امکان ادامه تحصیل در اروپا برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی

اگر سؤالی در زمینه امکان ادامه تحصیل در اروپا برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی دارید ،اگر میخواهید شرایط امکان ادامه تحصیل در اروپا برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی رابدانید،  یا میخواهید بدانیداعتبار مدارک دانشگاههای پیام نور و علمی کاربری در اروپا چگونه است با ما همراه باشید و مقاله زیر را مطالعه بفرمایید.

 

ما در این مقاله سعی کرده ایم راجع به امکان ادامه تحصیل برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی را برای شما شرح دهیم و شرایط پذیرش دانشگاههای اروپا برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی را به شما متقاضی عزیز توضیح دهیم با ما همراه باشید.

اعتبار مدارک دانشگاهی ایران در دانشگاههای خارج از کشور یک بحث جدا میباشد چون برای پذیرش دانشگاههای سطح یک دنیا مدارک تحصیلی از هر دانشگاهی و از هر دانشجویی باهر نمره ای و شرایطی پذیرفته نیست.رده بندی های مهم دانشگاههای دنیا و درجه بندی دانشگاههای ایران در این رده بندی ها برای خیلی از دانشگاههای رده یک دنیاملاک میباشد یکسری از رده بندی های مهم دنیا رده بندی QS ،نظام رده بندی شانگهای، نظام رده بندی تایمز ،رتبه بندی لیدن و مکالین میباشد.

با این اوصاف پذیرش دانشگاههای درجه یک دنیا احتمال پذیرفتن مدارک دانشگاههای سراسری ایران (روزانه و شبانه ) نسبت به دانشگاه آزاد ودانشگاه غیر انتفاعی و دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی کاربردی بالاتر میباشد.

برخی از دانشگاهها در خارج از ایران بسته به قوانین این دانشگاهها و نظر کمیسیون ارزشیابی مدارک دانشگاهی ،مدارک بعضی دانشگاههای آزاد مطرح در کشور را میپذیرند و این مسأله بستگی به رأی کمیسیون ارزشیابی مدارک تحصیلی دانشگاه مورد نظر در مورد اعتبار مدارک و اطلاعاتی است که از دانشگاه ایران دارد.

کلا هرچقدر مدارک دانشگاههای محل تحصیل متقاضی بین المللی تر و معتبرتر باشد پیش نیازهایی که متقاضی تحصیل جهت ورود به دانشگاههای خارج از کشور باید پاس کند از جمله گذراندن دوره هایی که کالج های آمادگی ورود به دانشگاه و بدست آوردن امتیاز لازم ، کمتر میشود.

در سالهای اخیر جدا از اعتبار بالای مدارک دانشگاههای ملی، دانشگاههای پیام نور و آزاد هم رشد قابل چشمگیری در سطح بین الملل نسبت به دانشگاههای دیگر داشته اند ایجاد واحدهای بین الملل این دانشگاهها در خارج از ایران می تواند نقش مثبت بیشتری برای آنها در سطح دنیا و اعتبار مدارک فارغ التحصیلان این دانشگاهها داشته باشد.

در دانشگاههای کشورهای مختلف دنیا هنوز برای دانشگاههای علمی کاربردی وغیر انتفاعی و دوره های مجازی محدودیت هایی وجود دارد ولی دانشگاه پیام نور و آزاد قدم هایی به سوی بالاتر بردن اعتبار بین المللی خود برداشته اند که خیلی مثمرثمر بوده است.

مشاوران و حقوقدانان موسسه حقوقی ملک پور آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در رابطه با امکان ادامه تحصیل در اروپا برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی میباشد اگر سوالی در هر زمینه مهاجرتی دارید با موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید ما پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

دانشگاه پیام نور معتبر میباشد و مدارک این دانشگاه مورد تأیید وزارت علوم ایران می باشد. مهمترین دغدغه و سؤال برای متقاضیان دانشگاه پیام نور این است که مدرک این دانشگاه در دنیا معتبر میباشد یا نه؟ این دانشگاه مورد تأیید وزارت علوم میباشد و معتبر میباشد این دانشگاه در جهان بخاطر اینکه یک ساختار استاندارد از لحاظ سیستم آموزشی دارد دارای اعتبار خوبی میباشد و برای ادامه تحصیل در دانشگاههای خارج از  ایران هم مدرک این دانشگاه مورد تأیید خیلی از دانشگاههای دنیا میباشد.

اعتبار مدرک فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور با توجه به پذیرش از راه کنکور سراسری و دولتی بودن آن با دیگر دانشگاهها تقریبآ برابر میباشد  برای اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور در اروپا در درجه اول بستگی به دانشگاه و کشور مورد نظر دارد طبق تحقیقات به عمل آمده دانشگاههای بعضی از کشورهای اروپایی نسبت به پذیرش فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور سخت گیرترند ولی دانشگاههای برخی از کشورها همچون انگلستان و هند و مالزی و فرانسه و آمریکا و استرالیا راحت تر فارغ التحصیلان پیام نور را میپذیرند . دانشگاههای ترکیه و برزیل مدارک پیام نور ایران را نامعتبر میدانند. لازم به ذکر است که مدرک فارغ التحصیلان پیام نور باید حتما از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با ثبت پذیرش از طریق آزمون سراسری وبا ذکر  معدل کل صادر  شود.

اعتبار مدرک فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی در اروپادر برخی از کشورها قابل قبول میباشدو در برخی کشورها قابل قبول نمی باشد بیشتر دانشگاههای اروپا مدرک دانشگاه علمی کاربردی را قبول دارند. در کشورهایی مانند آلمان ، نروژ و استرالیا دانشگاههایی هستند که نظام آموزشی آنها شبیه دانشگاه علمی کاربردی ایران میباشد و این کشورها به مدارک دانشگاه علمی کاربردی اهمیت میدهند و مورد قبولشان میباشد.د

ر کل فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی در اروپا در بعضی از کشورها راحتتر و‌بعضی کشورهای اروپایی سخت تر پذیرش می دهند بعضی کشورهای اروپایی اصلا مهم نیست از کدام دانشگاه فارغ التحصیل شده ای وپذیرفته شدن شخص متقاضی در دانشگاه به معدل، نمره زبان ،مقاله و همه اینها بستگی دارد خوب البته دانشگاههای سراسری نسبت به دانشگاههای دیگر معتبرتر  میباشند و احتمال گرفتن پذیرش از دانشگاههای اروپا برای فارغ التحصیلان پیام نور و علمی کاربردی نسبت به دانشگاههای سراسری ( دوره های روزانه ) پایینتر میباشد اما باز هم بستگی به کشور مورد تقاضا دارد که به فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و غیرانتفاعی  و علمی کاربردی و آزاد چگونه پذیرش دهنداما در کل بیشترکشورهای اروپایی مدارک دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی را قبول دارند فقط درصد پذیرفته شدن آنها متفاوت میباشد که آن هم بستگی به آیتم های دیگر هم دارد که متقاضی چه شرایطی داشته باشد از لحاظ تحصیلی( معدل ، نمره زبان ، مقاله در سطح بین الملل و…) که همه اینها شانس ودرصد پذیرش را در دانشگاههای اروپا برای فارغ التحصیلان پیام نور و علمی کاربردی بالا میبرد. مواردی وجود داشته که شخص فارغ التحصیل دانشگاه سراسری بودن اما با معدل پایین  وبدون مقاله و شخص دیگری فارغ التحصیل دانشگاه  پیام نور دارای نمره زبان بالا، معدل بالا،مقاله بین المللی ، بین این دو شخص ،فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور پذیرفته شده است ،چون شرایط بهتری از لحاظ علمی داشته است.

دوستان عزیز اگر سوالی در باب امکان ادامه تحصیل در اروپا برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی دارید اگر میخواهید بدانیدامکان ادامه تحصیل در اروپا برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی چگونه است ، اگر میخواهید شرایط دانشگاهها در اروپا برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی را بدانید با مشاوران ما در موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و اطلاعات کاملتر راجع به امکان ادامه تحصیل در اروپا برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی را کسب نمایید با ما درموسسه حقوقی ملک پور همراه باشید و از مشاوره های رایگان تلفنی ما بهره مند شوید موسسه حقوقی ملک پور با بیش از ده سال تجربه در امر مشاوره یکی از خوشنام ترین موسسات ایران و خاورمیانه آماده پاسخگویی به سوالات شما در همه زمینه های تحصیلی ،کاری ، سرمایه گذاری  ،ازدواج و… میباشد.

Rating: 4
178 پاسخ ها
« دیدگاه های قدیمی تر
  • mostafaostovar77 می گوید:

   با سلام و عرض ادب
   دوست عزیز مدارک دانشگاه های غیر انتفاعی و سایر دانشگاه ها نیاز به استعلام و اعتبار سنجی دارند. شما می توانید جهت ارزیابی رزومه و شرایط فعلی خود با دفاتر رسمی ما تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 1. سارا می گوید:

  سلام. آیا برای گرفتن پذیرش دکتری معماری داشتن مدرک نظام مهندسی ایران موثر هست. در صورت داشتن یک رزومه معمولی شانس فول فاند رو افزایش میده یا نه ؟

  Rating: 3
  پاسخ
  • shahram shahidi می گوید:

   سلام و عرض ادب. به منطور اخذ فاند و بورسیه تحصیلی دکتری می بایست دارای رزومه تحصیلی و تحقیقاتی عالی بوده و از طریق گرفتن سوپروایزر اقدام نمایید.

   پاسخ
  • یاسین می گوید:

   با سلام و احترام
   آیا می تونم با توجه به رزومه ای که خدمت شما اعلام میشه، بورسیه و فاند دکتری معماری یکی از کشورهای اروپایی رو بگیرم؟ در درجه اول ایتالیا، یا اتریش،یا نروژ، سپس آلمان ، فرانسه، انگلیس،یا هلند

   بیست و نه ساله کارشناسی ارشد مهندسی معماری از دانشگاه آزاد با معدل ۱۶،و معدل کارشناسی پایین ۱۳.۳۳ از دانشگاه پیام نور،
   (متاسفانه به دلیل سانحه تصادف معدل پایینه که مدارک بیمارستانم موجوده)
   طراح، گرافیست وعکاس (عکس کارهای گذشته م موجوده) و نوازنده ساز ویولون؛ به صورت حرفه ای
   نویسنده ۲ کتاب در زمینه معماری که چاپ کردم
   مقاله بین المللی ۲تا که میتونم بیشترم کنم
   درحال حاضر زبان انگلیسی می خونم برای آیلتس
   بسیار سپاسگزارم از شما گرامی

   Rating: 3
   پاسخ
 2. مجتبي می گوید:

  سلام
  من كارداني از ازاد و كارشناسي برق از علمي كاربردي دارم، ميشه از طريق تحصيلي براي المان اقدام كرد؟ هفت سال هم سابقه كاري غير مرتبط دارم ،
  در حال حاظر دارم زبان ميخونم ،مرسي

  پاسخ
  • azadehnoory می گوید:

   با سلام و عرض ادب. شما در دانشگاه های خصوصی آلمان می توانید تحصیل کنید و برای تحصیل در دانشگاه های رایگان مدرک تحصیلی شما باید ارزیابی شود. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 3. Mahi می گوید:

  سلام
  الآن بیشتر از ۹۰ درصد رشته های دانشگاهای پیام نور تهران با سوابق تحصیلی هستن.. چ رشته های مهندسی چ بقیه ی رشته ها.. پس یعنی دانشجو های این رشته ها اصلا نمیتونن پذیرش بگیرن؟ حتی اگ مثلا معدلشون بالا باشه؟

  پاسخ
  • shahram shahidi می گوید:

   سلام و عرض ادب. تحصیل دانشجویان دانشگاه های پیام نور و علمی و کاربردی در دانشگاه های خارجی و مهاجرت تحصیلی به این کشورها با این مدارک بسته به نوع کشور و دانشگاه متفاوت است. به عنوان مثال کشور آلمان و سایت آنابین مدارک دانشگاه پیام نور را عموما قبول ندارند ولی می توان به جای آنابین از زاب تاییدیه مدرک گرفته و برای اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی آلمان اقدام نمود. پیشنهاد می شود در صورت نیاز جهت مشاوره رایگان و بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 4. مهسا می گوید:

  سلام خسته نباشید
  من همین الآن متوجه شدم ک باید حتما از کنکور بریم پیام نور
  ترم یک رشته کامپیوترم..
  تصمیم گرفتم امسال کنکور بدم و دوباره همین رشته رو ادامه بدم
  سوالم اینه ک رتبه و درصدای کنکور هم براشون مهمه؟

  پاسخ
  • azadehnoory می گوید:

   با سلام و عرض ادب. شما تنها باید از طریق کنکور سراسری به رشته مورد نظر خود در یکی از دانشگاه های ایران وارد شوید، تا بتوانید از دانشگاه های دولتی اتریش برای تحصیل رایگان پذیرش بگیرید.
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 5. یلدا می گوید:

  سلام خسته نباشید
  من کارشناسی شیمی‌دانشگاه سراسری تبریز‌خوندم.
  برای ارشد پیام نور رشته روانشناسی رو میخوام ادامه بدم.
  ارشد روانشناسی من رو قبول می کنن یا خیر؟

  پاسخ
  • negar valiyari می گوید:

   با سلام بله می توانید اقدام نمایید اما باید شرایط کامل خود را بفرمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 6. Zahra می گوید:

  سلام من دانشجوی ترم ۱ مهندسی شیمی دانشگاه پیام نور هستم،با کنکور قبول شدم ولی جلوی رشتم تو دفترچه انتخاب رشته نوشته شده بود صرفا با ثوابق تحصیلی ایا برای مهاجرت مشکل زا میشه؟

  پاسخ
  • azadehnoory می گوید:

   با سلام. دوست عزیز مدرک تحصیلی و شرایط شما نیاز بررسی دقیق تری دارد. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگاه بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 7. مونا می گوید:

  سلام. همسرم در شرف گرفتن ویزای کاری هلند هستند. و من 26 سالمه وفوق دیپلم معماری از دانشگاه علمی کاربردی دارم و نرم افزار های مورد نیاز رو بلدم. میتونم اونجا کار پیدا کنم یا اینکه با مدرک علمی کاربردی میتونم برای کارشناسی ادامه تحصیل بدم؟

  پاسخ
  • shahram shahidi می گوید:

   با سلام و عرض ادب. با داشتن مدرک فوق دیپلم و عدم امکان برای اخذ ویزای کار هلند با این مدرک، بهترین گزینه برای شما تحصیل می باشد. پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 دفتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 8. Abolfazl می گوید:

  پردیس وابسته به دانشگاه فردوسی مورد تایید zag هست؟ من دانشجوی پرستاری پردیس مشهد هستم و یک سال هم میگذرد ایا میتوانم برای دانشگاه های المان اپلای کنم درضمن مدرک b1 گوته هم دارم

  پاسخ
  • E GH می گوید:

   سلام شرایط شماباید بصورت کاملتری بررسی گردد لطفا یا باما تماس حاصل نمایید یا فرم رایگان واتس اپ را پرکنید تامشاوران ما با شماتماس بگیرند.

   پاسخ
 9. Abolfazl می گوید:

  پردیس وابسته به دانشگاه فردوسی مورد تایید zag هست؟ من دانشجوی پرستاری پردیس مشهد هستم و یک سال هم میگذرد ایا میتوانم برای دانشگاه های المان اپلای کنم درضمن مدرک b1 گوته هم دارم

  پاسخ
  • E GH می گوید:

   سلام شرایط شماباید بصورت کاملتری بررسی گردد لطفا یا باما تماس حاصل نمایید یا فرم رایگان واتس اپ را پرکنید تامشاوران ما با شماتماس بگیرند.

   پاسخ
 10. علی می گوید:

  با سلام بنده سال آخر دامپزشکی در دانشگاه آزاد تبریز می خونم می خواستم بدونم برای تخصص در آمریکا یا کانادا یا کشورهای مطرح در این زمینه می تونم پذیرش بگیرم

  پاسخ
  • E GH می گوید:

   سلام شرایط شماباید بصورت کاملتری بررسی گردد لطفا یا باما تماس حاصل نمایید یا فرم رایگان واتس اپ را پرکنید تامشاوران ما با شماتماس بگیرند.

   پاسخ
 11. M می گوید:

  سلام
  من لیسانس صنایع از پیام نور دارم در خواست دادم برای دانشگاه المان گفتن چون کارنامه کنکور ضمیمه نیس رد کردن
  مگه نمیگین پیام نور رو قبول دارن پس چی شد!!
  من با سوابق تحصیلی قبول شدم و کنکوری ندادم الان چیکار کنم ؟!!

