,

اقامت در اتریش

اقامت در اتریش

اقامت در اتریش

اقامت در اتریش و اخذ اقامت در اتریش ۲۰۱۸ در مدت کوتاه روشهایی دارد که به آنها میپردازیم و بسیار مورد توجه افراد می باشد. اگر قصد اقامت در اتریش را دارید و یا تمایل دارید که از شرایط اقامت در اتریش اگاهی یابید از انجا که راه های گوناگونی برای اقامت در اتریش وجود دارد در این مقاله سعی بر این داریم تا اطلاعات جامع و کامل در خصوص اقامت در راه های گونانون مهجرت به اتریش را به اطلاع شما عزیزان برسانیم اگر شما عزیزان نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به اتریش و اخذ اقامت در اتریش دارید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و با مشاورین برجسته حقوقی ملک پور مشورت نمایید.کشور اتریش اول ژانویه  ۱۹۹۵  به اتحادیه ی اروپا پیوست. اتریش با نام رسمی جمهوری اتریش در مرکز اروپا قرار دارد. پایتخت و بزرگترین شهر در اتریش وین است. اتریش از سمت شمال با آلمان و جمهوری چک، از سمت شرق با اسلواکی و مجارستان هم مرز است. و از سمت جنوب به ایتالیا و اسلونی و از غرب به سوئیس و لیخنشتاین وصل میشود. ۹۸درصد جمعیت کشور اتریش به زبان آلمانی صحبت میکنند.

اقامت دائم برای کشورهای اتحادیه اروپا:

پس از ۵ سال اقامت مداوم صادر می شود
این نوع اقامت شامل اجازه ی کار برای تمامی مشاغل را در بر می گیرد.

فایل های توضیحات استاد ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب مهاجرت به اتریش

video اقامت در اتریش
audio اقامت در اتریش

اقامت در اتریش از طریق تولد فرزند:

ثبت تولد: رایگان
صدور گواهی تولد: رایگان
صدور اولین اثبات شهروندی: رایگان
اگر پدر و مادر یک تابعیت خارجی داشته باشند بایدگذرنامه یا گواهینامه از تابعیت خود ارائه دهند.
صدور شناسنامه در دو سال اول بعد از تولد رایگان است. تحویل شناسنامه از طریق پست صورت میگیرد که رایگان نیست.
ارائه گواهی ازدواج پدر و مادر فرزند متولد شده و تابعیت پدر و مادر کودک باید اثبات شود.
خود ارائه دهند. اگر پدر و مادر یک تابعیت خارجی داشته باشند بایدگذرنامه یا گواهینامه از تابعیت
اثبات تایید مادر کودک اگر محل اقامت خود در خارج از کشوردر صورت امکان، حکم طلاق یا حاکم با تایید اثر حقوقی طلاق (صادر شده توسط دادگاه طلاق) و یا گواهی ازدواج از آخرین ازدواج خود را و گواهی فوت شوهر مرحوم خود رادر صورت امکان، ارائه شود.اسناد باید در ی که در آلمان باید در نسخه ی اصلی خود را همراه با ترجمه گواهی مبدا اتریش ارسال شود اگر سند انگلیسی باشد باید به همراه سند ترجمه آلمانی ارائه شود، ترجمه ممکن است تنها توسط یک مترجم قسم خورده و گواهی در اتریش انجام شود. کودک فرزند متولد شده از دو پدر و مادر اتریشی یک شهروند اتریشی محسوب میشود. اگر سن کودک بیشتر از ۱۴ است باشد در آن زمان رضایت کودک مورد نیاز است تابعیت به عنوان یک شهروند اتریش بودنی پس از ۱۰ سال اقامت مداوم در اتریش امکان پذیر است.

