اروپا

اقامت اروپا

اقامت اروپا و اخذ اقامت اروپا ۲۰۱۸ با استفاده از روش های مختلف مهاجرتی امریست که با حقوق بین الملل درآمیخته و افراد بسیاری که به دنبال مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا هستند عمومآ در این راه به مشاوره با وکلای مجرب در راه مهاجرت نیازمند خواهند بود ، آیا اروپا را برای ادامه ی  زندگی انتخاب کرده اید؟آیا  مایل به اخذ اقامت دائم اروپا هستید؟ آیا در خصوص اخذ اقامت اروپا سوالاتی دارید؟ راههای اخذ اقامت اروپا کدامند؟

شرایط دریافت اقامت دائم اروپا چیست؟دریافت  اقامت دایم اروپا از کدام  کشورها بهتر و ساده تر است؟آیا برای دریافت اقامت اروپا باید چه مواردی را مد نطر داشته باشیم؟آیا میدانید اقامت اروپا چه امکاناتی را به شما میدهد؟

 

31 2 اقامت اروپا

 • این مقاله در خصوص شرایط اخذ اقامت دائم اروپا شما را راهنمایی می نماید. اروپا یکی ازبهترین قاره های جهان از نظر کیفیت زندگی  زیبایی و  رفاه   می باشد اگر  به صورت اجمالی  بخواهیم بررسی کنیم اروپا یکی از بهترین مناطق زندگی در دنیا می باشد و  دلایل متفاوتی می توان برای آن داشت که  می توان به کیفیت زندگی و  آب و هوای مناسب، طبیعت زیبا، میزان تحصیلات و   تکنولوژیک بودن  کشورهای  این  قاره و وجود شرکت های صنعتی بسیار بزرگ اشاره نمود و تمام این ها شامل آرامش و امنیت روانی، اقتصادی و فرهنگی  در  کشورهای اروپایی می باشد و بسیاری از  افرادی را که در کشور های دیگر زندگی میکنند را ترغیب میکند تا به  مهاجرت به اروپا  و  اخذ اقامت دائم اروپا فکر کنند.با توجه به  به تجربه و تخصصی که موسسه حقوقی ملک پور در امور مهاجرت کشورهای مختلف مخصوصا ارائه خدمات مشاوره  مهاجرتی اروپا و آمریکا دارد می توانند شما عزیزان را در جهت اخذ اقامت دائم اروپا همراهی کنند .

از میان کشورهای اروپایی به تعدادی از کشورها تحت عنوان کشورهای عضو حوزه شینگن یا اتحادیه اروپا گفته میشوند  شهروندان این کشورها و کسانی که در این کشورها اقامت دارند می توانند بدون نیاز  به ویزا در میان این کشورها تردد داشته باشد به همین دلیل اروپا یکی از بهترین مسیر ها برای افرادی می باشد که میخواهند از طریق  تحصیلی تجارت خود را گسترش داده و در زمینه های خاصی پیشرفت کنند، علاوه بر آن شرایط و فرهنگ کشورهای متفاوت را  درک کنند .وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور به شما عزیزان در خصوص اخذ اقامت دائم اروپا مشاوره رایگان و تخصصی ارائه می نمایند.

32 1 300x188 اقامت اروپا

در زیر به  لیستی از کشورهای حوزه شینگن  اتحادیه اروپا اشاره خواهیم کرد:

اتحادیه اروپا  تاکنون شامل ۲۸ کشور می‌باشد که عبارتند از: اتریش، اسپانیا، استونی، اسلوواکی، اسلوونی، ایتالیا، ایرلند، آلمان، بلژیک،بلغارستان، پرتغال، دانمارک، رومانی، جمهوری چک، سوئد، فرانسه، فنلاند، قبرس، لتونی، لوکزامبورگ، لهستان، لیتوانی، مالت، مجارستان، هلند و یونان و کرواسی.

