اعزام دانشجو به بلاروس

 • اعزام دانشجو به بلاروس و موسسه معتبر MIE
 • اعزام دانشجو به بلاروس و شرایط عمومی
 • اعزام دانش آموز به مدارس بلاروس
 • اعزام دانشجو به بلاروس در مقطع کارشناسی
 • اعزام دانشجو به بلاروس در مقطع کارشناسی ارشد
 • اعزام دانشجو به بلاروس در مقطع دکترا
 • اعزام دانشجو به بلاروس در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی
 • اعزام دانشجو به بلاروس و دانشگاه های برتر بلاروس
 • اعزام دانشجو به بلاروس و هزینه های تحصیل در بلاروس
 • اعزام دانشجو به بلاروس و هزینه های زندگی در بلاروس
 • اعزام دانشجو به بلاروس و بورسیه تحصیلی بلاروس
 • اعزام دانشجو به بلاروس و پذیرش تحصیلی
 • اعزام دانشجو به بلاروس و ویزای تحصیلی
 • اعزام دانشجو به بلاروس و زمان اعزام دانشجو به بلاروس
اعزام دانشجو به بلاروس 1 اعزام دانشجو به بلاروس

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

اعزام دانشجو به بلاروس و مقدمه ای بر آن

اعزام دانشجو به بلاروس در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار خواهد گرفت. تمامی معایب و مزایای تحصیل در بلاروس و همچنین شرایط تحصیل در این کشور به صورت کلی و دقیق ارائه شده است. شما همواره می توانید از ویدئوها و مقالات موسسه در باب اعزام دانشجو به بلاروس به صورت رایگان دیدن فرمایید.

اعزام دانشجو به بلاروس و موسسه معتبر MIE

عزیزانی که بدنبال اعزام دانشجو به بلاروس و جواب سوالات خود در مورد تحصیل در بلاروس و اعزام دانشجو به بلاروس هستند، می توانند پس از مطالعه این مقاله در صورت نیاز به دانستن اطلاعاتی فراتر از این مقاله با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و از خدمات مشاورۀ رایگان تلفنی در باب اعزام دانشجو به بلاروس و آخرین قوانین تحصیل در بلاروس و وضعیت اخذ ویزای تحصیلی بلاروس  با وکلا و مشاوران ما بهره مند گردند . همچنین شما را به دیدن ویدیو و شنیدن وویس های تهیه شده توسط موسسه در این باب که موقتآ به طور رایگان در اختیار شما قرار داده شده است دعوت می نماییم.

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب تحصیل پزشکی در بلاروس

audio اعزام دانشجو به بلاروس
مهاجرت تحصیلی به بلاروس

اعزام دانشجو به بلاروس و شرایط عمومی

بلاروس کشوری است در اروپا که دور از دریای خاوری است و با کشورهای لهستان، روسیه، اکراین، لیتوانی و لتونی هم مرز می باشد. پایتخت بلاروس شهر مینسک است. این کشور از لحاظ اقتصادی نسبتاً با ثبات است. بزرگترین جمعیت این کشور در مرحله ی اول بلاروسی ها، سپس روسی ها و لهستانی ها و اکراینی ها هستند. روسی و بلاروسی زبانهای رسمی این کشور محسوب می شوند.

بلاروس با اینکه نزدیک به کشورهای اروپایی می باشد اما از نظر هزینه ها بسیار معقول تر از بقیه کشور های اروپایی می باشد. بنابر این برای کسانی که به دلیل بالا بودن هزینه ها از دیگر کشورهای اروپایی برای تحصیل صرف نظر کرده اند بلاروس می تواند یکی از گزینه ها برای آنها باشد. حتی کسانی که به دنبال کشوری امن و تمیز برای ادامه تحصیل فرزندان خود می باشند و به خصوص کسانی که علاقمند به تحصیل فرزندشان در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی هستند ولی فرزند ایشان به دلایلی همچون کنکور سخت در ایران و یا هزینه های بالای تحصیل در خارج از ایران و یا آزمون های ورودی سخت کشورها برای پذیرش دانشجو در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی، و شرط معدل و یا شرط داشتن مدرک زبان، موفق به تحصیل در این رشته نشده اند ، و همچنین جهت کسانیکه شرط سنی آنها برای ورود به رشته های پزشکی در تمام دنیا گذشته است و بدلیل سن بالا اجازه ورود به این رشته ها را ندارند ، می توان گفت بلاروس گزینه ای مناسب محسوب می گردد، تحصیل برترین رشته های دنیا، پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و … بدون شرط سن ، بدون مدرک زبان IELTS ، بدون آزمون ورودی، با هزینه هایی بسیار پایین حدود 4-5 هزار دلار در سال.

