اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس

اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس

اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس ۲۰۱۸ و قوانین اخیر آن را با هم مروری خواهیم داشت ، موسسه حقوقی ملک پور با توجه به سوالاتی که بسیاری از افراد در مورد مهاجرت به سنت کیتس و ازدواج در سنت کیتس و اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس دارند برآن شده تا در این مورد و همچنین در مورد شرایط اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس برای شما مطالبی را بیان نماید و شما را با شرایط آن آشنا کند.

همچنان که می دانید بسیاری از افراد متقاضی مهاجرت و اخذ پاسپورت سنت کیتس هستند که اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس یکی از روش هایی است که افراد می توانند اقدام داشته باشند و از این طریق پاسپورت کشور سنت کیس را بدست آورند افرادی که قصد اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس را دارند بهتر است بدانند که باید با فردی ازدواج نمایند که پاسپورت سنت کیتس را داشته باشد تا بتوانند از این طریق برای اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس را بدست آورند. ما در این مقاله تمامی روش های اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس را برای شما عزیزان بیان می نماییم تا در صورت اقدام آگاهی کاملی از قوانین داشته باشید.

آیا از شرایط اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس اطلاع دارید؟ قوانین اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس به چه صورتی می باشد؟

سنت کیتس کشوری جزیره ای می باشد که در دریای کارائیب واقع شده است این کشور از غرب با آنتیگوا و باربودا و از سمت شرق با جزایر ویرجین آمریکا همسایه می باشد. پایتخت کشور سنت کیتس شهر زیبای باستر می باشد.  در حال حاضر حکومتی که در جزیره زیبای سنت کیتس وجود دارد حکومت پادشاهی می باشد و زبان رسمی این کشور نیز زبان انگلیسی می باشد یعنی افرادی که به این کشور مهاجرت می نمایند به راحتی می توانند به زبان انگلیسی صحبت نمایند.

شرایط اخذ پاسپورت سنت کیس از طریق ازدواج در سنت کیس:

ازدواج با شهروندی از سنت کیس روش دیگری برای اخذ پاسپورت و تابعیت این کشور می باشد . شخصی که با فردی از شهروندان سنت کیس ازدواج می نماید می تواند با ارائه دادن مدارک فرم درخواست ویزا و مدارک و هزینه هایی که برای این روش وجود دارد برای شهروندی سنت کیس اقدام نماید که با انجام پروسه اخذ تابعیت شخص متقاضی می تواند پاسپورت سنت کیس از طریق ازدواج در سنت کیس را بدست آورد.

اشخاصی که قصد اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس را دارند باید بدانند که برای دریافت تابعیت یا به عبارت دیگر برای دریافت پاسپورت سنت کیتس باید با فردی ازدواج نمایند که تابعیت و یا همان پاسپورت سنت کیتس را دارا باشد .

قوانین اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس:

هر کشوری برای ازدواج و دریافت تابعیت از طریق ازدواج یک سری قوانین و مقررات ویژه را در نظر دارد که کشور سنت کیتس نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود . اشخاصی که قصد ازدواج در سنت کیتس و با فردی از تبعه ی سنت کیتس را دارند می توانند برای کاهش هزینه های خود از کشیشی در سنت کیتس استفاده نمایند تا بتوانند هزینه های خود را به حداقل برسانند همچنین از موارد دیگری که برای ازدواج در سنت کیتس وجود دارد و باید توسط افراد متقاضی رعایت گردد انجام آزمایش خون قبل از ازدواج خواهد بود همچنین از موارد دیگری که در قانون این کشور و برای ازدواج با اتباع کشور سنت کیتس در نظر گرفته شده تکمیل گواهی ازدواج توسط منشی دادگاه خواهد بود که با انجام این مراحل به اشخاصی که متقاضی ازدواج در سنت کیتس هستند اجازه ازدواج داده خواهد شد.

اشخاصی که قصد ازدواج در سنت کیتس را دارند باید سن قانونی بالای ۱۸ سال را دارا باشند تا امکان ازدواج در سنت کیتس را داشته باشند اما در صورتی که سن افراد متقاضی ازدواج در سنت کیتس از ۱۸ سال کمتر باشد باید یکی از والدین آنها پدر یا مادر موافقت خود را با ازدواج اعلام نماید تا افراد متقاضی ازدواج در سنت کیتس بتوانند به صورت قانونی با یک دیگر ازدواج نمایند.

