اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۱۸۹

اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۱۸۹ از بهترین انواع راههای 2018 مهاجرت به استرالیا میباشد زیرا افراد از همان ابتدا با اقامت دائم وارد کشور استرالیا میگردند ، اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۱۸۹ از این جهت دارای خواهان بسیاری میباشد و رقابت بر سر اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۱۸۹  بسیار تنگاتنگ است ، اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۱۸۹ نسبتآ هزینه های زیادی در بر نخواهد داشت ولی اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۱۸۹ به شرایط خاصی و مدارک خاصی نیاز خواهد داشت ، شرایط اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۱۸۹ در سال 2018 را بررسی خواهیم نمود ،  در این مقاله توضیحاتی در جهت راهنمایی شما برای اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۱۸۹ و یا اقامت استرالیا متناسب با شرایط شما ارائه می شود. اگر قصد مهاجرت به استرالیا برای زندگی، تحصیل، کار و یا پیوستن به بستگان خود را دارید، می توانید برای شرایط گرفتن ویزای کار استرالیا و یا دیگر مجوزها درخواست دهید. در این مقاله الزامات و شرایط انواع مختلف مهاجرت به استرالیا، لیست مشاغل استرالیا ، مهاجرت به استرالیا از طریق کار، امتیاز مهاجرت به استرالیا، هزینه مهاجرت به استرالیا،مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص،شرایط مهاجرت به استرالیا را توضیح می دهیم که می تواند در انتخاب ویزای مناسب با وضعیت فردی شما کمک کننده باشد. به طور معمول، ملیت و دلیل مهاجرت شما به استرالیا ، نوع ویزا و اقامت مورد نیاز شما را تعیین می کند.

در این مقاله قصد داریم به  سوالات شما متقاضی گرامی در مورد مهاجرت به استرالیا پاسخ دهیم

چه کسانی میتوانند اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۱۸۹ را کسب کند؟

شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای ۱۸۹ چیست؟

چه کسانی میتوانند مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کار داشته باشند؟

شرایط مهاجرت به استرالیا چیست؟

از راه های  مهاجرت به استرالیا  اطلاع دارید ؟

برای اطلاع از امتیاز اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۱۸۹به کدام سایت مراجعه کنم؟

نحوه امتیاز اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۱۸۹چگونه محاسبه میشود؟

ایا تاکنون از وکیل مهاجرت به استرالیا مشاوره گرفته اید؟

قوانین اخذ اقامت استرالیا از طریق ویزای ۱۸۹ را دارند؟

بنابرابن سعی ما بر آن است که اطلاعاتی کامل و دقیق در باب مهاجرت به استرالیا در اختیار متقاضیان این امر قرار دهیم که با دید بازتر و با اطلاعات کامل قدم در راه شرایط مهاجرت به استرالیا نهاده و با توجه به شرایطتشان بهترین راه مهاجرت به استرالیا را انتخاب کنند و در مسیر درست هدف خود را دنبال نمایند. برای اخذ اطلاعات بیشتر و جامع تر در باب اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۱۸۹ این امکان را دارید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید و از مشاوره وکلای با تجربه و متخصصین این راه بهره مند گردید.

اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۱۸۹

اخذ ویزای ۱۸۹ استرالیا   بهترین  روش  مهاجرت به استرالیا می باشد . زیرا به محض کسب آن  اقامت دائم استرالیا  را به دست می آورید . در این روش تخصص و شغل شما بسیار اهمیت دارد  که می بایست در لیست مشاغل مورد نیار استرالیا قرار داشته باشد . کشور استرالیا جزء کشورهای مهاجر پذیر است  و روش های زیادی برای اخذ اقامت دائم استرالیا وجود دارد که ویزای ۱۸۹ چنانچه شرایط آن برای شخص مهیا باشد مطمئن ترین روش می باشد  که در ذیل به شرایط و مدارک لازم آن اشاره  خواهد شد . بعد از اخذ ویزای ۱۸۹ استرالیا  این کشور به متقاضی اجازه می دهد هر کجای این  کشور که دوست دارد  سکونت نماید و به شغل یا تحصیل مشغول گردد . جهت فراهم آوردن شرایط  برای اقدام  ویزای ۱۸۹ استرالیا  شما باید در ابتدا ۶۰ امتیاز  را به دست بیاورید

شرایط لازم برای ویزای ۱۸۹ استرالیا

۱ـ  سن متقاضی باید کمتر از ۵۰ سال باشد .