ولی می بایست توجه بفرمایید که مدارک رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی بلاروس از لیست مدارک مورد تایید وزارت بهداشت ایران خارج شده است و مورد تایید وزارت بهداشت ایران قرار نمی گیرد.

اعزام دانشجو به مدارس بلاروس

تحصیل در مدارس بلاروس به زبان روسی و بلاروسی میباشد، افراد متقاضی می بایست مدرک تحصیلی از ابتدا تا آخرین سال تحصیلی خود به علاوه نامه ی اشتغال به تحصیل خود در مدرسه را ترجمه و برای ثبت نام در بلاروس ارائه نمایند .

دوران ابتدایی و متوسطه در بلاروس از سن 6 سالگی تا سن 15 سالگی به طول می انجامد، و دوران تحصیل در مدرسه 9 ساله خواهد بود، البته اگر با دیپلم بخواهید به دانشگاه های این کشور از خارج از بلاروس وارد شوید از شما مدرک دیپلم 12 ساله را درخواست می نمایند که می بایست پیش دانشگاهی را هم در ایران گذرانده باشید .

اعزام دانشجو به بلاروس در مقطع کارشناسی

آموزش و پرورش در بلاروس از استانداردهای بسیار بالایی برخوردار است، لذا دانشجویان سالانه از سراسر جهان برای تحصیل در دوره های انتخابی خود به بلاروس می روند. دانشگاه های بلاروس و سایر نهادهای عالی با امکانات فراوان برای مواجه با هر گونه چالش های آموزشی دانشگاهی مجهز هستند. دانشگاه های پزشکی، دانشگاه های فنی و فن آوری و همچنین دانشگاه های کلاسیک در بلاروس وجود دارد. دوره های پزشکی در بلاروس با کیفیت استاندارد هستند، از این رو، دانشگاه های پزشکی بلاروس یکی از بهترین دانشگاه های پزشکی در جهان هستند.به همین دلیل اکثر کسانی که متقاضی رشته های پزشکی، دندانپزشکی و مدیریت و مهندسی می باشند برای این کشور اقدام میکنند.کسانی که می خواهند برای تحصیل در بلاروس اقدام کنند ابتدا در این کشور یک دوره یک ساله پاتفک (آموزش زبان روسی) با توجه به رشته انتخابی خود،را می گذرانند و پس از آن وارد رشته مورد نظر خود خواهند شد البته داشنگاه های انگلیسی زبان هم در این کشور وجود دارد اما برای اینکه در مقاطع بالاتر دچار مشکل نشوید و به راحتی بتوانید وارد بازار کار این کشور بشوید بهتر است به زبان روسی تحصیل کنید.

برای تحصیل در رشته های علوم پزشکی و رشته های مرتبط با آن همانند دندان پزشکی و داروسازی باید دوره 9 ماه کالج روسی (پاتفک) گذراند.

تحصیل پزشکی در بلاروس

اعزام دانشجو به بلاروس در مقطع کارشناسی ارشد

تحصیل در بلاروس در مقطع کارشناسی ارشد نیامند داشتن مدرک کارشناسی می باشد. رشته های موجود در کارشناسی ارشد شامل چهار گرایش در رشته های کامپیوتر ،پزشکی ، دندان پزشکی به زبان انگلیسی یا روسی ارائه میشود.

برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا دوره های کوتاه مدت زبان روسی از 3 تا 6 ماه ضروریست.

اعزام دانشجو به بلاروس در مقطع دکترا

در مقطع دکترا تعدادی از رشته ها با استاد راهنمای انگلیسی زبان ارائه میشود و شامل بورسیه هم می شود. همچنین افراد متقاضی می بایست قبل از رفتن به بلاروس خودشان استاد راهنما پیدا کنند و از ایشان درخواست پذیرش نمایند.