کشورهایی مانند مونته‌نگرو، ترکیه، صربستان در لیست انتظار برای ملحق گشتن به این اتحادیه هستند. همچنین کشورهایی مثل  آلبانی، بوسنی و هرزگوین و کوزوو ازجمله نامزد‌های بالقوه اتحادیه اروپا هستند.کسانی که اخذ اقامت دائم  اروپا را میخواهند باید از یکی از روش های قانونی وارد یکی از کشورهای حوزه اتحادیه اروپا شده و  به صورت قانونی در آن اقامت داشته باشند و  کارت اقامت آن  کشور را دریافت کنند و سپس میتوانند در حوزه اتحادیه اروپا  بدون ویزا به کشورهای حوزه  شینگن  رفت و آمد کرده  و آنها میتوانند آزادانه تحصیل، تجارت، سرمایه گذاری ،کار، ازدواج و  غیره را  داشته باشند. وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور به شما عزیزان در خصوص اخذ اقامت دائم اروپا مشاوره رایگان و تخصصی ارائه می نمایند.

موسسه حقوقی ملک پور می تواند به شما عزیزان در باب مهاجرت به کشورهای اروپایی مشاوره داده  و پرونده  مهاجرت شما را بر عهده بگیرد. توجه کنید که در بیشتر کشورهای اتحادیه اروپا با داشتن ۳سال سابقه کار میتوانید اقامت دائم آنها را اخذ نمایید و پنجمین سال اقامت کاری در آن کشور پاس پورت کشور را بدست آورید.شما میتوانید از طریق تحصیلی وارد کشورهای حوزه شینگن و عضو اتحادیه اروپا وارد شوید و بعد از مدتی به کشور دیگری رفت و آمد و کار کنید.

برای اخذ اقامت دائم اروپا  از روشهای زیر اقدام نمایید:

اخذ اقامت دائم اروپا از طریق کشور اسلواکی

با گسترده شدن خدمات موسسه حقوقی ملک پور در سطح اروپا و فعالتر شدن نیروهای متخصص در کشورهای گوناگون جدیدترین خدمت ارزنده و بسیار خاص که همان اخذ اقامت دائم اروپا با کمترین هزینه و در کمترین زمان را از طریق کشور اسلواکی به شما عرضه میکنیم.

با توجه به اینکه پایتخت اسلواکی  براتیسلاوا شهری مرزی در غرب این کشور است و با اتریش همسایه میباشد وبه وین پایتخت اتریش بسیار نزدیک است ،شما عزیزان میتوانید از خدمات گسترده ی دفتر موسسه حقوقی ملک پور در وین اتریش بهره مند شوید.وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور به شما عزیزان در خصوص اخذ اقامت دائم اروپا مشاوره رایگان و تخصصی ارائه می نمایند.

 

جمهوری اسلواکی کشوری در اروپای مرکزی است که تا دهه ۹۰ در کنار کشور چک، کشور چکسلواکی را تشکیل می‌داد.اسلواکی با کشورهای چک،لهستان ،اتریش ومجارستان همسایه است.اسلواکی آب و هوای نیمه کوهستانی دارد. کوه‌های آن در شرق و شمال و قسمتی از غرب کشور واقع شده‌اند. آب و هوای آن معتدل و مرطوب است.

نکته ی بارز خدمات موسسه حقوقی ملک پور این است که شما با ثبت شرکت اصلی در کشور اسلواکی بدون نیاز به حضور در این کشور و زندگی دائم در آنجا با ایجاد نمایندگی و شعبه در دیگر کشورهای اروپایی می توانید زندگی خود را در هر کشوری که میخواهدادامه دهید.وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور به شما عزیزان در خصوص اخذ اقامت دائم اروپا مشاوره رایگان و تخصصی ارائه می نمایند.

