اخذ پاسپورت سنت کیتس

اخذ پاسپورت سنت کیتس

شرایط اخذ پاسپورت سنت کیتس ۲۰۱۸ چیست ؟ چگونه می توان برای اخذ پاسپورت سنت کیتس در سال ۲۰۱۸  اقدام کرد ؟ راههای اخذ پاسپورت سنت کیتس را می دانید ؟ آیا سرمایه گذاری از راههای اخذ پاسپورت سنت کیتس است ؟ اخذ ویزای تحصیلی از راههای اخذ پاسپورت سنت کیتس است ؟ با اخذ پاسپورت سنت کیتس به چه کشورهایی می توان بدون ویزا سفر کرد ؟ آیا خرید ملک در سنت کیتس از راههای اخذ پاسپورت سنت کیتس است ؟ این مقاله در باب اخذ پاسپورت سنت کیتس می باشد و راهها ی اخذ پاسپورت سنت کیتس را به شما معرفی می کند .

 

اخذ پاسپورت در کشورها ی مختلف به چند روش امکان پذیر است  . دریافت ویزاهای تحصیلی و دریافت ویزاهای کار و پناهندگی و تولد و ازدواج و سرمایه گذاری از راههای اخذ پاسپورت می باشند .

چنانچه با انواع ویزا وارد کشور سنت کیتسشوید می توانید بعد از طی کردن مراحل قانونی و دریافت اقامت دائم پس از سکونت و اقامت به مدت ۵ سال برای دریافت پاسپورت سنت کیتس اقدام نمایید .

برای دریافت ویزای کار در کشور سنت کیتس باید دعوتنامه کاری از کارفرما دریافت نمایید و بر این اساس ویزای کاری دریافت نمایید . برای دریافت این دعوتنامه کاری باید شغل مورد نظر برای ۶ ماه در سنت کیتس آگهی شود و چنانچه شخص متقاضی کار در کشور سنت کیتس وجود نداشت دعوتنامه برای متقاضی به خارج از کشور ارسال شود .

یکی دیگر از راههای اخذ پاسپورت سنت کیتس پناهندگی است .

تولد در سنت کیتس از راههای دریافت پاسپورت و تابعیت سنت کیتس است .

ازدواج با فرد تبعه سنت کیتس نیز می توان به اخذ اقامت سنت کیتس بیانجامد که البته پس از دریافت کارت اقامت دائم و طی کردن پروسه ۵ ساله به پاسپورت سنت کیتس دست یابد .

اما  بهترین و قابل دسترس ترین راه اخذ پاسپورت سنت کیتس ، سرمایه گذاری در سنت کیتس می باشد .

 

اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق برنامه سرمایه گذاری از قدیمی ترین انواع سرمایه گذاری در جهان می باشد .

این برنامه در سال ۱۹۸۴  بنیان گذاری شد و برنامه شهروندی را از طریق سرمایه گذاری املاک و مستغلات به متقاضیان واجد شرایط ارائه کرد. هزینه های سرمایه گذاری مبلغ  ۲۵۰،۰۰۰ دلار به عنوان کمک مالی به SIDF یا سرمایه گذاری ۴۰۰،۰۰۰ دلاری در املاک و مستغلات به همراه هزینه های مربوط به دولت و حسابرسی میباشد .

در سپتامبر ۲۰۱۷ دولت سنت کیتس،  یک پیشنهاد جدید اما موقت ارائه داد که سرمایه گذاران می توانند با مبلغ ۱۵۰،۰۰۰ دلار برای اقامت و پاسپورت سنت کیتس اقدام کنند . این گزینه در مارس ۲۰۱۸ منقضی خواهد شد.

شهروندان سنت کیتس و نویس از سفر بدون روادید به بیش از ۱۲۰ کشور از جمله منطقه اتحادیه اروپا وحوزه شنگن، بریتانیا، ایرلند و سوئیس بهره مند هستند .

