اقامت اتریش و بررسی آن

 • اقامت اتریش و شرایط عمومی
 • اقامت اتریش از طریق کار
 • اقامت اتریش از طریق تحصیل
 • اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری
 • اقامت اتریش از طریق ازدواج
 • اقامت اتریش از طریق تولد
 • اقامت اتریش از طریق پناهندگی
 • اقامت اتریش و هزینه های زندگی در اتریش
اقامت اتریش اقامت در اتریش

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

اقامت اتریش و مقدمه ای بر آن

اقامت اتریش ، اخذ تابعیت اتریش و روش های مختلف مهاجرت به اتریش در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. اقامت در اتریش و اخذ اقامت در اتریش ۲۰۱۸ در زمانی کوتاه، بسیار مورد توجه افراد می باشد که در ادامه به روش های مختلف آن می پردازیم. اگر قصد اقامت در اتریش را دارید و یا تمایل دارید که از شرایط اقامت اتریش آگاهی یابید در این مقاله سعی بر این داریم تا اطلاعات جامع و کامل در خصوص اقامت اتریش و راه های گونانون مهاجرت به اتریش را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. اگر شما عزیزان نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به اتریش و اخذاقامت در اتریش دارید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و با مشاورین برجسته حقوقی ملک پور مشورت نمایید.کشور اتریش اول ژانویه  ۱۹۹۵ به اتحادیه ی اروپا پیوست. اتریش با نام رسمی جمهوری اتریش در مرکز اروپا قرار دارد. پایتخت و بزرگترین شهر در اتریش وین است. اتریش از سمت شمال با آلمان و جمهوری چک، از سمت شرق با اسلواکی و مجارستان هم مرز است. و از سمت جنوب به ایتالیا و اسلونی و از غرب به سوئیس و لیختن اشتاین وصل می شود. ۹۸درصد جمعیت کشور اتریش به زبان آلمانی صحبت میکنند.

مهاجرت غیرقانونی به اتریش
مهاجرت به اتریش یا سوئیس
روش های مهاجرت به اتریش

اقامت اتریش و شرایط عمومی

اتریش از لحاظ فرهنگی و اقتصادی کشوری مرفه و غنی به شمار می آید. شش روش مختلف برای کسب اقامت اتریش وجود دارد که در ادامه شرح داده می شود. از مزایای کسب اقامت اتریش می توان به این موارد اشاره کرد:

 • اتریش عضو بی طرف در اتحادیه اروپاست.
 • پاسپورت آن ارزش بالایی دارد به گونه ای که می توان به 180 کشور دنیا از جمله بریتانیا، آمریکا و کانادا و کشورهای حوزه شنگن به صورت آزادانه سفر کرد.
 • امکان کار و زندگی در بقیه کشورهای اروپایی نیز وجود دارد.
 • می توان برای خانواده و فرزندان زیر 18 سال حق شهروندی گرفت.
 • اتریش دارای موقعیت ثابت و شرایط خوب اقتصادی است و از رفاه اجتماعی بالایی برخوردار است.

بر اساس قوانین و مقررات دولت اتریش، تابعیت اتریش پس از ده سال اقامت به متقاضی داده می شود.

اقامت اتریش از طریق کار

یکی از راه های اقامت اتریش، اقامت از طریق کار می باشد. از سال ۲۰۱۱ برای مهاجرانی که از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا هستند و به منظور کار به اتریش مهاجرت می کنند، کارت قرمز-سفید-قرمز صادر می شود. ویزای کار در کشور اتریش دارای سیستم امتیازی بندی است. مهاجران تحصیل کرده با تخصص های ویژه دارای توانایی بالقوه می توانند حتی بدون داشتن پیشنهاد کار، برای مدت شش ماه در اتریش اقامت داشته باشند. متقاضیانی که از نظر تحصیلات، تخصص ، تجربه کاری، آشنایی به زبان، سن و یا تحصیلات در اتریش از ۱۰۰امتیاز، حداقل ۷۰ امتیاز کسب نمایند، می توانند ویزای کاریابی اخذ نمایند.