اقامت در اتریش از طریق ازدواج

در ویزای ازدواج شخص متقاضی باید شخص متقاضی ، بعد از ازدواج، باید سند ازدواج و مدارک هویتی و مدارک مورد نیاز در سفارت اتریش را به اداره مهاجرت ارئه دهد. ویزای نامزدی تفاوت هایی با ویزای ازدواج دارد آن هم اینکه شانس کمتری نسبت به ویزای ازدواج دارد و چون سند ازدواجی در بین نیست مدارکی که افسر ویزا به آنها استناد میکند مدارکی است از جمله:عکس های دو نفره، اس ام اس هایی که بین آنها رد وبدل میشود و ….
ازدواج های مدنی در اتریش به صورت قانونی است. سن ازدواج برای زن و مرد در اتریش ۱۸ سال معین شده است. بر طبق ماده ۹۷۰ قانون مدنی، ایرانیان مقیم خارج از کشور برای ازدواج موظف هستند نزد کنسولگری های ایران حاضر شوند تا در کنسولگری ازدواج آنها به ثبت برسد.بسیاری از افراد ممکن است با یک تبعه خارجه اعم از زوج و زوجه ازدواج کنند ، شرایطی که دولت اتریش  برای این افراد مشخص مینماید دار برای ثبت  ازدواج لازم الاجرضروری است. تحت شرایطی فرد ازدواج کرده در اتریش تابعیت اتریش را بدست می اورد در صورت ازدواج فی مابین زوجین شخص متقاضی میتواند در راستای اخذ تابعیت در اتریش اقدام نمایند.

اقامت در اتریش از طریق پناهندگی

یکی از راه های اقامت در اتریش، مهاجرت از طریق پناهندگی در هر کشوری سخت و مشکل است. اقامت شما در کمپ واقامت در پانسیونهای دور افتاده در اطراف اتریش بسیار مشکل است وشخص پناهنده باید خود را برای  یک زندگی سخت آماده نمایید. مدت زمان جواب گرفتن بستگی به ارائه کیس شخص متقاضی دارد. اما بعضی ها هم چندین سال باید صبر کنند در این مدت زیر نظر دولت اتریش مکانی برای خواب و غذایی برای خوردن فراهم میکنند.شخص پناهنده اجازه ی کار در کشور اتریش را ندارد. برای افرادی که از طریق پناهنده گی اقدام کرده اند برای اخذ تابعیت مدت ۶  سال زندگی در اتریش الزامی است .

اقامت در اتریش از طریق ثبت شرکت

شرکت با مسئولیت محدود معمول ترین نوع ثبت شرکت در اتریش است.
ثبت شرکت در اتریش با  هماهنگی وزارت بازرگانی و وزارت امور خارجه صورت میگیرد. انواع مختلف شرکت ها را میتوان در اتریش به  ثبت رساند. این شرکت ها در سطح مسئولیت و میزان و نحوه ی پرداخت مالیات با یکدیگر متفاوت میباشند. تاییدیه و موافقت دولت اتریش و اجازه فعالیت تجاری برای متقاضی الزامی است.بعد از ارائه فعالیت تجاری فرد متقاضی و خانواده شخص متقاضی حق تقاضای اقامت دائم در اتریش پیدا خواهند کرد.

انواع مختلف شرکت در اتریش

شرکت با مسئولیت محدو
شرکت سهامی خاص
تشکیلات شرکتی مطابق با قوانین اتحادیه اروپا

مدارک اسناد مورد نیاز ثبت شرکت در اتریش :

نام شرکت
پر کردن فرم ثبت شرکت در اتریش
اسکن پاسپورت سهامداران و مدیرعامل
طرح توجیهی اقتصادی
سند مالکیت و پرینت حساب بانکی شخص متقاضی
کپی از آخرین مدرک تحصیلی‌
وکالتنامه که باید توسط موکل امضا شود

اقامت در اتریش از طریق کار

یکی از راه های اقامت در اتریش، اقامت از طریق کار می باشد. از ۲۰۱۱ سال  برای مهاجرانی که از کشورهای غیر اتحادیه اروپا  که به منظور کار مهاجرت میکنند به اتریش ، کارت قرمز- سفید –قرمز صادر می شود. ویزای کار در کشور اتریش دارای سیستم امتیازی بندی در اروپا است. مهاجران تحصیل کرده با تخصص های ویژه دارای توانایی بالقوه می توانند حتی بدون داشتن پیشنهاد کار، برای مدت شش ماه در اتریش اقامت داشته باشند. برای متقاضیانی که از نظر تحصیلات، تخصص ، تجربه کاری، آشنایی به زبان، سن ویا تحصیلات در اتریش از ۱۰۰امتیاز، حداقل ۷۰ امتیاز کسب نمایند،میتوانند ویزای کاریابی اخذ نمایند.