شرایط دریافت پاسپورت سنت کیتس :

 • سرمایه گذاری ۴۰۰،۰۰۰ دلار در املاک و مستغلات (یا ۲۵۰،۰۰۰ دلار SIDF یا ۱۵۰،۰۰۰ دلاری طوفان اهدا)
 • هزینه اعطای ۳۰،۰۰۰ دلار، همسر ۵۰۰۰ دلار، کودکان ۲،۵۰۰ دلار.
 • هزینه پردازش دولت از ۵۰،۰۰۰ دلار برای هر فرد (زیر ۱۸، ۲۵،۰۰۰ دلار)
 • هزینه تحویل به ازای هر نفر: ۷۵۰۰ دلار، ۲۰۰۰ دلار، ۴۰۰۰ دلار، سن ۱۸ تا ۲۵ سال
 • شهروندی و گذرنامه دوم
 • سفر به اتحادیه اروپا شنگن و انگلستان
 • حق اقامت در جزیره
 • بدون مالیات
 • کودکان وابسته به سن ۳۰ سالگی می توانند درپروسه قرار بگیرند .
 • پدر و مادر وابسته به سن از ۵۵ سال به بالا می توانند در پروسه قرار بگیرند .

 

کمک مالی به صندوق دولتی

متقاضیان تنها می توانند ۲۵۰،۰۰۰ دلار به SIDF بپردازند و یا تنها یک مدت زمان محدود یک خانواده حداکثر چهار نفر می تواند به مبلغ ۱۵۰،۰۰۰ دلار اقدام کنند .

 

سرمایه گذاری املاک و مستغلات

سرمایه گذاری ملک باید در پروژه های املاک و مستقلات باشد و پس از پنج سال ملکی که خریداری شده به فروش برسد.

پاسپورت دوم

برنامه سنت کیتس ایده آل برای سرمایه گذارانی است که علاقمند به دریافت  گذرنامه دوم برای سفر و سهولت دسترسی به بسیاری از کشورها دارند. برنامه های ویزای اروپایی طلایی برای کسانی که تمایل به سفرهای مکرر اروپایی دارند بیشتر مناسب است.

 

 

در سال ۱۹۸۴، سنت کیتس و نویس یک برنامه سرمایه گذار مهاجرتی را معرفی کرد ، از مارس ۲۰۱۵ ، سنت کیتس و نویس، محبوب ترین مکان برای اخذ  گذرنامه است؛ با پرداخت  ۲۵۰،۰۰۰ دلار یک شهروند جدید می تواند بدون ویزا به ۱۳۲ کشورسفرنماید .

در ماه مه ۲۰۱۴ شبکه مالی اعمال جرایم مالی هشدار داد که سنت کیتس گذرنامه هایی را برای افرادی صادر کرده است  که از این برنامه سرمایه گذاری شهروندی توسط سرمایه گذاری “به منظور مشارکت در فعالیت های غیرقانونی مالی” استفاده کرده اند .

در نوامبر ۲۰۱۴، کانادا اعلام کرد که شهروندان سنت کیتس برای سفر به کانادا باید ویزا دریافت نمایند . دریافت ویزا از ۲۲ نوامبر ۲۰۱۴ به دلیل نگرانی در مورد “شیوه های مدیریت هویت در برنامه شهروندی از طریق برنامه سرمایه گذاری” است .

پس ازاین اعلام، دولت از سنت کیتس و نویس فراخوان داد و کلیه گذرنامه های بیومتریک که بین ژانویه ۲۰۱۲ تا ژوئیه ۲۰۱۴ صادر شده بود را باطل کرد  ، متقاضیان مجبور به جایگزین آنها با گذرنامه های جدید شدند که محل تولد مالک و همچنین تغییر نام هر نام قبلی در آن ذکر میشد . هر گذرنامه ای که در تاریخ ۳۱ ژانویه ۲۰۱۵ یا قبل از آن منتشر نشده بود توسط دولت لغو شد.

برنامه سرمایه گذاری که شهروندی سنت کیتس و نویس را ارائه می دهد، یکی از برنامه های بلندمدت است. کشور ها در سال ۱۹۸۴ درهای خود را به سرمایه گذاران خارجی باز کردند.

از ۱ ژانویه ۲۰۱۷، شهروندان سنت کیتس و نویس بدون ویزا به ۱۳۶ کشور دنیا سفر کنند .