علاوه بر این، دانشگاه های بلاروس افرادی را که دارای مدرک لیسانس هستند برای دوره های کارشناسی ارشد پذیرش می کنند. دانشجویان خارجی دارای تحصیلات عالی در سطح کارشناسی ارشد و داشتن مدرک زبان در اکثر موارد زبان انگلیسی به عنوان متقاضیان تحصیلات تکمیلی علمی (Ph.D.) و کسانی که دارای Ph.D. مدرک دکترای علوم (D.Sc.) به منظور تهیه پایان نامه تحت هدایت یک مشاور علمی، می توانند در دانشگاه های بلاروس پذیرش شوند.

اعزام دانشجو به بلاروس در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی

در مقطع دکترا تعدادی از رشته ها با استاد راهنمای انگلیسی زبان ارائه می شود و شامل بورسیه هم می شود. همچنین افراد متقاضی می بایست قبل از رفتن به بلاروس خودشان استاد راهنما پیدا کنند و از ایشان درخواست پذیرش نمایند.

علاوه بر این، دانشگاه های بلاروس افرادی را که دارای مدرک لیسانس هستند برای دوره های کارشناسی ارشد پذیرش می کنند. دانشجویان خارجی دارای تحصیلات عالی در سطح کارشناسی ارشد و داشتن مدرک زبان در اکثر موارد زبان انگلیسی به عنوان متقاضیان تحصیلات تکمیلی علمی (Ph.D.) و کسانی که دارای Ph.D. مدرک دکترای علوم (D.Sc.) به منظور تهیه پایان نامه تحت هدایت یک مشاور علمی، می توانند در دانشگاه های بلاروس پذیرش شوند.

اعزام دانشجو به بلاروس و دانشگاه های برتر بلاروس

دانشگاههای بلاروس که به صورت مشروط مورد تایید وزارت بهداشت ایران  هستند:

-آکادمی پزشکی مینسک 

-آکادمی تخصصی پزشکی مینسک 

-دانشگاه پزشکی دولتی مینسک (رشته های پزشکی ،دندانپزشکی،داروسازی)

در جدول ذیل رنکینگ 2018 دانشگاههای بلاروس آورده شده است :

Rank University Town
1 Belarusian State University Minsk
2 Yanka Kupala State University of Grodno Grodno
3 Belarusian National Technical University Minsk …
4 Belarusian State Medical University Minsk
5 Belarusian State University of Informatics and Radioelectronics Minsk
6 Belarusian State Economic University Minsk
7 Belarusian State Technological University Minsk …
8 Belarusian State Pedagogical University Minsk
9 Vitebsk State Medical University Vitebsk
10 Grodno State Medical University Grodno
11 Gomel State University Gomel
12 Polessky State University Pinsk
13 Vitebsk State University Vitebsk
14 Minsk State Linguistic University Minsk
15 Belarusian-Russian University Mogilev
16 Polotsk State University Novopolotsk …
17 Brest State University Brest
18 Gomel State Medical University Gomel
19 Academy of Public Administration under the aegis of the President of the Republic of Belarus Minsk
20 Brest State Technical University Brest
21 Belarusian State Agrarian Technical University Minsk
22 Minsk Innovation University Minsk
23 Mogilev State University Mogilev
24 Grodno State Agrarian University Grodno
25 Vitebsk State Technological University Vitebsk
26 Baranovichi State University Baranovichi
27 Gomel State Technical University Gomel
28 Mogilev State University of Food Technologies Mogilev
29 Belarusian State Academy of Music Minsk …
30 International University MITSO Minsk …
31 Belarusian State Agricultural Academy Gorki
32 Belarusian State University of Transport Gomel …
33 Belarusian State University of Physical Culture Minsk
34 Belarusian State University of Culture and Arts Minsk
35 Vitebsk State Academy of Veterinary Medicine Vitebsk
36 Institute of Modern Knowledge Minsk
37 Academy of the Ministry of Internal Affairs Minsk
38 Mozyr State Pedagogical University Mozyr
39 Belarusian Trade and Economics University of Consumer Cooperatives Gomel
40 Belarusian State Academy of Aviation Minsk
41 Belarusian State Academy of Arts Minsk
42 Belarusian State Academy of Communications Minsk
43 BIP – Institute of Law Minsk
44 Graduate School of the National Academy of Sciences of Belarus Minsk
45 Institute of Management and Entrepreneurship Minsk
46 Institute of Parliamentarism and Private Enterprise Minsk
47 International Humanities and Economics Institute Minsk