نکته مهمی که در مورد اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس وجود دارد این است که ازدواج مرد تبعه ی سنت کیتس با زن خارجی منجر به اخذ اقامت و سپس تابعیت سنت کیتس می شود اما عکس آن امکان پذیر نخواهد بود یعنی ازدواج زن تبعه ی سنت کیتس با مرد خارجی منجر به اخذ اقامت و تابعیت نخواهد شد.

اشخاصی که قصد ازدواج با فردی از تبعه ی سنت کیتس را دارند در صورتی که قبلا ازدواج کرده باشند باید منحل شدن ازدواج قبل خود را اثبات نمایند که این اثبات می تواند از طریق گواهی فوت و یا گواهی طلاق فرد نیز باشد که در این صورت امکان ازدواج با فردی از تبعه ی سنت کیتس را خواهند داشت.

اشخاصی متقاضی ازدواج در سنت کیتس باید از لحاظ روانی از ثبات برخوردار باشند افرادی که نتوانند وضعیت تأهل خود را درک نمایند مطابق قانون کشور سنت کیتس امکان ازدواج در این کشور را نخواهند داشت.

افرادی که قصد ازدواج در سنت کیتس را دارند مطابق با قانون کشور سنت کیتس نباید رابطه خونی نزدیک با یک دیگر داشته باشند در این صورت امکان ازدواج با یک دیگر را نمی یابند اما در برخی موارد افرادی که  رابطه خونی اما دورتر با یک دیگر را دارند امکان ازدواج در سنت کیتس را می یابند که در این صورت امکان ازدواج مطابق قانون برای اشخاص فراهم خواهد شد.

اشخاص متقاضی ازدواج در سنت کیتس برای انجام مراسم ازدواج خود طبق قانون این کشور باید در نظر شاهدان و همچنین با حضور کشیش و یا قاضی کشور سنت کیتس مراسم ازدواج را انجام دهند .

افراد متقاضی اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس باید پس از انجام مراحل ازدواج باید ازدواج خود در این کشور را به ثبت برسانند که به ثبت رساندن ازدواج در سنت کیتس از طریق ارائه یک نسخه از سند ازدواج به دادگاه کشور سنت کیتس صورت می گیرد و پس از انجام مراحل قانونی آن ازدواج به ثبت خواهد رسید.

افرادی که قصد ازدواج با فردی از تبعه ی سنت کیتس را دارد اما در کشور دیگری مراسم ازدواج خود را انجام می دهند در صورتی که این ازدواج مورد تایید کشور سنت کیتس از لحاظ قانونی باشد  هیچگونه مانعی برای اخذ پاسپورت سنت کیتس به وجود نخواهد آمد و فرد متقاضی پس ازدواج می تواند درخواست تابعیت و یا همان پاسپورت کشور سنت کیتس را نماید که پس از طی مراحل قانونی آن به فرد متقاضی تابعیت و همان پاسپورت سنت کیتس اعطا خواهد شد .

در نهایت در مورد اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس می توان اینگونه بیان کرد که افرادی که قصد ازدواج در سنت کیتس را دارند باید با فردی از تبعه ی سنت کیتس ازدواج نمایند تا بتوانند اقامت و تابعیت سنت کیتس را اخذ نمایند اما بهتر است بدانید که کشور سنت کیتس ازدواج دوم را نمی پذیرد و افرادی که ازدواج قبلی داشته باشند و تمایل به ازدواج با فردی از تبعه ی سنت کیتس را داشته باشند برای اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس باید بتوانند منحل شدن ازدواج قبلی خود را اثبات نمایند که این امر با ارائه گواهی فوت و یا گواهی طلاق فرد انجام می شود. اشخاصی که قصد اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس را دارند باید ازدواج خود در سنت کیتس را به ثبت برسانند تا بتوانند تابعیت سنت کیتس از طریق ازدواج را اخذ نمایند.

اگر خواهان دریافت اطلاعات کامل تر در مورد مهاجرت به سنت کیتس و ازدواج در سنت کیس و اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس هستید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید و اطلاعات مورد نیاز خود در مورد اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس را از مشاورین دریافت نمایید.

 

2 پاسخ
  1. Esmaeil shaabani گفته:

    من میخواهم در کشور کانادا اقامت داشته باشم . من میخواهم با یک مرد که در ونکوور است ازدواج کنم . لطفا من را راهنمابیی کنید . اطلاعات من خیلی کم است

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.