امتیاز بندی ویزای کار در اتریش

امتیاز تحصیل حداکثر ۴۰
ارائه مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس: ۲۰-امتیاز
رشتهای فنی ، کامپیوتر و زیر مجموعه رشته های علوم طبیعی ۳۰ امتیاز
مقطع دکترا ۴۰ امتیاز
حقوق بالا در سال: ۲۰ امتیاز
انجام کارهای تحقیقاتی: ۲۰ امتیاز
اخذ لوح تقدیر یا ثبت اختراع: ۲۰امتیاز
وضعیت شغل حداکثر ۲۰ امتیاز
سابقه کارهای مدیریتی: ۲ امتیاز به ازای هر سال
سابقه ی کاری ۶ ماه در اتریش: ۱۰ امتیاز
وضعیت مدرک زبان حداکثر ۱۰ امتیاز
مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی:۵-۱۰ امتیاز ، (بستگی به مقطع دارد)
IELTS,A1,A2,Ba,B2,C1,C2
سن تا ۳۵ سال ۲۰ امتیاز و تا ۴۰ سال ۱۵ امتیاز وتا ۴۵ سال ۱۰ امتیاز دارد
داشتن مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس از دانشگاههای اتریش: ۱۰ امتیاز
پروسه زمانی تحویل مدارک به سفارت اتریش بدون نواقصی مدارک تا اخذ ویزا ۲ – ۴ ماه میباشد

اقامت در اتریش از طریق تحصیل

یکی از راه های اقامت در اتریش، اقامت از طریق تحصیل می باشد. از سال‌ ۱۹۹۴ میلادی‌  بیش‌ از ۴۰ مدرسه‌ عالی‌ فنی‌ مجوز تاسیس‌ گرفته‌اند که‌ در رشته‌های‌ متفاوت دوره‌های‌ چهار ساله‌ برگزار می‌کنند.در پایان‌ دوره‌ی چهار ساله دانشجو باید به مدت  شش‌ ماه‌ تا یک‌ سال‌ را در مراکز گوناگون، به‌ کارآموزی‌ بپردازد. مهلت تقاضانامه تحصیلی در دانشگاه های اتریش برای ترم زمستان اول سپتامبر و برای ترم تابستانی اول فوریه است و تمامی مدارک مورد نیاز باید در این تاریخ به دانشگاه  در اتریش ارسال شود. شرایط‌ ورود به‌ مدارس‌ عالی‌ فنی، همان‌ شرایط‌ ورود به‌ دانشگاه‌ها است‌. زمانی‌ که‌ تعداد متقاضیان‌ بیشتر از ظرفیت دانشگاه‌ ها باشد، امتحان‌ ورودی‌ برگزار می‌شود.
اشخاصی که در حال حاضر مشغول به تحصیل در دانشگاه های آزاد و سراسری هستند می توانند برای تحصیل در دانشگاه اتریش انتقالی از دانشگاه خود به یکی از دانشگاه های ها در کشور اتریش اقدام نمایند. اگر شخصی دیپلمه باشد، یعنی ۱۲ سال تحصیل کرده باشند نمیتواند مستقیما برای دانشگاه های اتریش اقدام کند باید قبولی در کنکور دانشگاه را داشته دارا باشد تا بتواند برای تحصیل در دانشگاه اقدام نماید. کالج در اتریش دو ترم است و کالج ها به زبان آلمانی میباشدارائه میشود. تحصیل در اتریش نیاز به ارئه مدرک زبان المانی ندارد.هزینه تحصیل در اتریش برای دانشجویان بین‌المللی بسیار پایین کم هزینه است و آنها شخص متقاضی می‌توانند می‌تواند با هزینه ی بسیار کم، در دانشگاههای اتریش تحصیل کنندنماید. بیمه دانشجویی در اتریش در ماه ۵۰ یورو مشخص شده است که بطور خودکار از حساب بانکی‌شخص دانشجو برداشت می‌شود. داشتن بیمه برای دانشجویان در دانشگاه اتریش الزامی است. تمکن مالی دانشجو باید ۱۰۰۰۰ یورو  باشد. هزینه زندگی در اتریش بستگی به سبک زندگی افراد متغیر است .مجموع هزینه‌ها، برای زندگی در اتریش بطور معمول دانشجویان باید ماهیانه بین ۶۰۰ تا ۹۰۰ یورو پرداخت کنند. است .شهریه هر ترم در دانشگاه های اتریش ۳۸۰ یورو  می باشد. در دانشگاه های اتریش شروع ترم اول(زمستان) ابتدای ماه اکتبر و شروع ترم دوم (تابستان) ابتدای ماه مارچ و پایان آن اواخر ژوئن است.