دانشگاه علوم پزشکی مینسک به طور کامل مورد تایید وزارت بهداشت ایران میباشد و کسانی که قصد دارند پس از اتمام تحصیلات در ایران مراجعه و مشغول به کار شوند بلاروس میتواند برای انها بهترین گزینه ممکن باشد. چرا که بعد از اتمام تحصیلات و مراجعه به ایران بعد از گذراندن دروه  ای کوتاه مدت و گذراندن امتحان مخصوص میتوانند به راحتی در ایران مشغول به کار شوند و یا برای تحصیل تخصص و فوق تخصص اقدام نمایند .

اعزام دانشجو به بلاروس و هزینه های تحصیل در بلاروس

در مورد هزینه ها باید گفت که هزینه رشته ها در مقطع کارشناسی سالی 3 الی 4 هزار دلار  است. در مقطع کارشناسی ارشد سالی 4 الی 5 هزار دلار و در مقطع دکترا سالی 5 تا 6 هزار دلار می باشد که که به نظر میرسد در مقطع دکترا با این هزینه اقدام کردن برای کشور ایتالیا مناسب تر باشد  بدین جهت که در ایتالیا دانشجویان دورۀ دکترا میتوانند علاوه بر رایگان بودن تحصیل در مقطع دکترا در صورت اخذ بورسیه، از مزایای اخذ بورسیه تحصیلی سالی 13400 یورو نیز بهرمند گردند. همچنین در مقطع پیش دانشگاهی برای رشته های مهندسی، علوم انسانی و هنر، هزینه ی این مقطع تقریبا 3 الی 4 هزار دلار در سال محاسبه شده است.

تحصیل در بلاروس در رشته های پزشکی و تحصیل در رشته دندانپزشکی در بلاروس و همچنین تحصیل در رشته داروسازی در بلاروس را می توان از نقاط طلایی این کشور بحساب آورد، بدین ترتیب که فقط کافیست از میزان هزینه های تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی و علوم مرتبط با علوم پزشکی در سراسر دنیا اطلاعاتی داشته باشید، آنوقت است که در می یابید که پایین ترین هزینه های تحصیل در رشته های علوم پزشکی در دنیا پس از بلاروس،  مربوط به کشور روسیه است که بطور نرمال بیش از دوبرابر هزینه های تحصیل علوم پزشکی در بلاروس هزینه در بر دارد، تحصیل در رشته های علوم پزشکی در روسیه  تقریبآ ده تا دوازده هزار دلار در سال شهریه تحصیل و همچنین ماهیانه 700-800 دلار هزینه زندگی دانشجو برآورد شده است. بعد از اینها ارزان ترین کشورها برای تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی، کشورهای چین و هند می باشند که در اعتبار مدارک دانشگاهی آنها هنوز شک و شبهاتی موجود است، که البته تحصیل علوم پزشکی در چین تقریبآ سالی سی میلیون تومن شهریه در بر دارد، و تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی در هند نیز از 140 میلیون در شش سال تحصیلی تا 480 میلیون تومن در طی شش سال تحصیل هزینه در بر دارد. و هزینه های زندگی در چین بسیار بالا و در هند بعلت سطح پایین زندگی در جامعه، هزینه های پایینی دارد ، اما سطح زندگی در بلاروس و تمیزی شهرها و اماکن عمومی و رفاه بالاتر اجتماعی، با توجه به همسایه بودن با اروپا، قابل قیاس با هند نمی باشد، اما این دو کشور هزینه های زندگی برابری دارند .

در مورد کالج زبان نیز باید گفت که کالج روسی با مدت زبان 9 ماهه هزینه ای معادل 2300 تا 2500 دلار و کالج انگلیسی با مدت زمان 9 ماهه 4500 دلار هزینه دارد.

هزینه های تحصیل و زندگی در بلاروس

اعزام دانشجو به بلاروس و هزینه های زندگی در بلاروس

در مورد هزینه های زندگی نیز با توجه به امنیت بالای کشور و اخذ ویزای راحت نسبت به کشور های دیگر باید گفت که هزینه ی زندگی بسیار پایین تر از کشور های دیگر میباشد و حدودا ماهی 400 دلار در صورت استفاده از خوابگاه دانشجویی باید برای ان در نظر گرفت.که در صورت اجاره ی مسکن تنها 100 تا 120 دلار اضافه تر خواهد شد.

