,

اقامت پس از تحصیل در پرتغال

اقامت پس از تحصیل در پرتغال

اقامت پس از تحصیل در پرتغال

اقامت پس از تحصیل در پرتغال پس از مهاجرت به پرتغال 2018 از جمله مهاجرت تحصیلی به پرتغال پس از گرفتن وکیل مهاجرت و در صورت کلی شرایط اخذ اقامت پرتغال چگونه است ؟ قوانین و راههای اقامت پس از تحصیل در پرتغال و همچنین شرایط تحصیل در پرتغال و شرایط اخذ ویزای تحصیلی پرتغال برای تحصیل در دانشگاههای پرتغال و شرایط کار دانشجویی در پرتغال کدام است ؟

با توجه به تقاضای روزافزون برای کشور های اروپایی برای اقامت و مهاجرت بر آن شدیم تا اقامت پس از تحصیل در پرتغال را بررسی نماییم . اقامت پس از تحصیل در پرتغال متاثر از بسیاری از کشورهای پیشرفته تعریف گردیده و برای کسانی که تمایل به اقامت پس از تحصیل در پرتغال دارند شرایط مشخصی را تعریف نموده است . اقامت پس از تحصیل در پرتغال در مرحله اول رضایت کسی را که در پرتقال تحصیل میکند طلب میکند و اینکه از ابتدا با هدف اقامت شرایط خود را تعریف کرده باشد تا از سنوات حضور در کشور پرتقال به نحو احسن استفاده نمایید .

video اقامت پس از تحصیل در پرتغال

جهت اشتغال به تحصیل در مقطع کارشناسی در اکثر دانشگاه های معتبر کشور پرتغال قبولی در آزمون ورودی این کشور ضروری می باشد. علاوه بر این تحصیل در مقطع کارشناسی به زبان پرتغالی بوده و به این دلایل پذیرش در این مقطع در کشور پرتغال با سختی هایی همراه می باشد.دوره تحصیل در مقطع کارشناسی نزدیک به ۴ سال می باشد . کارشناسی از این جهت حائز اهمیت میباشد که شما برای رسیدن به اقامت به این مورد نیاز خواهید داشت ، هم از جهت مدرک تحصیلی و هم گذشت سنوات برای اینکه شما بتوانید برای اقامت دائم اقدام نمایید .

برای اقامت داشتن از جهت تحصیل در پرتغال داشتن مدرک مستر و دکتری و سپس بدنبال این مدارک پیدا کردن کار در پرتقال نقش حیاتی دارد و پس از دریافت این مدارک و پیدا کردن کار وپس از گذشت ۵ سال شما میتوانید برای اقامت درخواست دهید . .

یکی از برجستگی های مشخص و بارز زندگی در پرتغال و به ویزه لیسبون پایین بودن میانگین هزینه های زندگی است و این هزینه ها نسبت به سایر کشورهای اتحادیه اروپا از میتانگین پایین تری برخوردار است . و ناگفته نماند لیسبون هم هزینه های بیشتری نسبت به شهر های دیگر پرتقال دارد .

هزینه های زندگی در پرتغال در حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ یورو میباشد . البته این رقم بدون در نظر گرفتن هزینه اجاره میباشد . و این رقم بیشتر به نحوه زندگی شما هم مربوط میباشد و اینکه چگونه زندگی کنید . اگر زندگی با صرفه جویی را در نظر دارید شما میتوانید با ۱۳۰ یورو هم در پرتقال زندگی کنید .

برای هزینه های اجاره خانه در پرتغال اگر اجاره اشتراکی مد نظر دارید قطعا هزینه های کمتری خواهید داشت و اگر خصوصی اجاره مد نظر دارید بدیهی است هزینه بیشتری را باید پرداخت نمایید . در خانه اشتراکی شما در حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ یورو هزینه خواهید داشت و برای اجاره خانه شخصی ۵۰۰ تا ۸۰۰ یورو هزینه برای شما خواهد داشت …

از جمله مواردی که روی قمیمت اجاره تاثیر می گذارد، داشتن اتاق نشیمن (living room) نسبت تعداد سرویس های بهداشتی به افراد و محله است.

در آگهی های و تبلیغات منازل ، تعداد اتاق های خانه را با اضافه کردن حرف T نشان می دهند. برای مثال T2 یعنی خانه ای با دو اتاق خواب. T0 را همان استادیو یا سوییت است. خانه های هم وجود دارند که  T8 یا T12 هستند و . چنین خانه هایی اکثرا قدیمی هستند. اگر اتاقی مورد نظر دارای سرویس بهداشتی اختصاصی یا بالکن باشد، قیمت آن بین ۲۰ تا ۵۰ یورو از سایر اتاق ها گران تر خواهد شد. قیمت اجاره می تواند شامل هزینه ها باشد (included) یا نباشد. در صورتی که هزینه ها included نباشد، حدود ۲۵ تا ۵۰ یورو باید برای هزینه ها در ماه در نظر بگیرید. برای مثال  در T4 دوبلکس با ۳ نفر همراه . اتاق نشیمن بزرگ با نمای خیلی خوب  و ۳ سرویس بهداشتی در یکی از مناطق نسبتا گران لیسبون. برای اتاق ماهی ۳۰۰ یورو باید پرداخت که شامل هزینه اینترنت، آب، برق و گاز است.

در پایان به این نکته اشاره میکنیم که اقامت تحصیلی در کشور پرتغال میسر میباشد ولی به این شکل که برای رسیدن به این ممکن کار آسانی خواهیم داشت نیست و مثل بسیاری از شرایط خوب و ایده آل زحمت های نیز در پی خواهد داشت . پس در نظر بگیرید برای اقامت تحصیلی در کشور پرتغال شما باید از ابتدای ورود به خاک پرتغال این امر میسر را به صورت هدفی برای خود ترسیم کنید و برای آن از هیچ تلاشی روگذار نباشید . اینچنین برای رسیدن به هدف خود که قابل دسترس هم میباشد به آسودگی بیشتری خواهید رسید .

می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص اقامت پس از تحصیل در پرتغال و راههای مهاجرت به پرتغال از جمله مهاجرت تحصیلی به پرتغال و یا تحصیل در پرتغال و یا کار دانشجویی در پرتغال و یا اقامت پس از تحصیل در پرتغال و یا شرایط کار ضمن تحصیل در پرتغال و یا کار در پرتغال و در نهایت راههای اخذ اقامت پرتغال به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۷ نظرات, میانگین: ۴.۴۳ از طریق ۵)
Loading...
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.