در این مقاله سعی بر این داشتیم تا راه های مهاجرت به اتریش و اقامت اتریش از طریق گوناگون  را به اطلاع شما عزیزان برسانیم .مهاجرت ، اقامت از طریق تولد فرزند ،ازدواج،پناهندگی،ثبت شرکت و سرمایه گذاری،کار و تحصیل را به استحضار شما عزیزان برسانیم. اشخاصی که دارای تابعیت در اتریش هستند جهت سفرهای تا ۹۰ روز خود به آمریکا نیازی به اخذ  ویزا ندارند و . اگر نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به اتریش و اقامت در اتریش دارید با موسسه حقوقی ملک پور با دفتر ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید و با مشاورین برجسته مشورت نمایید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۱۱ نظرات, میانگین: ۴.۴۵ از طریق ۵)
Loading...
49 پاسخ ها
 1. پردیس می گوید:

  سلام.با اخذ اقامت اتریش از طریق تولد فرزند میتوان در دیگر کشورهای اروپایی مشغول به کار و زندگی دائم شد؟؟؟ واینکه حتما مدرک زبان ایلس مورد نیاز است؟؟؟ یاد گیری زبان آلمانی چطور؟؟؟

  پاسخ
 2. ایمان می گوید:

  با عرض سلام من 30 سالمه متاهلم دیپلم کامپییوتر دارم ولی کارم طراحی طلا و جواهرات با نرم افزار برای مهاجرت باید چه کار کنم

  پاسخ
 3. عسل می گوید:

  سلام و خسته نباشید
  بنده 25 سالم هست و فوق لیسانس گرافیک خوندم ، کار من از طریق سایت های اینترنتی است ، در واقع اینجوری سفارشات گرافیکی و طراحی ها رو میگیرم و تحویل میدم ، میخواستم بدونم از چه طریقی اقدام کنم برای وین میتونم در کشور اتریش با کار سایت گرافیکیم اقامت بگیرم؟
  یکی از اعضای خانوادمم باید باهام بیاد? توانایی تنها زندگی کردن نداره ? لطفا من رو راهنمایی کنید ، راه های آسون تر هم بهم بگید ، ممنون میشم.

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام
   از طریق ویزاهای تحصیلی و کاری می توانید برای مهاجرت به این کشور اقدام نمایید منتهی ویزای همزمان همراه شانس کمی در این پروسه ها دارد. از طریق سرمایه گذاری اگر اقدام نمایید می توانید همراه همزمان داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. نیلوفر می گوید:

  سلام،من ۱۸ سال دارم،میخواستم بدونم چطور میتونم برای ورود به دانشگاه در اتریش اقدام کنم و خدمات اسکان برای دانشجویان در آنجا به چه صورت خواهد بود؟

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 5. محمد ش می گوید:

  با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما. من ٣٦ ساله و متاهل بدون فرزند با مدرك مهندسي برق و ١١ سال سابقه كار دولتي و ٧ ساله مهندس ناظر برق پايه ٢ ميباشم. لطفا بفرماييد كدوم كشور براي مهاجرت من مناسب تره و چه روشي؟ ممنون از لطف شما

