اخذ ویزای کار پرتغال

 اخذ ویزای کار پرتغال

اخذ ویزای کار پرتغال در هنگام مهاجرت به پرتغال 2018 و پس از گرفتن وکیل مهاجرت برای مهاجرت کاری به پرتغال و یا برای کار در پرتغال و شرایط اخذ اقامت پرتغال چگونه است ؟ شرایط اخذ ویزای کار پرتغال و یا موسسات کاریابی در پرتغال و یا مشاغل موردنیاز پرتغال چگونه است ؟ قوانین اخذ ویزای کار پرتغال و در نهایت شرایط اخذ اقامت پرتغال چگونه است ؟ شرایط اقامت کاری پرتغال به چه نحوی است ؟

موسسه حقوقی ملک پور  MIE با کادری مجرب از مشاوران برجسته آماده ارائه خدمات مهاجرتی به شما هموطنان عزیز می باشد.

مدرک تحصیلی جهت اخذ ویزای کار پرتغال هرچقدر بالاتر باشد شانس ویزا کار پرتغال هم بالاتر می رود.ولی پذیرش از دیپلم تا دکتری انجام پذیر است. اخذ ویزای کار پرتغال در کل بین سه تا نه ماه بطول می انجامد و بعد از پنج تا شش سال می توان تابعیت و پاسپورت پرتغالی گرفت البته باید در این مدت سطح زبان به سطح مطلوب برسد.که در پرتغال کلاس های زبان A1وA2رایگان است و از طرف دولت هم مبلغی به متقاضی پرداخت می شود. هزینه زندگی در پرتغال بین ۵۰۰تا۷۰۰یورو متغییر است. امنیت در کشور پرتغال نسبتأ خوب است.نامه تمکن مال متقاضی بین۳۰تا۴۰میلیون می باشد.ویزای همراه در ابتدا نمی دهند اما بعد از استقرار متقاضی در پرتغال و پر داخت مالیات همراهان نیز به وی می پیوندند.متقاضی بعد از دوسال کار و پرداخت مالیات موفق به اخذ بلو کارت می شود.و مزیت بلو کارت اینست که متقاضی اخذ ویزای کار پرتغال می تواند به سرتاسر شینگن برای کار و سکونت برود. مدرک زبان پرتغال در ابتدا اجباری نیست.مدرک زبان انگلیسی آیلتس ۴٫۵یا۵است.ترجمه مدرک تحصیلی به تایید آنابین یا ناریک در پرتغال برسد و اعتبار سنجی شود.که هزینه اعتبار سنجی بین ۲۵۰-۳۰۰یورو است که قابل استرداد نمی باشد.درصد کمی موفق به اخذ ویزای کار پرتغال می شوند. پرتغال سکوی پرش است و شما از یک شرکت بین المللی پرتغال سابقه کار می گیرید.سن متقاضی زیر ۴۰سال باشد.حداقل حقوق پرتغال حدود۵۶۰یورو است که هزینه های بیمه تأمین اجتماعی و مالیات هم از آن کسر می شود که در اصطلاح اروپاییان به آن حقوق NETOمی گویند.مزیت ویزای کار اینست که بهترین نوع ویزا می باشد زیرا طرف هم می تواند پول بگیرد هم می تواند اقامت بگیرد.سابقه کارمتقاضی همراه با بیمه در کشور مبدا حداقل پنج سال سابقه کار حرفه ای می باشد.

 

مدارک لازم برای اخذ ویزای کار پرتغال

اصل پاسپورت و کپی آن با حداقل شش ماه اعتبار و حداقل دو برگه خالی در آن

عکس دوقطعه

کپی قرارداد کاری

گواهی پزشکی

نامه انتساب

رزومه کاری

بیمه درمان با پوشش کل منطقه شینگن

بیمه مسافرتی

مدرک اثبات محل اقامت در پرتغتل

شناسنامه و گواهی ازدواج برای افراد متاهل

مدارک و شواهد تمکن مالی ۳۰تا۴۰میلیون

موسسه حقوقی ملک پور مورد وثوق ترین موسسه حقوقی در خاورمیانه دارای جامع ترین اطلاعات و دانش ها در امر حقوق بین الملل و انواع مهاجرت از جمله مهاجرت به پرتغال و مهاجرت کاری به پرتغال و شرایط اخذ ویزای کار پرتغال و یا موسسات کاریابی در پرتغال و یا مشاغل موردنیاز پرتغال و شرایط کار در پرتغال و در نهایت شرایط اخذ اقامت پرتغال می باشد .

شما عزیزان اگر در رابطه با اخذ ویزای کار پرتغال دارای هر گونه سوال وابهامی می باشید همواره می توانید با تمامی دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا از جمله با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از طریق کارشناسان و وکلای رسمی این موسسه به صورت تلفنی و رایگان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.