۲ـ داشتن مدرک تحصیلی و تخصص بالا در آن زمینه

۳ـداشتن سابقه کاری ، برای مدارک دانشگاهی حداقل ۳ سال کافی است و برای مدارک فنی و حرفه ای  حداقل ۵ سال سابقه مورد نیاز است  . این نکته حائز اهمیت فراوان است که در طی مراحل اخذ ویزای ۱۸۹ استرالیا  امکان دارد  سابقه شغلی شما  استعلام گردد و چنانچه تناقضی وجود داشته باشد  پرونده شما رد می شود . بنابراین تهیه سابقه کاری صوری ریسک بالایی داشته و و به هیچ عنوان توصیه نمی گردد .

۴ـمهمترین شرط که برای کشور استرالیا  اهمیت دارد در اخذ ویزای ۱۸۹ ، داشتن مدرک زبان انگلیسی است .

همانطور که می دانیم  زبان مردم استرالیا انگلیسی می باشد و برای انهنا بسیار مهم است که شما مهارت کافی برای انجام امورتان در استرالیا را داشته باشید وتا زمانی که شما ایلس با نمره ۶ ودر اکثر رشته ها نمره ۷ ارائه نکنید پرونده ما بررسی نخواهد شد.

۵ـ متقاضی برای کسب اقامت دائم از طریق ویزای ۱۸۹ استرالیا  باید در خواست خود را در یکی از مشاغل مورد نیاز استرالیا بدهد . لیست این مشاغل هر ساله در سایت گذاشته می شود .

مدارک  لازم برای ویزای ۱۸۹ استرالیا

۱ـ  پاسپورت و شناسنامه

۲ ـ مدرک زبان انگلیسی

۳ـ  عکس متقاضی در فرمت مشخص شده

۴ـ عقد نامه چنانچه متقاضی متاهل باشد

۵ـ رسید پرداخت هزینه ها

۶ـ  سابقه کاری

۷ـکارت پایان خدمت

۸ـ  گواهی عدم سوء پیشینه

۹ـ  گواهی سلامت

۱۰ـ  مدارک کاری یا گواهی اشتغال به کار

۱۱ـ کلیه مدارک تحصیلی

متقاضی  بعد از اینکه  همه مراحل را طی نمود و اقامت دایم استرالیا از طریق ویزای ۱۸۹ را بدست اورد ،  باید در مدت زمانی  که افیسر تعیین نموده است  به استرالیا وارد شود  ، در غیر اینصورت  واگر در مهلت مقرر وارد خاک استرالیا  نشود  ویزا ۱۸۹ وی باطل شده و از بین می رود. شخص زمانی که به استرالیا وارد شود دیگر هیچ گونه محدودیت رفت و امدی نخواهد داشت  و می تواند آزادانه به هر کجا که می خواهد تردد داشته باشد .

کسانی که با ویزای ۱۸۹  وارد استرالیا می شوند و اقامت دایم استرالیا را دارند حقوق شهروندی را دارا می باشند ،  از جمله اینکه  می توانند در هر شهر استرالیا که دوست  دارند سکونت داشته و کار  کنند  یا به تحصیل  مشغول شوند .

می توانند از طرح ملی درمان یا همان بیمه درمانی رایگان برای خود و خانواده استفاده کنند   .   شخص متقاضی به راحتی می تواند خانواده خود را به استرالیا وارد کند  .  به اواجازه داده می شود که فرزندان خود را در مدارس رایگا ن استرالیا ثبت نام نماید .   شخص می تواند جهت خرید خانه یا ادامه تحصیل خود یا فرزندان ا ز وام و تسهیلات استفاده نماید  .  اگر فرزند  شخص در استرالیا به دنیا بیاید به محض تولد پاسپورت استرالیا به او داده می شود .  متقاضی حق دارد در این مدت ۵ سال  به داخل وخارج از استرالیا  سفر داشته باشد  ومی تواند اسپانسر سایر افراد  برای گرفتن ویزا گردد.

مراحل ثبت نام ویزای ۱۸۹ استرالیا

۱ـ  ارزشیابی  مدارک

جهت ثبت نام برای اخذ ویزای ۱۸۹ استرالیا  در ابتدا باید مدارک تحصیلی ما معادل ساز یشود . داخل لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا  د رمورد هر شغل  یا مدرک تحصیلی اشاره شده که باید توسط چه ارگانی ارزیابی شوند . ابتدا باید مدرک به ارگان مربوطه ارسال شود  تا معادل سازی مدر ک انجام بگیرد.به طور معمول این ارزشیابی حدود ۱ تا ۴ ماه طول میکشد و هزینه ها بسته به هر سازمانی فرق میکند .

۲ـ  EOIیا تکمیل فرم و در لیست انتظار قرار گرفتن

اپلای کردن و پر کردنان فرم برای ویزای ۱۸۹ کاملا رایگان می باشد و متقاضی این امکان  را دارد که در یک زمان برای چند ویزا درخواست بدهد .  در هر ماه افرادی به طور کاملا اتوماتیک  از بین لیست انتظار انتخاب می شوند و بعد دعوت به لاج کردن می شوند . معمولا کسانی که امتیاز بالاتری داشته باشند انتخاب می شوند و نکته دیگذ اینکه  برای هر شغل یا رشته تحصیلی تعداد محدود  می باشد  واگر  ظرفیت ان پر شود تا سال بعد دیگر از ان رشته انخابی نخواهند داشت .

۳ـ لاج کردن

در این مرحله متقاضی باید هزینه این ویزا را پرداخت نماید  حدود ۳۰۶۰ دلار استرالیا  . زمانی که شخص از لیست انتظار انتخاب می شود  به اودو ماه مهلت داده میشود که مدارکی که ادعا کرده را به صورت ان لاین در سایت اداره  مهاجرت  استرالیا قرار دهد.

تقریبا حدود دوماه طول میکشد مدارک شما به دست آفیسر برسد . و بعد از اینکه پرونده به افیسر تحویل داده شود حدود یک سال طول میکشد  که افیسر مدارک شما را بررسی نماید .و در این مرحله احتمال دارد که افیسر اصل مدارک شما را مطالبه نماید که در این صورت شما موظف هستیداصل را برا ی وی پست نمایید .

حال با توجه به اطلاعاتی که در مورد اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۱۸۹شرح دادیم به نظر می رسد داشتن وکیل متخصص این مسیر را برای شما متقاضی گرامی بهتر و امن تر میکند.موسسه حقوقی ملک پور با داشتن سال ها تجربه و با قرار دادن  اطلاعات جامع  در باب مهاجرت به استرالیا  و سایر کشورها به شما متقاضی گرامی کمک میکند که  به راحتی بتوانید شرایط مهاجرت را با شرایط خود تطبیق داده و بهترین طریق را برای مهاجرت انتخاب نمائید. در این راه حتما با کارشناسان حقوق بین الملل مشورت نموده و از انها یاری بخواهید . هم اکنون با مشاوران موسسه ی حقوقی ملک پور در دفتر مرکزی وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی در این رابطه اخذ نمائید . مشاورین با تجربه ی ما شرایط را به طور کامل برای شما شرح داده و شما را به بهترین شکل ممکن یاری خواهند نمود.

22 پاسخ
 1. محسن گفته:

  من 36 سلا سن دارم مهندس برق الکترونیک و ارشد mba دارم حدود 30 تا دوره تحصصی درباره مباحث بازرسی استاندارد جوش و بازرسی فنی استاندارد آسانسور،سیستم مدیریت یکپارچه و استاندارد شرکتهای بازرسی 17020 و دوره تخصصی بازرگانی بین الملل کلیه دوره های بازاریابی و … از طریق اتاق بازرگانی و آموطشگاههای تراز اول گذروندم در حال حاضر مدیر و موسس یه شرکت بازرسی مهندسی هستم با 70 نفر پرسنل بیمه شده و 80 نفر در مجموع. حدود 10 سال سابقه بیمه دارم تجربه کار در کارخانه دوسال در قسمت کارگاه برق و با مدارات برق 3 فاز و سیستمهای اتوماسیون صنعتی آشنایی کامل دارم/ و همسرم دارای 5 سال سابقه و ارشد زمین شناسی گرایش رسوب از دانشگاه تهران و شاگرد اول با معدل بالای 17 هستن یه دختر کوچولوهم دارم که هنوز یکسالش نشده. لطفا رهنماییی بفرمایید که برای رفتن به استرالیا چه پیشنهاد ئ راه حلی هست . سپاسگزارم

  پاسخ
 2. پریناز گفته:

  سلام وقت شما بخیر
  سابقه کار منوط به پرداخت بیمه هست؟ افرادی که شغل فنی دارن و خود اشتغال هستن و بیمه رد نکردند برای امتیاز سابقه کار چکار باید بکنند؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید

   پاسخ
 3. Maral گفته:

  سلام وقت بخیر من ۲۸ سالمه ۸ سال سابقه بیمه کار مرتبط لیسانس مدیریت بیمه هستم با معدل۱۸ فارغ تحصیل شدم زبان متوسط متاهل هستم همسرم ۲۷ سال و ۱ سال سابقه کار و بیمه دارن لیسانس مدیریت بازرگانی هستن میخواستم راهنمایی کنید برای ویزای ۱۸۹ میتونیم اقدام کنیم؟ چون لیسانس بیمه جز رشته های مورد نیاز اعلام شده بود گرفتن ایلتس اجباری هست؟ ایلتس چند؟ فقط خودم باید ایلتس داشته باشم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 4. Maral گفته:

  سلام وقت بخیر همسرم ۲۸ سال سن لیسانس مدیریت بیمه ۸ سال سابقه کار و بیمه سابقه کار مرتبط اشنایی با زبان انگیلسی متوسط من ۲۶ سال ۱ سال سابقه بیمه لیسانس مدیریت بازرگانی میخواستم بدونم با گرفتن ایلتس چند میتونیم اقدام کنیم؟ و حتما مدرک ایلتس الزامی است؟ ما میتونیم از طریق ویزای ۱۸۹ اقدام کنیم؟ چون رشته همسرم که بیمه هست جز رشته های مورد نیاز استرالیا بود ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   جهت استرالیا برای شما میتوان اقدام کرد درصورتی که حداقل ielts general 7 اخذ نمایید . پرونده شما را باید با وجود اخذ ielts ، برای روش subclass 189 , 190 بررسی نمود . بنابراین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. زهره گفته:

  سلام وقتتون بخیر، من همسرم معلم رشته برق در هنرستان هستند و استخدام آموزش و پروش و همچنین 9 سال سابقه کار دارند و لیسانس برق الکترونیک هستند. در لیست مشاغلی که مربوط به ویزای 189 بود معلم دبیرستان رو هم شامل میشد. میخواستم بدونم این شامل همسر من هم میشه؟ ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 6. جواد گفته:

  سلام
  همسر من مدرك كارشناسي مهندسي صنايع دارند و حدود ٧ سال سابقه كار دارند ميخواستم ببينم براي كانادا يا استراليا مي تونيم اقدام كنيم و اينكه كدوم راحتتره
  با تشكر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. افشین جوادی گفته:

  سلام و خسته نباشید جناب ملک پور .
  خانوم بنده پرستار 13 سال سابقه کاری .دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سن 38. دارای دو فرزند 8 و 5 ساله . در حال خواندن زبان است و خودم دیپلم نقشه کشی ساختمان هستم . 1)برای ثبت نام در سایت سفارت استرالیا در حال خواندن زبان انگلیسی میشود اقدام کرد یا بعد از آن 2)کدام ویزا برای ما مناسب است
  ممنون اگر پاسخ بدهید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب این پروسه طولانی میباشد پیشنهاد ما این است که همسر شما برای المان اقدام کنند جهت ویزای کاری . اما در خصوص استرالیا باید مشاوره جزیی تری صورت بگیرد پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. مریم گفته:

  سلام. وقت بخیر. من ۶ سال سابقه تدریس زبان رو دارم. و مدرک مترجمی زبان دارم. مدرک روشهای تدریس رو به صورت آموزشگاهی اش رو دارم. آیا باز باید آیلتس رو بگیرم؟ از کجا باید بفهمم که چند امتیاز دارم؟
  من اقدام کنم میتونم همسرم رو هم ببرم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما باید حتما رزومه تان را برای ما ایمیل نمایید تا پاسخی دقیق بتوان داد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. mie editor2 گفته:

  سلام ایا ویزای ۱۸۹ مختص زلاندنو یا اتباع زلاندنو هستش؟ چون وقتی شروع به ثبت نام کردم اتباع زلاندنو رو اورد ودیگر اینکه من دارای امتیاز ۷۵ هستم و پیشنهاد شغلی از چند کارفرمای قوی دارم ایا این موارد در تسریع پروسه و راحتی پروسه تاثیر دارد ؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. خیر این ویزا به اتباع خاصی تعلق ندارد و در صورت داشتن امتیازات لازم می توانید برای این ویزا اقدام کنید. پیشنهاد شغلی تاثیر بسیار مثبتی در پروسه شما خواهد داشت. برای این امر پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 10. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. برای ویزای ۱۸۹ استرالیا باید تمامی شرایط شما که مدرک زبان شما نیز شامل آن می شود بررسی گردد. در صورتی که امتیازات شما به ۶۰ امتیاز برسد می توانید برای اخذ این ویزا اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما در وین و ایران تماس بگیرید.

  پاسخ
 11. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام. اینجانب فوق دیپلم الکترو نیک و ۴۴ ساله می باشم.۲۰ سال سابقه مدیریت it در یک شرکت معتبر را دارم.سابقه بیمه اینجانب نیز ۲۰ سال با عنوان تکنسین ارشد ابزار دقیق می باشد.دارای دو فرزند می باشم و همسرم لیسانس کامپیوتر است. در خصوص زبان انگلیسی در سطح خوب هستم در اینده نزدیک موفق به اخذ ielts می شوم. با توجه به شرایط اینجانب ایا امکان اخذ اقامت استرالیا از طریق ویزای ۱۸۹ مقدور است؟ شما چه کشور دیگری را پیشنهاد می کنید. با تشکر

  پاسخ
  • مشاور ارشد حقوقی گفته:

   ۹۳٫۸۵٫۲۵٫۴۱ در پاسخ به شبنم.
   amin_serafat@yahoo.com
   ۹۳٫۸۵٫۲۵٫۴۱ در پاسخ به آرش.
   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.