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. نیما می گوید:

  با سلام من متاهل هستم و 25 سال سن دارم فارغ التحصیل دندانپزشکی از دانشگاه سراسری همدان و همسرم هم ارشد مامایی از دانشگاه سراسری همدان هست…میخواستم بدونم واسه اقامت وین باید چیکار کنیم؟؟تا 150 میلیون هم پول در دست داریم

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 7. زهرا می گوید:

  سلام روز شما بخیر
  بنده خانمی 37 ساله هستم با مدرک لیسانس نرم افزار و فوق لیسانس IT با دو سال سابقه کار مرتبط و داشتن مدارک تخصصی شبکه و لینوکس و … . آیا میتوانم برای دریافت اقامت کار در اتریش و یا سوئیس اقدام کنم. در ضمن در حال گذراندن دوره زبان آلمانی هم می باشم.
  با تشکر

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 8. Hamid می گوید:

  سلام من 28سالمه و پیپلم کامپیوتر دارم و چند سال مدیر فروش محصولات پوستی معتبر بودم و در حرفه رشتوران داری مهارت دارم.میخواشتم بدونم برای افتتاح رستوران چقد سرمایه لازم داره و میشه اقامت گرفت؟؟
  ممنون

  پاسخ
  • maziar samiei می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. کیوان می گوید:

  سلام من 35سال دارم، متاهل ویک پسر 7ساله دارم، لیسانس تاسیسات هستم 10سال سابقه کاری مرتبط در یک ارگان دولتی دارم، ومدرک فنی حرفه‌ای مرتبط هم دارم، وهمسرم هم آرایشگر هستن، وتمام سرمایه ی ما 100میلیون تومان هست، ومن وهمسرم در حال خواندن زبان انگلیسی هستیم بزودی آیلتس بگیریم وقصد مهاجرت به استرالیا را از طریق کاری وحرفه مون داریم لطفا راهنمایی بفرمایید شرایطش راداریم کدام کشور شرایطش به ما میخوره وآیلتس 6کافیه

  پاسخ
 10. کیوان می گوید:

  سلام بنده 35سال دارم لیسانس تاسیسات دارم 10سال سابقه کار دارم در یک ارگان دولتی مدرک فنی حرفه ای مرتبط دارم از طریق کار میتوانم اقدام کنم اتریش و چه کشورهایی میتونم برم ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام برای ویزای کاری باید پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید اقدام کنید بهتر است ابتدا از طریق تحصیل ورود کنید و سپس وارد بازار کار بشوید.

   پاسخ
 11. امين می گوید:

  سلام و خسته نباشيد من دو تا سوال دارم
  يك من دوازده سال سابقه حسابداري دارم در دبي واي مدرك ديبلم هست أيا مي توانم ويزاي كار اقدام كنم
  دوم أيا امكان داره من و دوستم جهت باز كردن رستوران درخواست بدهيم
  متشكر مي شوم جواب من رو بدهيد

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام باید برای انجام این کار میزان سرمایه شما بررسی شود .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 12. ایرج می گوید:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  من کارشناسی ارشد نرم افزار دارم و دو سال در وزارت دفاع همکاری داشتم و تقریبا دو سال تا به امروز در یک شرکت نرم افزاری سابقه کاری دارم و 30 سالم است.
  ولی مدرک زبان ندارم و زبانم در حد متوسط است . برای من اتریش ممکن است . اگر بخواهم بدانم و برنامه ریزی کنم برای یکسال آتی کدام کشور با شرایط ممکنه برایم میسر می شود. البته برای کار

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام . برای کار در اتریش باید پیشنهاد شغلی داشته باشید اما میتوانید با اخذ مدرک زبان المانی و سابقه کاری مرتبط برای ویزای کار المان اقدام نمایید .

   پاسخ
 13. محمدرضا می گوید:

  سلام من محمدرضا هستم ۲۵ سالمه لیسانس مترجمی زبان دارم من برای فوق لیسانس میخوام اقدام کنم چه شرایطی دارد

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 14. مصطفی می گوید:

  سلام بنده تحصیلات خواصی ندارم فقط حرفه ی بنده جوشکاریه و چندین سال تو ایران کارم اینه میخواستم ویزای کار اتریش را بگیرم امکانش هست

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب این ویزا امتیازی بوده و باید برای مدرک زبان و مدارک تحصیلی امتیاز کسب نمایید بنابراین شانس نخواهید داشت .

   پاسخ
 15. Diyana می گوید:

  سلام وقت به خیر
  من در حال تحصیل در رشته زیست شناسی دانشگاه دولتی در مقطع کاشناسی هستم آیا امکان ادامه تحصیل در اتریش هست؟
  چطوری میتونم پیگیری کنم ؟

  پاسخ
 16. Re Za می گوید:

  سلام. بنده دکترای مهندسی برق از دانشگاه غلم وصنعت دارم و به مدت 6 سال سابقه کار در یک کارخانه فولاد دارم. با این شرایط امکان اخد اقامت از کدوم کشورها را دارم؟؟؟؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب شما میتوانید برای ویزای کار المان اقدام نمایید در صورتی که بتوانید مدرک زبان المانی ارایه دهید .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. الهه می گوید:

  با سلام
  من ٣٩ سالم هست مهندس صنايع خواندم و سابق كاري ١٠ ساله كه پنج سال آن مدير توليد و دو سال مدير كارخانه دارم در زمينه توليد ترانسفورمانور .اين موارد امتياز براي أقامت ميشود؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی گزینه های زیر برای شما مقدور می باشد 1.ویزای کار المان 2. ویزای کار اتریش 3. ویزای کار استرالیا 4. اقامت کانادا 5.اقامت هلند . همچنین شرایط شما باید به صورت کامل بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. برای راهنمایی شما به اطلاعات جزئی تری از دانشگاه محل تحصیل شما، سابقه کار، مدرک زبان و … نیاز است. برای کسب اطلاعات جامع و دقیق در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 18. mie editor2 می گوید:

  با سلام من 45 سال دارم و متولد اطریش هستم ولی وقتی 3 سال داشتم به ایران برگشتیم در حال حاظر من اقامت دائم کشور اکراین را دارم میخواستم بدانم آیا امکانش هست که من و خانوادم اقامت اطریش را بگیریم ممنون میشم راهنماییم بکنید

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. بله این امکان برای شما وجود دارد. شما باید از روش های مهاجرت به کشور اتریش متناسب با شرایط خود آگاه شده و بهترین روش را برای اقدام انتخاب نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. ابراهیم نادی می گوید:

  با سلام خدمت استاد گرامی بنده۲۶ساله دارای کارشناسی حسابداری و مشغول در کار کشاورزی و همسرم نیز۲۲ساله دارای کارشناسی کامپیوتر هست آیا برای اقامت اتریش روشی مناسب شرایط ما هست؟

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. برای راهنمایی شما به اطلاعات بیشتر از شما (نوع دانشگاه، سابقه کار مرتبط، مدرک زبان، میزان سرمایه و…) نیاز است. برای بررسی راه های متناسب با شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 20. سامی احمدی می گوید:

  ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد بزرگوار و معزز جناب آقای دکتر ملک پور عزیز . می خواستم بدونم آیا مدرک تحصیلی مددکاری اجتماعی ( social work) جزء زیر مجموعه علوم طبیعی هست یا خیر . برای اخذ ویزای شش ماهه جستجوی کار در اتریش عرض میکنم . درخواست بعدی بنده مشاوره با جنابعالی از طریق skyp هستش اگه لطف کنین و با ما قرارداد مشاوره تلفنی ببندین بسیار ممنون میشم . موفق و سلامت باشید .

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   با سلام یک سری از مدارک برای ویزای کار باید بررسی گردد تا بتوان پاسخ قطعی داد . در جهت دریافت وقت اسکایپ با آقای دکتر ملک پور هم باید با دفتر مرکزی MIE اتریش یا سایر دفاتر همکار مستقل تماس حاصل نمایید تا مراحل بعدی به اطلاع شما برسد .

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.