اخذ اقامت کاری کشور المان

اخذ ویزای کار و حق کار در اتحادیه اروپا امریست دشوار اما مورد تقاضای بسیاری از اعضای جامعه ی مهندسین و متخصصین میباشد. افراد برای رسیدن به این مهم، به دنبال راه های اخذ ویزای کار اروپا و بالاخص ویزای کار آلمان میباشند. اکنون میتوان با شرایطی خاص ویزای کاری آلمان را اخذ کرد. در حال حاضر به صورت سهمیه ای کشور صنعتی آلمان برای مهندسین شرایط ویزای کاری را فراهم کرده است که در این راستا به علت حجم بالای تقاضا از سوی مهندسین، این تعداد محدود بوده و ظرفیت برای انتخاب شدن محدود میباشد و این توان برای موسسه ی حقوقی ملکپور حادث شده که به صورت اختصاصی برای متقاضیان واجد شرایط کار در آلمان اقدام به اخذ ویزای کار آلمان کند.

 • البته در این زمینه این حق را برای خود قایل بوده ایم که از بین متقاضیان کار در آلمان افرادی را انتخاب کنیم که شرایط لازم را دارا بوده و شانس بیشتری برای رسیدن به ویزای کار را داشته باشند.وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور به شما عزیزان در خصوصاخذ اقامت دائم اروپا مشاوره رایگان و تخصصی ارائه می نمایند.

موسسه حقوقی ملک پور با بهره گیری از متخصصین حقوق بین الملل  برای فارغ التحصیلان رشته های مهندسی ظرف مدت کمتر از ۳ماه ویزای کار آلمان را اخذ خواهد کرد و دقت داشته باشید که اگر حتی موفق به اخذ ویزای کاری متقاضیانی که پرونده ی آنها را پذیرفته ایم نشویم قسمت عمده ی حق الوکاله را مسترد میداریم و طبق سنوات گذشته و به خاطر اعتبار مجموعه اجازه نخواهیم داد موکل متضرر شده و تا سر حد امکان پشتیبان او خواهیم بود.وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور به شما عزیزان در خصوص اخذ اقامت دائم اروپا مشاوره رایگان و تخصصی ارائه می نمایند.

 

مهاجرت کاری به اتریش

در رابطه با ویزای کاری قوانین واحدی در اتحادیه اروپا وجود دارد که همه کشورهای عضو از آن پیروی میکنند. به عنوان مثال افرادی که ویزای کار ندارند و تمایل دارند که برای کار در اروپا اقدام بکنند باید اول یک کار فرما در اتریش داشته باشند واین کارفرما شغل مورد نظر را سه ماه در اتریش آگهی کند و اگر کسی در کل اتریش یافت نشد، سپس سه ماه در کل اتحادیه اروپا آگهی کنند باز اگر  کسی یافت نشد آنگاه است که میتواند برای فرد ایرانی دعوت نامه بفرستد تا شخص متقاضی ویزای کار خود را دریافت کند.وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور به شما عزیزان در خصوص اخذ اقامت دائم اروپا مشاوره رایگان و تخصصی ارائه می نمایند.

 

با توجه به توضیحاتی  که در بالا داده شد اخذ ویزای کار به این شکل شاید تقریبا امکانپذیر نباشد،اما وکلای موسسه حقوقی ملک پور قادر به اخذ ویزای کار برای شما هموطنان عزیز از طرق آسانتری میباشد و  روش موجود دیگر  هم  مهاجرت از طریق تحصیل میباشد  چرا که همانطور که می دانید برای تمامی افراد امکان سرمایه گذاری و کار مستقیم وجود ندارد به همین دلیل بسیاری از افراد از طریق مهاجرت تحصیلی در اروپا  وارد می شوند و بعد از مدتی با پیدا کردن شغل و کار مناسب برای خود و بعد از تحصیل با توجه به مدت قانونی که برای پیدا کردن کار دارند میتوانند در کشور  اقامت داشته و کاری را یافته و اقامت کاری خود را بگیرند. موسسه حقوقی ملک پور میتواند در تمامی مراحل شما عزیزان برای این مهم یاری دهد.وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور به شما عزیزان در خصوص اخذ اقامت دائم اروپا مشاوره رایگان و تخصصی ارائه می نمایند.

ضمن تشکر و قدردانی از حضور گرم شما در سایت موسسه حقوقی ملک پور به اطلاع شما عزیزان گرانقدر می رسانیم در صورت تمایل و در جهت ارائه توضیحات و پاسخ به سوالات بیشتر در باب مهاجرت به اتریش ، مهاجرت به آلمان ، مهاجرت به سوئیس ، مهاجرت به انگلستان و …..، شما سروران گرامی می توانید با مؤسسه ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان (به صورت تلفنی) و در صورت نیاز مشاوره حضوری وکلا و کارشناسان ارشد مؤسسه حقوقی ملک پور بهره مند گردید.

18 پاسخ
 1. نسترن گفته:

  با عرض سلام
  اگر من بخواهم برای تحصیل به یکی از کشور های اروپایی بروم میتوانم اقامت دائم بگیرم و اینکه خانواده ام هم میتوانند با من زندگی کنند ؟
  اگر میشود همینجا جواب بدهید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 2. رضانادری گفته:

  سلام
  اگر اقامت یک کشور حوزه شینگن را داشته باشیم ، میتوانیم در کشورهای دیکر شنگن هم آزادانه کار کنیم و برای مدت طولانی زندکی کنیم؟

  پاسخ
 3. فاطمه گفته:

  با سلام
  آیا این امکان وجود دارد که بصورت همزمان برای ویزای هلند و کارت اقامت کشور سوئد بعنوان دانشجو اقدام کرد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب همانطور که میدانید پزشکان یا می بایست مدرک خود را در ان کشور معادل نمایند که مستلزم زمان زیادی است یا می بایست ازمون دهند جهت هر دو مسیر مذکور نیاز به ویزایی دارید که در ان کشورها مدتی حضور داشته باشید برای مثال می توانید به بهانه مطالعه زبان از کشورهای مذکور یک سال اقامت موقت گرفته تا در ان فاصله مدارک خود را معادل نمایید. همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. فرشید گفته:

  درود بر شما
  من ۳۱ سال سن دارم و راننده ماشین سنگین هستم قصد مهاجرت به آلمان رو دارم میخام ببینم که چقدر هزینم میشه و بهترین راه برای رسیدن به آلمان به چه صورت هست ممنون میشم.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط سنی، تحصیلی، مدرک زبان و … باید مورد بررسی قرار گیرد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات دقیق پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 5. امیر گفته:

  سلام بنده کار شناس ارشد مدیریت HSEهستم قصد مهاجرت به یکی از کشورهای اروپایی دارم ایا می تونم اونجا مهاجرت کنم وراهای مهاجرت

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   سلام و عرض ادب. برای راهنمایی شما به اطلاعات سنی، سطح زبان، سابقه کار و … نیاز است. پیشنهاد می کنیم در این خصوص با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 6. فرزانه گفته:

  سلام
  جراح پلاستیک با تمکن مالى بالا و سرمایه خوب هستم
  میخواستم در اروپا یا کانادا سرمایه گذارى مطمین داشته باشم
  قصد مهاجرت در حال حاضر ندارم با توجه به درامد خولن در ایران
  کجا و چگونه میتونم سرمایه گذارى مطمءنى داسته باشم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان سرمایه گذاری در کشوری همچون استرالیا یا ویزاهای ثبت شرکت برای کشورهای اروپایی همچون اتریش برای شما وجود دارد. ما گزینه های خرید ملک را نیز به شما پیشنهاد می کنیم. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 7. حامد گفته:

  سلام،خواهش میکنم جواب منا بدید،چندبار یوال کردم جواب ندادین،من ۳۰سالمه مجرد،کاردانی برق صنعتی از دانشگاه ازاد دارم،میخام به هرقیمتی شده به یه کشوراروپایی مهاجرت کنم،لطفا یه راه مطمئن و کشور بهم معرفی کنین،و چگونه اقدام کنم،ممنونم،تو را خدا جواب بدید

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.