امتیاز بندی ویزای کار در اتریش:

امتیازعنوان
تحصیل حداکثر ۴۰ امتیاز
20لیسانس و فوق لیسانس
30رشته های فنی ، کامپیوتر و زیر مجموعه رشته های علوم طبیعی
40دکترا
20حقوق بالا
20انجام کارهای تحقیقاتی
20اخذ لوح تقدیر یا ثبت اختراع
10داشتن مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس از دانشگاههای اتریش
وضعیت شغل حداکثر 20 امتیاز
2 امتیاز به ازای هر سالسابقه کارهای مدیریتی
10سابقه ی کاری ۶ ماهه در اتریش
وضعیت مدرک زبان حداکثر 10 امتیاز
۵-۱۰ امتیاز ، (بستگی به مقطع دارد) IELTS,A1,A2,Ba,B2,C1,C2مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی
وضعیت سن 
20سن تا ۳۵ سال
15تا ۴۰ سال
10تا ۴۵ سال

اقامت اتریش برای هنرمندان و ورزشکاران

کشور اتریش برای هنرمندان و ورزشکاران امکان کسب اقامت اتریش را فراهم می سازد. این برنامه برای هنرمندان برجسته که مهارت بالایی دارند و از سابقه هنری ویژه ای بر خوردارند و همچنین ورزشکاران حرفه ای می باشد. همچین باید از طریق فعالیت های هنری یا ورزشی به طور حرفه ای کسب درآمد کرده باشند.

برای کسب اقامت اتریش از طریق کار، توجه به نرخ بیکاری می تواند باارزش باشد، در نمودار زیر می توانید نرخ بیکاری در اتریش در چند سال اخیر را مشاهده کنید.

اقامت اتریش 2 اقامت در اتریش
مهاجرت به اتریش از طریق ویزای کار
چگونگی کاریابی در اتریش و مدارک مورد نیاز آن
مهاجرت کاری به اتریش
کار در کشور اتریش

اقامت اتریش از طریق تحصیل

یکی از راه های اقامت اتریش، اقامت از طریق تحصیل می باشد. از سال‌ ۱۹۹۴ میلادی‌ بیش‌ از ۴۰ مدرسه‌ عالی‌ فنی‌ مجوز تاسیس‌ گرفته‌اند که‌ در رشته‌های‌ متفاوت دوره‌های‌ چهار ساله‌ برگزار می‌کنند. در پایان‌ دوره‌ی چهار ساله دانشجو باید به مدت شش‌ ماه‌ تا یک‌ سال‌ را در مراکز گوناگون، به‌ کارآموزی‌ بپردازد. مهلت تقاضانامه تحصیلی در دانشگاه های اتریش برای ترم زمستان اول سپتامبر و برای ترم تابستانی اول فوریه است و تمامی مدارک مورد نیاز باید در این تاریخ به دانشگاه در اتریش ارسال شود. شرایط‌ ورود به‌ مدارس‌ عالی‌ فنی، مانند شرایط‌ ورود به‌ دانشگاه‌ها است‌. زمانی‌ که‌ تعداد متقاضیان‌ بیشتر از ظرفیت دانشگاه‌ ها باشد، امتحان‌ ورودی‌ برگزار می‌شود.
اشخاصی که در حال حاضر مشغول به تحصیل در دانشگاه های آزاد و سراسری هستند می توانند برای تحصیل در دانشگاه های اتریش از دانشگاه خود به یکی از دانشگاه ها در کشور اتریش درخواست انتقال دهند. اگر شخصی دارای مدرک تحصیلی دیپلم باشد، یعنی ۱۲ سال تحصیل کرده باشد نمیتواند مستقیما برای دانشگاه های اتریش اقدام نماید، بلکه باید قبولی در کنکور را دارا باشد تا بتواند برای تحصیل در دانشگاه های اتریش اقدام نماید.

کالج در اتریش دو ترم است و واحد درسی در کالج ها به زبان آلمانی ارائه می شوند. تحصیل در اتریش نیاز به ارائه مدرک زبان آلمانی ندارد. تحصیل در اتریش برای دانشجویان بین‌المللی بسیار کم هزینه است و متقاضی می‌تواند با هزینه ی بسیار کم، در دانشگاه های اتریش تحصیل نماید. بیمه دانشجویی در اتریش در ماه ۵۰ یورو می باشد که بطور خودکار از حساب بانکی‌ شخص دانشجو برداشت می‌شود. داشتن بیمه برای دانشجویان در دانشگاه های اتریش الزامی می باشد. تمکن مالی دانشجو باید ۱۰۰۰۰ یورو  باشد. هزینه زندگی در اتریش بستگی به سبک زندگی افراد متغیر است اما به طور میانگین مجموع هزینه‌ها، برای زندگی در اتریش بطور معمول برای دانشجویان ماهیانه بین ۶۰۰ تا ۹۰۰ یورو است .شهریه هر ترم در دانشگاه های اتریش ۳۸۰ یورو می باشد. در دانشگاه های اتریش شروع ترم اول(زمستان) ابتدای ماه اکتبر و شروع ترم دوم (تابستان) ابتدای ماه مارچ و پایان آن اواخر ژوئن است.

تحصیل از طریق بورس تحصیلی

امکان کسب بورسیه تحصیلی در اتریش زمان تحصیل در دانشگاه ها وجود دارد. معمولا کسب بورسیه تحصیلی در مقطع لیسانس بسیار سخت می باشد، اما در مقاطع فوق لیسانس و به ویژه در مقطع دکترا کسب بورسیه تحصیلی آسان تر می باشد.

اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری

اتریش به دلیل دارا بودن نیروی کار ماهر و توانا، زیر ساخت های قوی و مدیریت عمومی کارآمدی که دارد بستر مناسبی برای تاسیس دفترهای مرکزی شرکت ها می باشد. ضمن اینکه اتریش چهارمین کشور برتر اقتصادی است. اتریش به دلیل تمرکز زیاد در زمینه ی بیوتکنیکال و کمپانی های بزرگ داروسازی، در زمینه داروسازی فعال و توانا می باشد.

سرمایه گذاران در اتریش که شرایط تعیین شده را دارا می باشد کارت قرمز سفید قرمز را اخذ می کنند. کارت قرمز سفید قرمز ترکیبی از مجوز کار و مجوز اقامت است. از دیگر مزایای سرمایه گذاری در اتریش می توان به امنیت و ثبات سیاسی، روابط خوب کارفرما و کارگران و اعتصابات اندک در اتریش اشاره کرد. مالیات کم و برنامه های خوب کاهش مالیاتی یکی دیگر از مهم ترین دلایل سرمایه گذاری در اتریش می باشد. روش های سرمایه گذاری در اتریش و کسب اقامت اتریش در ادامه شرح داده شده است.

اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت

یکی از راه های سرمایه گذاری در کشور اتریش ، ثبت شرکت در اتریش است. در این روش باید طرح و ایده ی خود را به اداره ی کار کشور اتریش می دهید و اینکه طرح تجاری شما مطلوب می باشد و در عرصه اقتصادی سود آور و مفید است، مورد بررسی قرار می گیرد. متاسفانه از طرح های ارائه شده تنها 10 درصد مورد تایید قرار می گیرد بنا براین امکان گرفتن کارت قرمز سفید قرمز از این طریق دشوار است.

شرکت با مسئولیت محدود معمول ترین نوع ثبت شرکت در اتریش است. ثبت شرکت در اتریش با  هماهنگی وزارت بازرگانی و وزارت امور خارجه صورت میگیرد. انواع مختلف شرکت ها را میتوان در اتریش به  ثبت رساند. این شرکت ها در سطح مسئولیت و میزان و نحوه ی پرداخت مالیات با یکدیگر متفاوت می باشند. تاییدیه و موافقت دولت اتریش و اجازه فعالیت تجاری برای متقاضی الزامی است. بعد از ارائه فعالیت تجاری فرد متقاضی و خانواده شخص متقاضی حق تقاضای اقامت دائم در اتریش پیدا خواهند کرد.

انواع مختلف شرکت در اتریش:

 • شرکت با مسئولیت محدود
 • شرکت سهامی خاص
 • تشکیلات شرکتی مطابق با قوانین اتحادیه اروپا

مدارک و اسناد مورد نیاز برای ثبت شرکت در اتریش :

 • نام شرکت
 • پر کردن فرم ثبت شرکت در اتریش
 • اسکن پاسپورت سهامداران و مدیرعامل
 • طرح توجیه اقتصادی
 • سند مالکیت و پرینت حساب بانکی شخص متقاضی
 • کپی از آخرین مدرک تحصیلی‌
 • وکالتنامه که باید توسط موکل امضا شود

اقامت اتریش از طریق خودحمایتی

اقامت خود حمایتی در اتریش به این صورت است که فرد باید اوضاع مالی بسیار خوبی در کشور خود داشته باشد. این مورد بیشتر برای افراد 40 سال به بالا و افراد بازنشسته توصیه می شود زیرا در این روش شخص اجازه کار در کشور اتریش را نخواهد داشت. در این مورد از سرمایه گذاری در اتریش فرد باید ثابت کند که در کشور خود ماهیانه 2500 تا 3000 یورو درآمد دارد تا بتواند از عهده ی هزینه های یک سال زندگی در اتریش برآید که نیاز به اثبات و ارائه ی نامه تمکن مالی دارد. ارائه ی نامه در خصوص تمکن مالی اصل مهمی است که برای تایید از سوی دولت اتریش لازم است بنابراین متقاضی باید ثابت کند برای هر یک از اعضای خانواده و فرزند زیر18 سال مبلغ 22000 یورو را دارد تا بتواند اقامت را بگیرد. در این روش شما تا چند سال اجازه ندارد در جایی مشغول به کار شوید اما به شما اجازه ی کارآفرینی ، ثبت شرکت و تحصیل داده می شود . در این روش ابتدا یک اقامت یک ساله بعد از آن سه ساله و سپس شش ساله داده می شود که بعد از اتمام اقامت شش ساله به شما پاسپورت اتریش داده می شود. فرد می تواند یا به صورت متوالی در مدت اقامت خود و یا فقط شش ماه از سال را در اتریش زندگی کند همچنین امکان زندگی در کشورهای عضو شنگن نیز وجود دارد.

اقامت اتریش از طریق خرید ملک

خرید ملک در اتریش باعث کسب اقامت اتریش نمی شود. اما فرد می تواند چند ملک خریداری و اجاره دهد و از اجاره املاک به دولت اتریش مالیات پرداخت کند. در واقع پرداخت مالیات به دولت است که پس از چند سال سبب اعطای کارت قرمز سفید قرمز می شود.

از جمله مسائلی که برای سرمایه گذاران می تواند دارای اهمیت باشد، میزان مالیات در یک کشور است، در نمودار زیر میزان مالیات در اتریش در سال های اخیر را می توانید مشاهده کنید.

اقامت اتریش 3 اقامت در اتریش
سرمایه گذاری در اتریش
اقامت خود حمایتی اتریش
اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در اتریش

اقامت اتریش از طریق ازدواج

با ازدواج با یک شخص اتریشی پس از گذشت شش سال از زندگی مشترک می توان درخواست کسب تابعیت اتریش را داد. شخص باید مدت 5 سال از این دوره را در کشور اتریش حضور داشته باشد و با دارا بودن شرایط خاصی می تواند درخواست تابعیت اتریش را دهد. برخی از این شرایط تسلط به زبان آلمانی، عدم سوء پیشینه، درآمد مناسب و موارد دیگر می باشد.