  پاسخ
 12. شادی شریعت می گوید:

  سلام من لیسانس نرم افزار از دانشگاه آزاد هستم ‌ و الان دانشجوی فوق روانشناسی پیام نور هستم میخواستم بدونم امکان اپلای تحصیلی برای آلمان رو دارم؟ زبانم هم متوسط هست ولی امکان گرفتن آیلتس در ۶ ماه یا b آینس در ۶ ماه رو دارم.
  ۱.آیا این تغییر رشته امکان پذیر هست؟
  ۲.بهتر است فوق لیسانسم را اینجا ادامه بدم ‌ و بعد برای دکتری اقدام کنم البته فقط ۱ ترم خواندم.
  ۳.آیا ویزای همراه خواهم داشت؟برای همسرم ،
  ۴.آیا اگر ویزای توریستی بگیرم برای کشوری مثل هلند و از آنجا برای سفارت اقدام کنم مراحل سریعتر پیش خواهد رفت امروز با دفتر شما تماس گرفتم و گفتن ۲ سال وقت سفارت طول میکشه
  ممنون

  پاسخ
 13. مهدی می گوید:

  با سلام خدمت شما

  من کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات از دانشگاه علمی کاربردی واحد جهاد دانشگاهی هستم.

  آیا امکان ادامه تحصیل در آمریکا یا کشور های اروپایی دارم؟

  آیا مدرک مورد قبول است؟

  با تشکر

  پاسخ
 14. Roya می گوید:

  باسلام.من دانشجوی ترم دو رشته ی روانشناسی دردانشگاه پیام نورتهران هستم ودرحال اموزش وگرفتن مدرک زبان انگلیسی،میخواستم ببینم اگه بخوام برای ادامه تحصیل به یه کشوردیگه برم کدوم کشورراحت تروباهزینه ی کمترقبول میکنند که برم؟

  پاسخ
 15. رعنا می گوید:

  سلام من فوق دیپلم IT دارم از دانشگاه علمی کاربردی با معدل مدرکم 16.1 . زبان انگلیسیم خیلی خوب نیستش ولی دارم روش کار میکنم، به عنوان برنامه نویس تو یه شرکت نرم افزاری مشغول هستم، تا حدودی برنامه نویسی روباتیک مهارت هم دارم، ممکنه این چیزا به عنوان امتیاز محسوب بشه؟ قصد دارم لیسانسم رو از یه دانشگاه معتبر تر بگیرم، ممنون میشم یه راهنماییم بکنید

  پاسخ
 16. Niloo می گوید:

  سلام وقت بخیر من دیپلم گرافیک از هنرستان و فوق دیپلم گرافیک‌از علمی کاربردی و لیسانس عکاسی از علمی کاربردی هستم میخواستم بدونم برای تحصیل امکان مهاجرت با کشور های اروپایی مثل انگلیس رو دارم؟؟

  پاسخ
 17. Roz می گوید:

  سلام. من دانشجوی ترم اول مهندسی عمران دانشگاه پیام نور هستم و دارم زبان ایلتس میخونم. سوالم اینه بهتره فوقمو تو ایران بگیرم و سه سال کار کنم بعد برم کانادا یا برای فوق برم اونجا و اینکه یکم از هزینه ها میترسم و اصلا چطور میشه رفت. میشه با خانواده رفت؟
  باتشکر

  پاسخ
 18. elahe می گوید:

  سلام من مهندسی پزشکی دانشگاه پیام نور اهواز میخونم میخواستم ببینم برای ارشد کدوم کشور ها راحت تر پذیرش میگیرم؟امکانش هست مثلا هلند یا اتریش پذیرش بدن؟

  پاسخ
  • m.n می گوید:

   با عرض سلام
   باید در لیست دانشگاه های مورد پذیرش چک بفرمایید و در نظر بگیرید سهم زیادی از ویزای کاری به سوابق شما و کارهای شما بازمیگردد.

   پاسخ
 19. Saba می گوید:

  سلام من دانشجو مقطع كارشناسي رشته ميكروبيولوژي ازاد دانشگاه علوم پزشكي تهران هستم،ميخواستم بدونم كه ميتونم مقطع كارشناسي ارشد را در خارج از كشور مثل كانادا در رشته هايي مثل داروسازي يا پزشكي بخونم؟

  پاسخ
  • m.n می گوید:

   با سلام دوست گرامی
   تحصیل پزشکی در هر کشوری شرایط خود را دارد.درباره ی کانادا باید ابتدا به مدت 3 یا 4 سال رشته ای مانند همان رشته ی خودتان،میکروبیولوژی را در کانادا بخوانید و بعدوارد دانشگاه پزشکی شوید.

   پاسخ
 20. مهرداد می گوید:

  سلام من از دانشگاه آزاد کاردانی رو گرفتم و از علمی کاربردی میخوام لیسانس رو بگیرم میخواستم ببینم مدرک من در کشور دانمارک یا سوئد و ترکیه اعتبار دارند یا خیر ممنون میشم اگر جواب بدین ؟؟؟

  پاسخ
 21. ناشناس می گوید:

  سلام،من لیسانس الکترونیک از موسسه غیر انتفاعی دارم می خواستم بدونم اگر در دانشگاه پیام نور مدرک کارشناسی ارشدم رو بگیرم این مدرک در کشور اسپانیا قابل قبول است یا خیر

  پاسخ
 22. سینا می گوید:

  باسلام ،بنده دارای مدرک فوق دیپلم از دانشگاه علمی کاربردی دررشته روابط عمومی نیز هستم ،سوال بنده ازشما مشاور محترم این است که ایا بنده برای ادامه تحصیل میتوانم به کشورالمان عزیمت کنم یاخیر ؟اگر امکانش هست ازچه طریق وبا چه دانشگاهی باید مکاتبه نمود
  سپاس فراوان

  پاسخ
 23. فاطمه می گوید:

  سلام من لیسانس مهندسی صنایع دارم از دانشگاه پیام نور ولی خب بدون کنکور وارد شدم ک میگن در مدرک در ج نمیشه و مهم نیست زیاد
  علاوه بر اینا دو تا مقاله و مدرک زبانم دارم با معدل بالا ۱۷ هم از دانشگاه فارغ التحصیل شدم
  ایا امکان داره ک تو کشور هایی مثل هلند یا المان بتونم بورسه برای ارشد بگیرم؟؟ و همزمان کار هم بکنم؟؟ لطفا جواب بدین خیلی مهمه

  پاسخ
 24. یزدان می گوید:

  سلام من لیسانس حقوق از دانشگاه ازاد بامعدل ۱۷/١۶والان دانشجوی ارشد پیانور تهران هستم برای مقطع دکترا چطور میتونم بورس بگیرم برای خارج از کشور هر کشوری باشه ……لطفا کمکم کنین چکار باید کنیم

  پاسخ
 25. غزل می گوید:

  با سلام و عرض ادب ایا مدرک ارشد غیر انتفاعی معتبرتر هستند برای بورسیه گرفتن یا ارشد دانشگاه های ازاد؟

  پاسخ
 26. محمد می گوید:

  با سلام و عرض خسته نباشید… ببخشید چون چند بار بالاتر اعلام کردید که با دفتر تماس بگیرید قبلش میخواستم شرایطم رو بگم ببینم اصلا چنین امکانی وجود داره بعد اگه وجود داشت برای اطلاعات کامل تر تماس بگیرم… من از دانشگاه آزاد جهرم با معدل کل 16 نرم افزار کامپیوتر الان ترم جدید هم برای کارشناسی ثبت نام کردم ولی چندتا از دوستام بهم گفتن با شرایط من میتونم در آلمان ادامه تحصیل بدم از لحاظ زبان انگلیسی هم شاید بین 30 تا 50 درصد وارد باشم و همچنین معافیت دائم سربازی هم دارم … حالا با این شرایط اصلا در آلمان امکان ادامه تحصیل من وجود داره؟

  پاسخ
  • t.m می گوید:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز برای مهاجرت تحصیلی به آلمان باید در دانشگاه دولتی تحصیل و یا قبول شده باشید.

   پاسخ
 27. مینا می گوید:

  سلام من مدرک کارشناسی آشپزی بین الملل با معدل۱۹/۷ از دانشگاه علمی کاربردی رو دارم و ایلس ۶/۵ ….زبان فرانسه هم مدرک دارم‌‌… میخواستم ببینم میتونم برای ادامه تحصیل توی رشته خودم دانشگاه ها یا آکادمی های فرانسه با استرالیا اقدام کنم .آیا بورس هم میتونم بگیرم؟

  پاسخ
 28. نجمه می گوید:

  سلام من مهندسی معماری با معدل ۱۶/۹۰ از دانشکاه پیام نور بجنورد هستم در حال گرفتن مدرک زبان ایلتس میخوام بدونم امکان گرفتن بورس تحصیلی دارم یا نه؟ هرکشوری باشه برام فرقی نداره

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 29. امیر محمد برنا می گوید:

  باسلام من برای ادامه تحصیل بروم المان ایا با مدرک کارشناسی دانشگاه ازاد می توانم ادامه تحصیل بدهم ایا مدرک دانشگاه ازاد را قبول دارن؟

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام
   بله میتوانید اقدام نمایید . یکسری از دانشگاه ها هستند که برای دانشگاه آزاد نیز پذیرش صادر مینمایند.

   پاسخ
   • M.N می گوید:

    با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
    شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

    پاسخ
 30. حدیث می گوید:

  سلام من لیسانس دانشگاه پیام نور رشته ی مترجمی زبان انگلیسی دارم، میخوام با همسرم برای ادامه تحصیل برم کانادا، و بتونیم هر دو کار هم بکنیم، از ابتدا باید چه اقداماتی انحام بدیم؟ و شرایطش چیه؟ و چقدر طول میکشه؟

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار باید از شرایط شما همانند میزان گپ تحصیلی، معدل نهایی، رشته مورد نظر و …… آگاه باشیم، تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم از این رو باید رزومه شما و همسرتان توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از شرایط شما داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی شرایط با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 31. مجید می گوید:

  با سلام خسته نباشید آیا مدرک کارشناسی ارشد موسس غیر انتفاعی و غیر دولتی برای پذیرش گرفتن معتبر است? اگر هست چه کشور هایی قبول دارند شامل کانادا و آمریکا میشود?
  اگر 2نفر در شرایط برابر یکی مدرک ارشد آزاد و یکی غیر انتفاعی ارشد را داشته باشد کدام بهتر است برای پذیرش?
  به صورت کلی مدرک آزاد بیشتر مورد قبول است یا غیر انتفاعی?

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با عرض سلام و احترام. دوست بزرگوار اعتبار مدارک تحصیلی بسته به کشور و دانشگاه متفاوت خواهد بود. شما باید بفرمایید از کدام یک از این کشورها میخواهید اقدام فرمایید و ما نیز شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 32. علی می گوید:

  سلام من تازه وارد دانشگاه علمی کاربردی در رشته معماری داخلی شدم می خوام مدرک و با معدل بالا بگیرم می خوام برم آلمان می خوام بدونم شانسی دارم ؟

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 33. ... می گوید:

  سلام..
  من لیسانس از دانشگاه پیام نور دارم..معدلم هم زیر۱۵است..آیا شانس پذیرش تحصیلی از کشور هلند را دارم؟؟اگر خیر کدام کشور معدل پایین دانشگاه پیام نور را میپذیرد؟؟(با شرط داشتن مدرک زبان)

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی بله این امکان برای شما وجود دارد. البته باید اطلاعات جزیی تری جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی شرایط با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 34. فاطمه.ع می گوید:

  سلام من دانشجو ترم 7 مهندسی شیمی پیام نور هستم معدل 17 با مدرک زبان ب نظر شما برای چ کشور هایی میتونم پذیرش بگیرم؟روی یه مقاله هم دارم کار میکنم

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام دوست بزرگوار شما باید بفرمایید برای کدام یک از کشورها میخواهید اقدام فرمایید و ما نیز شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم که کدام گزینه برای شما مناسب تر است. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی گزینه ها و اطلاعات بیشتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
   • سمیرا می گوید:

    با سلام خسته نباشید س هستم ۳۶ساله ۱۰سال پیش دیپلم ریاضی فیزیک گرفتم اماالان علاقه زیادی ب گریم سینمایی پیداکردم ارایشگری میکنم اما بازم برام کمه میخوام برای ترم بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی رشت شرکت کنم وزبان المانی درکناش تکمیل کنم اگه کاردانی ایران بگیرم کارشناسی میتونم المان بگیرم ۲فرزند کوچیک دارم همسرم چی مشه همسرم دیپلم تچربی راننده کامیون .استعدادارم ج بدید

    پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.