 

مزایای سرمایه گذاری سنت کیتس :

 • پردازش سریع در عرض چهار ماه.
 • مشارکت فرزندان زیر ۳۰ سال و همچنین والدین وابسته و پدربزرگ و مادربزرگ بالای ۵۵ سال.
 • اضافه کردن کودکان وابسته به سن ۱۶ سالگی که بعد از تابعیت متولد شده اند، تحت پوشش وزارت امنیت ملی قرار می گیرند.
 • بدون شرایط اقامت فیزیکی.
 • بدون نیاز به سفر به سنت کیتس در طول پرونده.
 • هیچ مصاحبه، آموزش و یا تجربه مدیریتی مورد نیاز نیست.
 • سفر بدون ویزا به بیش از ۱۰۰ کشور، از جمله کشورهای عضو شنگن، بریتانیا، هنگ کنگ، سنگاپور و بیشتر.
 • بدون مالیات بر درآمد جهانی.
 • سنت کیتس شهروندی دوگانه را به رسمیت می شناسند، بنابراین سرمایه گذاران می توانند از گذرنامه فعلی خود بهره مند شوند.

صلاحیت های

شهروندی سنت کیتس و نویز  توسط برنامه سرمایه گذاری در سال ۱۹۸۴ به موجب مقررات قانون شهروندی ۱۹۸۴، بخش دوم، بخش ۳ (۵)، قدیمی ترین  برنامه تابعیت توسط برنامه سرمایه گذاری در جهان است .

برای واجد شرایط بودن برای شهروندی در سنت کیتس، متقاضیان باید یکی از الزامات سرمایه گذاری زیر را علاوه بر معیارهای زیر نیز انجام دهند:

 • هیچ سابقه کیفری ندارید
 • سلامت عالی داشته باشید.

گزینه های سرمایه گذاری

۱٫ صندوق امداد طوفان

به دلیل تخریب ناشی از طوفان های اخیر در کارائیب، دولت برای کمک به تامین بودجه تلاش های بازسازی در منطقه، پیشنهاد محدودی ارائه کرده است. صندوق امداد طوفان برای کمک های مالی تا ۳۰ مارس ۲۰۱۸ با آستانه های زیر باز خواهد شد:

 • ۱۵۰،۰۰۰ دلار آمریکا: تنها متقاضی یا خانواده ای از چهار نفر شامل همسر و وابستگان واجد شرایط.
 • ۲۵،۰۰۰ US $: وابسته اضافی.

۲٫ کمک هزینه بنیاد گنجایش

سطوح مشارکت بسته به نوع خانواده اعمال می شود.

 • ۲۵۰،۰۰۰ دلار: متقاضی اصلی
 • ۳۰۰،۰۰۰ دلار آمریکا: خانواده با ۳ وابسته.
 • ۲۵۰۰۰ دلار آمریکا: برای هر وابستگی اضافی.
 • ۷۵۰۰ دلار آمریکا: کارآمدی متقاضی اصلی.
 • ۴،۰۰۰ دلار: داوطلبانه برای بیش از ۱۶ سال وابسته است.
 • ۴۰۰۰ دلار: صحت و قاطعیت برای حامی مالی.

۳٫ سرمایه گذاری املاک

متقاضیان ممکن است ملک مورد تأیید دولتی را با حداقل ۴۰۰۰۰۰ دلار خریداری کنند یا سهام هایی با ارزش کمتردر املاک و مستغلات را خریداری کنند.  این سرمایه گذاری و ملک خریداری شده باید حداقل ۵ سال حفظ شود. ممکن است سرمایه گذاران مالیات و هزینه های اضافی را پرداخت کنند.

در این مقاله به بررسی شرایط اخذ پاسپورت سنت کیتس پرداختیم . چنانچه علاقمند به سرمایه گذاری و خرید ملک هستید  و میخواهید با خرید ملک به اقامت و یا پاسپورت برسید می توانید با مشاوره از موسسات حقوقی معتبر برای این کار اقدام بفرمایید .

در صورت تمایل میتوانید با کارشناسان ما بصورت تلفنی مشاوره رایگان شوید و از مشاوره حضوری ما بهرمند شوید. جهت مشاوره میتوانید با دفتر مرکزی ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.