 شخص متقاضی ازدواج با یک اتریشی، پس از ازدواج، باید سند ازدواج و مدارک هویتی و مدارک مورد نیاز در سفارت اتریش را به اداره مهاجرت ارائه دهد. ویزای نامزدی تفاوت هایی با ویزای ازدواج دارد آن هم اینکه شانس کمتری نسبت به ویزای ازدواج دارد و چون سند ازدواجی در بین نیست مدارکی که افسر ویزا به آنها استناد میکند مدارکی است از جمله: عکس های دو نفره، پیام های شخصی، خاطرات مشترک و مواردی از این قبیل می باشد.
ازدواج مدنی در اتریش به صورت قانونی است. سن ازدواج برای زن و مرد در اتریش ۱۸ سال تعیین شده است. بر طبق ماده ۹۷۰ قانون مدنی، ایرانیان مقیم خارج از کشور برای ازدواج موظف هستند نزد کنسولگری های ایران حاضر شوند تا در کنسولگری ازدواج آن ها به ثبت برسد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

video اقامت در اتریش
مقاله مرتبط
مدارک لازم برای ویزای کار اتریش
مقاله مرتبط
اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور اتریش

اقامت اتریش از طریق تولد

اخذ تابعیت از طریق تولد در کشور های مختلف براساس اصل خاک یا اصل خون می باشد. در کشورهایی که از اصل خاک تبعیت می کنند تولد فرزند در آن کشور باعث کسب تابعیت فرزند می شود، اما در کشورهایی که از اصل خون پیروی می کنند، تابعیت تنها به فرزندانی که پدر یا مادر آن ها تابعیت آن کشور را دارند اعطا می شود و فرزندان اتباع خارجی با تولد فرزند خود در آن کشورها تابعیت آن کشور را کسب نمی کنند. کشور اتریش از اصل خون پیروی می کند، به این معنا که پدر و مادر خارجی با تولد فرزند خود در اتریش نمی توانند برای فرزند خود تابعیت اتریش را کسب کنند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد قواعد تولد

video اقامت در اتریش
مقاله مرتبط
اخذ تابعیت اتریش از طریق تولد
مقاله مرتبط
اخذ تابعیت از طریق تولد در اتریش

اقامت اتریش از طریق پناهندگی

مؤسسه ملک پور یا Mie اتریش، هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ندارد. این مطلب صرفاً جهت بالا بردن اطلاعات شما و اطلاع رسانی در خصوص خطرات و نکات مهم پناهندگی به عرض شما می رسد.

یکی از راه های اقامت اتریش، مهاجرت از طریق پناهندگی است. پناهندگی در هر کشوری سخت و مشکل است. اقامت شما در کمپ و پانسیون های دور افتاده در اطراف اتریش بسیار مشکل است و شخص پناهنده باید خود را برای یک زندگی سخت آماده نماید. مدت زمان جواب گرفتن بستگی به کیس ارائه شده توسط شخص متقاضی دارد. در برخی موارد شخص باید چندین سال باید صبر کند  و در این مدت دولت اتریش مکانی برای خواب و غذایی برای خوردن فراهم می کنند. شخص پناه جو اجازه ی کار در کشور اتریش را ندارد. برای افرادی که از طریق پناهندگی اقدام کرده اند برای اخذ تابعیت مدت ۶  سال زندگی در اتریش الزامی است .

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد قواعد پناهندگی – بخش اول

audio اقامت در اتریش

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد قواعد پناهندگی – بخش دوم

audio اقامت در اتریش

اقامت اتریش و هزینه های زندگی در اتریش

هزینه های زندگی در اتریش مقوله ای مهم برای مهاجرت و یا مسافرت به کشور اتریش است. در ادامه برای شما در مورد هرینه های زندگی در اتریش توضیح می دهیم. هزینه های زندگی در اتریش شامل هزینه اجاره یا خرید آپارتمان ،هزینه های انرژی مصرفی ،هزینه خوراک و پوشاک، هزینه حمل و نقل و در نهایت هزینه های پزشکی و درمانی می شود.

هزینه های زندگی در اتریش در بسیاری از موارد درشهرهای بزرگ بالاتر از سایر شهرها می باشد. اما در کل به طور مثال یک فرد که کار ثابت و حقوق متوسط داشته باشد می تواند از پس هزینه های زندگی در اتریش بر آمده و زندگی خوب و مناسبی را داشته باشد. جزئیات مربوط به هزینه های زندگی در اتریش را می توانید در همین سایت بیابید و یا با جستجوی هزینه های زندگی در اتریش همراه با کلید واژه ملک پور در گوگل، مقاله مرتبط را بیابید.

هزینه های تحصیل در اتریش
هزینه تحصیل و زندگی در اتریش
اقامت اتریش و سخن پایانی

در این مقاله سعی بر این داشتیم تا راه های مهاجرت به اتریش و اقامت اتریش از طرق گوناگون را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. مهاجرت و اقامت از طریق تولد فرزند، ازدواج، پناهندگی، ثبت شرکت و سرمایه گذاری، کار و تحصیل را به استحضار شما عزیزان رساندیم. اشخاصی که دارای تابعیت در اتریش هستند جهت سفرهای تا ۹۰ روز خود به آمریکا نیازی به اخذ ویزا ندارند. اگر نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به اتریش و اقامت در اتریش دارید با موسسه حقوقی ملک پور با دفتر ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید و با مشاورین برجسته مشورت نمایید.
به شما متقاضیان عزیز توصیه مییگردد با مشاورین زبده موسسه حقوقی و مهاجرتی ملک پور و دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس گرفته تا بتوانید شرایط خود را ارزیابی نمایید تا بتوانید در خصوص شرایط اقامت اتریش مشاوره رایگان کسب نمایید. شما می توانید تمامی سوالات خود را در مورد اقامت اتریش ، ویزای اتریش و شرایط اخذ تابعیت اتریش در بخش پرسش و پاسخ همگانی و یا در دیدگاه های همین مقاله مطرح کنید و در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ سوالات خود برسید. همچنین در ویدیو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت تمام نکات مهم اقامت اتریش ارائه شده است که می تواند اطلاعات شما را تا سطح یک وکیل مهاجرت افزایش دهد. امید است که نوشتار اقامت اتریش مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

49 پاسخ ها
 1. پردیس می گوید:

  سلام.با اخذ اقامت اتریش از طریق تولد فرزند میتوان در دیگر کشورهای اروپایی مشغول به کار و زندگی دائم شد؟؟؟ واینکه حتما مدرک زبان ایلس مورد نیاز است؟؟؟ یاد گیری زبان آلمانی چطور؟؟؟

  پاسخ
 2. ایمان می گوید:

  با عرض سلام من 30 سالمه متاهلم دیپلم کامپییوتر دارم ولی کارم طراحی طلا و جواهرات با نرم افزار برای مهاجرت باید چه کار کنم

  پاسخ
 3. عسل می گوید:

  سلام و خسته نباشید
  بنده 25 سالم هست و فوق لیسانس گرافیک خوندم ، کار من از طریق سایت های اینترنتی است ، در واقع اینجوری سفارشات گرافیکی و طراحی ها رو میگیرم و تحویل میدم ، میخواستم بدونم از چه طریقی اقدام کنم برای وین میتونم در کشور اتریش با کار سایت گرافیکیم اقامت بگیرم؟
  یکی از اعضای خانوادمم باید باهام بیاد? توانایی تنها زندگی کردن نداره ? لطفا من رو راهنمایی کنید ، راه های آسون تر هم بهم بگید ، ممنون میشم.

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام
   از طریق ویزاهای تحصیلی و کاری می توانید برای مهاجرت به این کشور اقدام نمایید منتهی ویزای همزمان همراه شانس کمی در این پروسه ها دارد. از طریق سرمایه گذاری اگر اقدام نمایید می توانید همراه همزمان داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. نیلوفر می گوید:

  سلام،من ۱۸ سال دارم،میخواستم بدونم چطور میتونم برای ورود به دانشگاه در اتریش اقدام کنم و خدمات اسکان برای دانشجویان در آنجا به چه صورت خواهد بود؟

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 5. محمد ش می گوید:

  با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما. من ٣٦ ساله و متاهل بدون فرزند با مدرك مهندسي برق و ١١ سال سابقه كار دولتي و ٧ ساله مهندس ناظر برق پايه ٢ ميباشم. لطفا بفرماييد كدوم كشور براي مهاجرت من مناسب تره و چه روشي؟ ممنون از لطف شما

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. نیما می گوید:

  با سلام من متاهل هستم و 25 سال سن دارم فارغ التحصیل دندانپزشکی از دانشگاه سراسری همدان و همسرم هم ارشد مامایی از دانشگاه سراسری همدان هست…میخواستم بدونم واسه اقامت وین باید چیکار کنیم؟؟تا 150 میلیون هم پول در دست داریم

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 7. زهرا می گوید:

  سلام روز شما بخیر
  بنده خانمی 37 ساله هستم با مدرک لیسانس نرم افزار و فوق لیسانس IT با دو سال سابقه کار مرتبط و داشتن مدارک تخصصی شبکه و لینوکس و … . آیا میتوانم برای دریافت اقامت کار در اتریش و یا سوئیس اقدام کنم. در ضمن در حال گذراندن دوره زبان آلمانی هم می باشم.
  با تشکر

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 8. Hamid می گوید:

  سلام من 28سالمه و پیپلم کامپیوتر دارم و چند سال مدیر فروش محصولات پوستی معتبر بودم و در حرفه رشتوران داری مهارت دارم.میخواشتم بدونم برای افتتاح رستوران چقد سرمایه لازم داره و میشه اقامت گرفت؟؟
  ممنون

  پاسخ
  • maziar samiei می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. کیوان می گوید:

  سلام من 35سال دارم، متاهل ویک پسر 7ساله دارم، لیسانس تاسیسات هستم 10سال سابقه کاری مرتبط در یک ارگان دولتی دارم، ومدرک فنی حرفه‌ای مرتبط هم دارم، وهمسرم هم آرایشگر هستن، وتمام سرمایه ی ما 100میلیون تومان هست، ومن وهمسرم در حال خواندن زبان انگلیسی هستیم بزودی آیلتس بگیریم وقصد مهاجرت به استرالیا را از طریق کاری وحرفه مون داریم لطفا راهنمایی بفرمایید شرایطش راداریم کدام کشور شرایطش به ما میخوره وآیلتس 6کافیه

  پاسخ
 10. کیوان می گوید:

  سلام بنده 35سال دارم لیسانس تاسیسات دارم 10سال سابقه کار دارم در یک ارگان دولتی مدرک فنی حرفه ای مرتبط دارم از طریق کار میتوانم اقدام کنم اتریش و چه کشورهایی میتونم برم ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام برای ویزای کاری باید پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید اقدام کنید بهتر است ابتدا از طریق تحصیل ورود کنید و سپس وارد بازار کار بشوید.

   پاسخ
 11. امين می گوید:

  سلام و خسته نباشيد من دو تا سوال دارم
  يك من دوازده سال سابقه حسابداري دارم در دبي واي مدرك ديبلم هست أيا مي توانم ويزاي كار اقدام كنم
  دوم أيا امكان داره من و دوستم جهت باز كردن رستوران درخواست بدهيم
  متشكر مي شوم جواب من رو بدهيد

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام باید برای انجام این کار میزان سرمایه شما بررسی شود .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 12. ایرج می گوید:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  من کارشناسی ارشد نرم افزار دارم و دو سال در وزارت دفاع همکاری داشتم و تقریبا دو سال تا به امروز در یک شرکت نرم افزاری سابقه کاری دارم و 30 سالم است.
  ولی مدرک زبان ندارم و زبانم در حد متوسط است . برای من اتریش ممکن است . اگر بخواهم بدانم و برنامه ریزی کنم برای یکسال آتی کدام کشور با شرایط ممکنه برایم میسر می شود. البته برای کار

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام . برای کار در اتریش باید پیشنهاد شغلی داشته باشید اما میتوانید با اخذ مدرک زبان المانی و سابقه کاری مرتبط برای ویزای کار المان اقدام نمایید .

   پاسخ
 13. محمدرضا می گوید:

  سلام من محمدرضا هستم ۲۵ سالمه لیسانس مترجمی زبان دارم من برای فوق لیسانس میخوام اقدام کنم چه شرایطی دارد

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 14. مصطفی می گوید:

  سلام بنده تحصیلات خواصی ندارم فقط حرفه ی بنده جوشکاریه و چندین سال تو ایران کارم اینه میخواستم ویزای کار اتریش را بگیرم امکانش هست

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب این ویزا امتیازی بوده و باید برای مدرک زبان و مدارک تحصیلی امتیاز کسب نمایید بنابراین شانس نخواهید داشت .

   پاسخ
 15. Diyana می گوید:

  سلام وقت به خیر
  من در حال تحصیل در رشته زیست شناسی دانشگاه دولتی در مقطع کاشناسی هستم آیا امکان ادامه تحصیل در اتریش هست؟
  چطوری میتونم پیگیری کنم ؟

  پاسخ
 16. Re Za می گوید:

  سلام. بنده دکترای مهندسی برق از دانشگاه غلم وصنعت دارم و به مدت 6 سال سابقه کار در یک کارخانه فولاد دارم. با این شرایط امکان اخد اقامت از کدوم کشورها را دارم؟؟؟؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب شما میتوانید برای ویزای کار المان اقدام نمایید در صورتی که بتوانید مدرک زبان المانی ارایه دهید .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. الهه می گوید:

  با سلام
  من ٣٩ سالم هست مهندس صنايع خواندم و سابق كاري ١٠ ساله كه پنج سال آن مدير توليد و دو سال مدير كارخانه دارم در زمينه توليد ترانسفورمانور .اين موارد امتياز براي أقامت ميشود؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی گزینه های زیر برای شما مقدور می باشد 1.ویزای کار المان 2. ویزای کار اتریش 3. ویزای کار استرالیا 4. اقامت کانادا 5.اقامت هلند . همچنین شرایط شما باید به صورت کامل بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. برای راهنمایی شما به اطلاعات جزئی تری از دانشگاه محل تحصیل شما، سابقه کار، مدرک زبان و … نیاز است. برای کسب اطلاعات جامع و دقیق در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 18. mie editor2 می گوید:

  با سلام من 45 سال دارم و متولد اطریش هستم ولی وقتی 3 سال داشتم به ایران برگشتیم در حال حاظر من اقامت دائم کشور اکراین را دارم میخواستم بدانم آیا امکانش هست که من و خانوادم اقامت اطریش را بگیریم ممنون میشم راهنماییم بکنید

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. بله این امکان برای شما وجود دارد. شما باید از روش های مهاجرت به کشور اتریش متناسب با شرایط خود آگاه شده و بهترین روش را برای اقدام انتخاب نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. ابراهیم نادی می گوید:

  با سلام خدمت استاد گرامی بنده۲۶ساله دارای کارشناسی حسابداری و مشغول در کار کشاورزی و همسرم نیز۲۲ساله دارای کارشناسی کامپیوتر هست آیا برای اقامت اتریش روشی مناسب شرایط ما هست؟

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. برای راهنمایی شما به اطلاعات بیشتر از شما (نوع دانشگاه، سابقه کار مرتبط، مدرک زبان، میزان سرمایه و…) نیاز است. برای بررسی راه های متناسب با شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 20. سامی احمدی می گوید:

  ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد بزرگوار و معزز جناب آقای دکتر ملک پور عزیز . می خواستم بدونم آیا مدرک تحصیلی مددکاری اجتماعی ( social work) جزء زیر مجموعه علوم طبیعی هست یا خیر . برای اخذ ویزای شش ماهه جستجوی کار در اتریش عرض میکنم . درخواست بعدی بنده مشاوره با جنابعالی از طریق skyp هستش اگه لطف کنین و با ما قرارداد مشاوره تلفنی ببندین بسیار ممنون میشم . موفق و سلامت باشید .

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   با سلام یک سری از مدارک برای ویزای کار باید بررسی گردد تا بتوان پاسخ قطعی داد . در جهت دریافت وقت اسکایپ با آقای دکتر ملک پور هم باید با دفتر مرکزی MIE اتریش یا سایر دفاتر همکار مستقل تماس حاصل نمایید تا مراحل بعدی به اطلاع شما برسد .

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.