتریش در شرکت خودتان سرمایه گذاری کنید و آن شرکت اتریشی که طرح تجاری شما را رایگان نوشته است در صورت عدم توانایی شما برای اجرای طرح تجاری و راه اندازی صفر تا صد شرکت در کنار شما قرار میگیرد و در صورت کسب درآمد،مثلا سالیانه در ۳۰ درصد سود شرکت با شما سهیم میشود و در واقع شما با یک شرکت اتریشی که تمام پروسه شما را انجام میدهد و در کنار شما است شریک میشوید.

فایل های صوتی آقای ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش) در باب کارت قرمز سفید قرمز

audio بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز
audio بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز
audio بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز

فایل صوتی آقای ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش) در باب کارت قرمز سفید قرمز

audio بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز

روش چهارم: استخدام از طریق ثبت شرکت در اتریش:

اگر فرضا یک شرکت در اتریش قصد استخدام شما را داشته باشد و اگر شرکت اتریشی قبول نماید که شما را استخدام نماید شما کارت قرمز سفید قرمز را دریافت مینماید . مثلا همسر یا پدر شما یک شرکت در اتریش میزند و در این حالت نمیخواهد با یک شرکت اتریشی شریک باشد و میخواهد شرکت مال خودش باشد و خودش بیزینس را انجام بدهد که در این حالت مطابق قانون اتریش ۳۵ هزار یورو سرمایه اولیه میخواهد که میتوانید ۱۷۵۰۰ یورو به حساب شرکت خودتان واریز نمایید و مابقی را تا ده سال فرصت دارید که واریز کنید حال شرکتی که در اتریش متولد میشود شخصیت حقوقی مستقل دارد و در واقع شرکت شما را استخدام نمیکند ،توجه بفرمایید با ثبت شرکت اقامت نمیگیرید اما با استخدام آن شخص که در شرکت شما را استخدام میکند اقامت میگیرید و از طریق استخدام اقدام به دریافت کارت قرمز سفید قرمز مینمایید و نکته ی قابل توجه این است که در این مورد سیستم امتیاز بندی برقرار است.

اداره کار در زمانی که میخواهید استخدام کنید اعلام مینماید که شرکت اتریشی چرا شخص اتریشی را استخدام نمیکند؟ در اینجا میتوان اعلام کرد که شخص مورد نظر شما دارای امتیاز ۵۰ است ویا اینکه شخص مورد نظر شما دارای مشخصات ویژه ای است که شخص اتریشی این ویژگی را ندارد . نکته ی بسیار مهم در اینجا این است که اگر شخص دارای امتیاز ۷۰ باشد دیگر حتی نیازی نیست که با اشخاص اتریشی مقایسه گردد این مورد را دقت نمایید که در صورت داشتن وکیل متبحر و توانا میتوانید برای گرفتن این کارت اقدام نمایید زیرا ممکن است اداره کار تعدادی از امتیازات شما را از بین ببرد و در اصل مورد قبول قرار ندهد . در صورت داشتن وکیل متبحر و آگاه به قوانین اروپا میتواند امتیاز شما را زنده کرده و در صورت نیاز در دادگاه شکایت نماید دقت نمایید که در این طرح شما باید حتما در ابتدا امتیاز خود را محاسبه نمایید و سپس اقدام نمایید سیستم امتیاز ابزاری برای برآورد واجد شرایط بودن متقاضیان است، اما ارزیابی نهایی توسط مقامات اتریشی صورت می گیرد. نتیجه این سیستم بر مبنای خود ارزیابی شخصی شماست و ممکن است با ارزیابی رسمی متفاوت باشد. مقامات اتریشی واجد شرایط بودن شما را بر مبنای مدارک شما ارزیابی خواهند کرد.

تحصیل
ارائه مدرک تحصیلی فوق دیپلم، لیسانس ، فوق لیسانس و دکتری
رشتهای فنی ، کامپیوتر
حقوق بالا در سال
انجام کارهای تحقیقاتی
اخذ لوح تقدیر یا ثبت اختراع
وضعیت شغل
سابقه کارهای مدیریتی
وضعیت مدرک زبان
مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی)
IELTS,A1,A2,Ba,B2,C1,C2
سن   

حال شما میتوانید جهت دقیق تر محاسبه کردن امتیازات و بررسی شرایط خود با موسسه حقوقی ملک پور دفتر مرکزی وین تماس حاصل کرده و اطلاعات کامل در اختیار شما قرار داده است.

روش پنجم: اقامت خود حمایتی اتریش:

این روش مهاجرتی یکی از بهترین روش های اخذ اقامت برای افراد می باشد و این اقامت مختص افرادی است که دارای تمکن مالی مناسب در ایران هستند و بدون محدودیت سنی و با برخورداری از شرایط مالی خوب می توانند تقاضای اقامت خود حمایتی را داشته باشند ،که منتهی به دریافت کارت قرمز سفید قرمز خواهد شد و از مهمترین شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش این است که به ازای مهمترین شرط و اصلی ترین شرط برای اقامت خود حمایتی اتریش ارائه نامه تمکن مالی شخص متقاضی می باشد که فرد متقاضی باید اثبات نماید مبلغ ۲۲۰۰۰ یورو به ازای هر فرد از افراد خانواده و فرزندان زیر ۱۸ سال را دارد تا بتواند از این طریق برای این اقامت اقدام نماید همچنین علاوه بر ارائه نامه تمکن مالی فرد متقاضی باید امکان تامین هزینه های زندگی خود و خانواده خویش در طی ۱ سال آینده را داشته باشد.و ثابت کند که در ایران ماهی ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ هزار یورو درآمد دارد و البته نکته مهمی که در مورد اقامت خود حمایتی اتریش وجود دارد این است که این اقامت بیشتر مورد توجه افرادی واقع می شود که از لحاظ مالی نیازی به انجام کار در اتریش و یا اروپا ندارند.لذا از این رو که اجازه کار کردن توسط شما برای شخص ثالثی داده نمیشود اما شما اجازه دارید که شرکت ثبت کنید،تحصیل کنید،کارآفرینی کنید و از تمام حقوق و مزایای بک شهروند اتریشی استفاده و بهره برداری کنید و در این روش ابتدا یک اقامت یکساله و بعد مجدد یکساله و سپس یه سه ساله و در سال ششم پاسپورت داده خواهد شد

نکته دیگری که در مورد اقامت خود حمایتی اتریش وجود دارد مدت حضور افراد در این کشور که ۶ ماه در سال را در کشور حضور خواهد داشت که میتواند به صورت متناوب و یا متوالی باشد که این مورد به حضور شخص متقاضی بستگی خواهد داشت همچنین امکان زندگی مطابق با قانون شنگن در سایر کشورهای عضو شنگن برای فرد متقاضی وجود خواهد داشت مهاجرت به اتریش از طریق خود حمایتی در حال حاضر در ایران بصورت انحصاری و تخصصی و با پذیرش محدود پرونده توسط موسسه حقوقی ملک پور انجام میشود.

روش ششم:خرید ملک در اتریش:

در کشور اتریش امکان خرید ملک برای ایرانیان وجود دارد اما  اقامتی از بابت خرید تنها یک ملک در کشور اتریش به متقاضیان اعطا نمی گردد مگر در این حالت که بطور مثال شما مبلغ یک میلیون یورو را وارد اتریش کردید که چند تا آپارتمان بخرید و اجاره بدهید و این نیاز به این دارد که یک نفر برای شما مدیریت کند و چون شغل ایجاد کردید و دولت اتریش مشاهده میکند که شما تاثیر مثبت اقتصادی داشتید بالای ۸۰ درصد اقامت میدهند خرید ملک اتریش روشی است که پیشنهاد می شود افراد در صورت تمایل،سرمایه گذاری در اتریش می توانند اقدام نمایند و بعد از ورود به اتریش در صورت قطعیت نسبت به انجام خرید ملک در اتریش اقدام به انجام این مورد نمایند

ما این امکان را داریم که برای اتاق بازرگانی ،اداره کار اتریش، طرح تجاری بدهیم و بهترین وکلای اتریشی را در این راستا در اختیار شما قرار بدهیم وجهت اطمینان خاطر شما از این باب که آیا بیزینس خرید ملک در اتریش منتهی به اقامت میشود ،وکیل اتریشی به شما معرفی کرده و ایشان طرح بیزینس پلن خرید ملک شما را به اداره کار ببرد و بررسی شود و چنانچه تایید شدکه با خرید چند ملک در اتریش میتوانید اقامت دائم بگیرید انوقت پروسه خود را عملی نمایید

در پایان خدمت متقاضیانی که قصداخذ کارت قرمز سفید قرمز  را دارند عرض مینماییم که تمام حالت های فوق یک فرایند و پروسه حقوقی بین المللی است که در حقیقت وجود کارشناسان و حقوقدانان این رشته را میطلبد همچنین اخذ اقامت دائم و اخذ پاسپورت و شهروندی کشوراتریش مستلزم این هست که پروسه ی زمانی مشخص، درست و قانونی ادامه پیدا کرده و طی بشود بنابر این توصیه می شود با موسسه ی حقوقی ملک پور معتبرترین و برترین موسسه حقوقی در خاورمیانه تماس گرفته و از متخصصین و کارشناسان متجرب  ما مشورت نمائید تا ادامه ی  قواعد و جزئیات را در اختیار شما بگذارند و جهت بررسی و شانس خود در موضوع اخذ کارت قرمز سفید قرمز حتما قبل از صرف هزینه ها سوالات حقوقی خود را  با مشاورین مطرح بفرمائید .

Rating: 5
102 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. محمد رنجکش گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید
  درمورد مطلبی که داخل کانال گذاشته بودید که با سرمایه ۵۰_۷۰هزاریورو میشود اقامت اتریش گرفت پروسه این روش چقدر طول خواهد کشید و ایا این روش جزو کدام ۶روش های گفته شده است؟
  بسیار سپاسگزارم

  Rating: 5
  پاسخ
 2. اسماعیل گفته:

  سلام و ارادت به خدمت تیم قوی و متخصص ملک پور.
  فیروزی هستم از آمل
  میخواستم بدونم با مبلغ ۴تا۶ میلیارد تومان چگونه میشود اقامت اتریش را دریافت و زندگی خوبی رو شروع کرد؟!
  و چقدر زمان میبره برای این کار.
  لطفا جواب رو از طریق متن کامل توضیح دهید.

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   اقامت از طریق خود حمایتی برای افرادی که تمکن مالی دارند یکی از مناسب ترین روش ها شناخته شده است.طبق مقاله برای هر نفر از اعضای خانواده باید 22000 یورو هزینه داشته باشید. .برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.