اعزام دانشجو به بلاروس و بورسیه تحصیلی بلاروس

برای بورسیه تحصیلی در بلاروس پس از اعزام دانشجو به بلاروس می بایست اقدام گردد، که افراد متقاضی بورسیه باید با توجه به شرایط شخصی خود بورسیه مناسب با خود را انتخاب نمایند.

انواع بورسیه در بلاروس به شرح ذیل میباشند :

بورسیه ملی بلاروس: این بورسیه در بالاترین سطح قرار داده شده است که عموماً به مدیران و مدیران طرحهای احتماعی و پروژه ها تعلق می گیرد. این بورسیه به میزان 12 میلیون روبل در سال می باشد که در هر ماه یک میلیون روبل پرداخت میگردد.

بورسیه غیرانتفاعی و سازمان های تجاری: این بورسیه توسط موسسات غیر دولتی و سازمان های مجزای تجاری و بصرت کاملا شهروندی در بلاروس می باشد که شرکت ها و انجمن های مختلف با شرایط خاصی این بورسیه را می دهند.

بورسیه تحصیلی ریاست جمهوری: این بورسیه به اشخاصی تعلق می گیرد که به صورت تمام وقت در موسسات آموزش عالی دولتی  بلاروس تحصیل نموده اند  و بتوانند مدرک کارشناسی خود را ارائه نمایند. هدف این بورسیه ایجاد رقابت بین دانشجویان و پیدا کردن افراد مستعد کار در ارگانهای دولتی می باشد.

بورسیه تحصیلی دکترا در بلاروس: افرادی که برای دوره دکترا و یا فرصت مطالعاتی به بلاروس مسافرت می نمایند می توانند حائز شرایط این بورسیه باشند.

بورسیه تحصیلی در بلاروس

اعزام دانشجو به بلاروس و پذیرش تحصیلی

افراد برای ادامه ی تحصیل در رشته ی پزشکی باید دارای دیپلم ریاضی یا تجربی ایران باشند و معدل دیپلم انها کمتر از14 نباشد. همچنین برای ورود به دانشگاه در رشته های مهندسی، علوم  انسانی و هنر، گذراندن دوره پیش دانشگاهی در ایران و یا گذراندن کالج در بلاروس الزامی است. همچنین برای تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی که از پر طرفدارترین رشته ها در میان نوجوانان امروزیست، لازم است قبل از ورود به دانشگاه در رشته های مرتبط با علوم پزشکی داشجویان حتمآ دوره های یکسالۀ پاتفک را در کالج های بلاروس بگذرانند و پس از گذراندن موفقیت آمیز دوره های پاتفک ، مجاز به ورود به رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی در دانشگاه های بلاروس می باشند. کسانی که قصد ادامه ی تحصیل در رشته ی پزشکی یا دندان پزشکی و یا داروسازی را دارند ابتدا باید یک امتحان ورودی از دروس اصلی مثل زیست، شیمی و زبان انگلیسی را بگذرانند.

اعزام دانشجو به بلاروس و ویزای تحصیلی بلاروس

گرفتن ویزای دانشجویی به بلاروس خیلی دشوار نیست روند ویزا همیشه بسیار آسان است. مدارک مورد نیاز برای ویزای تحصیلی شامل موارد زیر می باشد:

 • یک کپی از فرم درخواست کامل ویزای بلاروس

 • یک قطعه عکس

 • پاسپورت معتبر حداقل 6 ماه از اعتبارش باقی مانده باشد

 • نامه ی پذیرش دانشگاه و یا کالج

 • گواهی تولد

 • نتایج آزمایشات عمومی (این باید شامل آزمایش HIV) باشد

 • مدارک تحصیلی (تأیید شده توسط وزارت آموزش و پرورش و وزارت امور خارجه در کشور مبدا)

جهت مراجعه به سفارت نیازی به گرفتن وقت از قبل نیست و سفارت بلاروس در روزها و ساعات خاصی در هفته این امر را انجام می دهد. لذا قبل از مراجعه به سفارت می بایست به سایت سفارت مراجعه و از روز و ساعت کاری جهت صدور روادید و همچنین مبلغ به دلار و یورو جهت صدور ویزا اطلاع حاصل نمایید. قطعاً این اطلاعات باید به روز شده از سایت سفارت کسب گردد.

اعزام دانشجو به بلاروس و زمان اعزام دانشجو به بلاروس

اعزام دانشجو به آمریکا و تحصیل در این کشور دارای 2 موعد زمانی می باشد که در این دوره ها دانشجویان دانشگاه های این کشور مشغول به آمورش می شوند. اصولا این 2 فصل سپتامبر و ژانویه هستند که در این 2 فصل پذیرش دانشگاه (intake) صورت می گیرد. در مورد تحصیل دانش آموزان شروع مدارس در یک فصل سال (سپتامبر) می باشد. متقاضیان تحصیل در این کشور به خصوص دانشجویان برای شروع نیاز دارند تا 1 ماه زود تر وارد این کشور شده و شرایط اقامتی و اسکان خود را فراهم کنند. اعزام دانشجو به آمریکا و تحصیل در این کشور نیاز به اخذ ویزای تحصیلی دارد و با توجه به این موضوع افراد باید حداقل 6 تا8 ماه زود تر برای پذیرش اقدام نموده و حداقل 4 ماه زودتر برای اخذ ویزای خود اقدام نمایند. صدور ویزای تحصیلی آمریکا اصولاً بستگی به ترافیک کنسولی دارد و نمی توان مدت دقیق برای آن اعلام نمود.    

اعزام دانشجو به بلاروس و نتیجه گیری

اعزام دانشجو به بلاروس و شرایط تحصیل در بلاروس و مهاجرت به بلاروس از طریق تحصیل و هزینه های تحصیل و زندگی در بلاروس در این نوشتار بررسی شد. به نظر می رسد با این هزینه ی زندگی که بسیار معقول می باشد و وجود دانشگاه دولتی بلاروس که پذیرش راحت در رشته های فنی و مهندسی .پزشکی، دندان پزشکی و پذیرفته شدن راحت در مراکز شغلی ایران در صورت اعزام دانشجو به بلاروس و تحصیل در بلاروس این کشور می تواند گزینه ی بسیار مناسبی برای متقاضیان ادامه تحصیل در سراسر دنیا باشد.
البته پس از تمامی صحبت ها پیرامون مزایای اعزام دانشجو به بلاروس و تحصیل در بلاروس، شایان ذکر است که برخی کشورها برترین کشورها در زمینۀ علوم پزشکی می باشند که هیچ کشوری قادر به رقابت با آنها نیست و تنها عیبی که دارند آنست که تحصیل در رشته ای پزشکی در این کشورها گران است و معمولآ از صد میلیون تا دویست میلیون در سال شهریه برای دانشجوی علوم پزشکی در بر دارد. البته این هزینه منهای هزینه های زندگی در این کشورهاست، کشورهایی مانند انگلیس و یا آمریکا، که رقیبی در این زمینه نداشته و نخواهند داشت. البته تحصیل در رشته های پزشکی در انگلیس و یا آمریکا مستلزم داشتن تمکن مالی می باشد و در این بین نیز کشورهایی نظیر چک و مجارستان نیز هستند که هزینه های آنها مقداری از بلاروس بالاتر است ولی کیفیت آنها از بلاروس بالاتر بوده و میتوان از این طریق با مشاوره صحیح به این انتخابی صحیح دست یافت. پیشنهاد موسسه حقوقی ملک پور نیز آنست که اگر والدینی از پس این هزینه ها برمی آیند، بدون شک برای آیندۀ فرزندشان روی خودشان سرمایه گذاری نمایند و شانس تحصیل در برترین جای دنیا و اخذ برترین مدارک تحصیلی دنیا را از فرزندشان دریغ ننمایند. در تمامی تصمیمات شما سروران گرامی شما را صادقانه یاری و همراهی می نماییم .
شما می توانید درصورت داشتن سوالات بیشتر در باب اعزام دانشجو به بلاروس و تحصیل در بلاروس با دفتر مرکزی ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل بفرمایید. همچنین میتوانید در قسمت انتهای مقاله، در قسمت دیدگاه نظرات و پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمایید.