, ,

اخذ ویزای کار در کشور آلمان

اخذ ویزای کار در کشور آلمان

اخذ ویزای کار در کشور آلمان

اخذ ویزای کار در کشور آلمان و قوانین ۲۰۱۸ آن ، اخذ ویزای کار در کشور آلمان و اخذ بلوکارت آلمان که به ویزای جستجوی کار آلمان معروف است چه شرایطی دارد و چگونه میتوان ویزای کار آلمان را اخد نمود ، شرایط اخذ ویزای کار در کشور آلمان و شرایط اخذ بلوکارت آلمان برای ایرانیان چیست؟ در لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۱۸ چه مشاغلی اعلام شده است ، برای گرفتن وقت سفارت آلمان جهت ویزای کاریابی چه اموری باید انجام گردد ، جهت کاریابی در آلمان چه باید کرد،  آیا پس از اخذ ویزای کار آلمان میتوانیم اقامت دائم آلمان را نیز اخذ نماییم؟  آیا می خواهید بدانید شرایط  اخذ ویزای کار در کشور آلمان را دارید؟ آیا می دانید اخذ ویزای کار در کشور آلمان چه هزینه ای دارد؟ آیا ویزای کار  آلمان شرایط مناسبی برای ایرانیان را دارد؟ آیا پس از مهاجرت به آلمان از طریق اخذ ویزای کار آلمان امکان کار هست؟ آیا پس از پایان  ویزای کار در کشور آلمان امکان اقامت دارید؟ آیا با اخذ ویزای کار در کشور آلمان در زمان ورود همراهان خود را می توانید با خود ببرید؟ آیا میخواهید بدانید برای اخذ  ویزای کار در کشور آلمان چگونه اقدام نمایید؟ آیا برای اخذ  ویزای کار در کشور آلمان با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور تماس داشته اید؟

اخذ ویزای کار در کشور آلمان و مهاجرت به آلمان تخصص ماست ، موسسه حقوقی ملک پور در خصوص اخذ ویزای کار آلمان برای متقاضیان از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند، موسسه حقوقی ملک پور با بهترین مشاوره تمام سوالات شما را در خصوص اخذ ویزای کار در کشور آلمان، شرایط اخذ اقامت آلمان، را پاسخ می دهد تا بتوانید با استفاده مشاوره با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور بهترین مشاوره را دریافت نمایید  .

 

video اخذ ویزای کار در کشور آلمان
video اخذ ویزای کار در کشور آلمان

پایتخت آلمان شهر بسیار زیبای برلین است زبان مردم آلمان، آلمانی می باشد، واحد پول آلمان  یورو است ، آلمان  در  میان دیگر کشورهای اروپایی بسیار پیشرفته است.  شمال آلمان دریای شمال ، دانمارک و دریای بالتیک ، از جنوب با کشور اتریش و سوئیس و از غرب با فرانسه بلژیک و هلند هم مرز است.

فایل تصویری آقای ملک پور در باب ویزا کاری و تحصیلی

video اخذ ویزای کار در کشور آلمان

مهاجرت کاری آلمان

این روز ها مهاجرت کاری طرفداران بسیاری دارد . و ما شاهد این هستیم که روزانه افراد زیادی برای مهاجرت از طریق کار به کشورهای اروپایی از جمله آلمان  اقدام میکنند.

البته این امر را باید در نظر گرفت که  مهاجرت کاری به کشورهای اروپایی از جمله آلمان  هر روزه دست خوش تغییرات زیادی است و این به این معنی است  که شرایط مهاجرت کاری در طول زمان به سرعت تغییر می کند و فرصت ها و آسیب های جدیدی را به وجود می آورد.

بسیاری از کشورهای مهاجرپذیر از جمله آلمان  جویای جذب نیروی کار متخصص از سایر کشورها هستند، اما این به این معنی نیست که مهاجرت کاری بسیار ساده یا  آسان است.

این کشورها برای اثبات  تخصص و مهارت  افراد مراحل سخت و پیچیده ای را دارند تا از ورود افرادی که مناسب نبوده و مهارت لازم را ندارند  به جامعه شان جلوگیری نمایند.

از این رو در سالهای اخیر قوانین  به سرعت تغییر کرده است و هر سال پیچیده تر و سخت تر از سال قبل شده است. علاوه بر این هم  لیست حرفه ها و مشاغلی که شانس مهاجرت به این کشور را دارند هر سال دستخوش تغییر می شود. شرایط در کشورهای دیگر نیز آنچنان متفاوت نیست.

لذا پدیده مهاجرت کاری نیاز به دانش کافی در مورد شرایط و فرصت ها و همچنین صرف زمان دارد. که مشاوران ما  در موسسه حقوقی ملک پورمیتوانند شما را در این امر یاری کنند.

جهت گرفتن وقت سفارت آلمان جهت ویزای کاریابی که این روزها امری بسیار سخت شده و افراد زیادی در صف های طولانی جهت گرفتن وقت ویزای کاری سفارت آلمان  میباشند و گاهآ یک تا دوسال شاید در انتظار وقت سفارت بمانند حتما با وکلا و مشاوران زبده و متبحر در امر ویزای کاریابی آلمان قبل از هر اقدامی مشورت بفرمایید.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب ویزای کاری آلمان

audio اخذ ویزای کار در کشور آلمان
audio اخذ ویزای کار در کشور آلمان

اولین راه برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان   داشتن جاب افر یا پیشنهاد کاری از جانب یک کارفرما در یک شرکت معتبر در کشور آلمان   است اخذ ویزای کاری کشور آلمان  به این طریق در واقع تنها راهی است که به اتباع خارجی که در خارج از اتحادیه اروپا زندگی میکنند و دارای مهارت و تخصص خاصی هستند پیشنهاد میشود.

در این روش به افرادی با تخصص و یا مهارت خاص اجازه کار و اقامت یک ساله داده میشود. متقاضیان برای اخذ ویزای کاری در کشور آلمان   باید حداقل دارای مدرک لیسانس بوده و در حرفه ای دارای تخصص و مهارت لازم باشند.

 • اخذ ویزای کاری در کشور آلمان که توسط دعوت نامه یک کارفرما در یک شرکت آلمانی انجام میشود بدین صورت است که بایستی یک آگهی کار ۳ ماهه در داخل کشور آلمان در روزنامه های محلی و در ادامه یک آگهی ۳ ماهه در اتحادیه اروپا  منتشر نماید و ثابت کند  نماید که هیچ نیروی کاری در کشور آلمان  و  هیچ عضوی در  اتحادیه اروپایی و یا  هیچ پناهنده ای که مجوز کار دارد و  هیچ دانشجویی که درسش تمام شده است و مجوز پیدا کردن کار دارد متقاضی این شغل نیست.

 

 • راه دیگری که شما را سریعتر به مهاجرت به آلمان و اخذ ویزای کار در کشور المان میرساند ، روشی است که فرصتی شش ماهه را به شما  میدهد  که جهت جستجوی کار در آلمان وارد این کشور شوید.

خوشبختانه کشور آلمان با کمبود نیروی متخصص جوان مواجه است و  این کشور نیازمند نیروهای متخصصی در رشته های مثل مهندسی  برق، مهندسی  کامپیوتر، مهندسی  الکترونیک، مهندسی  صنایع، مهندسی  مکانیک، مهندسی  الکتروتکنیک، مهندسی  شیمی، فیزیک، آی تی، گروه پزشکان، دارو سازان و پرستاران و دندانپزشکان  و… میباشد. این افراد از شانس بیشتری در اخذ ویزای کار در آلمان برخوردار هستند.

شرایط اخذ ویزای کاری در کشور آلمان

شرایط تاثیر گذار در  اخذ ویزای کاری کشور آلمان بدین گونه است:

*سن حتما باید زیر ۴۰ سال باشد.

*  سابقه کار نسبتا خوب و  بیش از یک سال

* مدارک فنی و حرفه ای مختلف

* مدرک زبان آلمانی یا  آیلتس یا تافل در ویزا شدن فرد برای اخذ ویزای کاری کشور آلمان  بسیار موثر است.

بسیاری از شرکت ها در کشور المان نیازمند به نیروهای متخصص خارجی جهت تامین نیروهای متخصص خود میباشند، این امکان وجود دارد که  برای  افردای که متقاضی  ویزای کار کشور المان هستند در بعضی از رشته های خاص، شغل مناسب و مرتبط با رشته تحصیلی وی را  پیدا کرد. شما پس از اخذ ویزای کار در آلمان وارد این کشور میشوید  و فرصت شش ماهه ای جهت یافتن کار مورد نظر را دارید.

اگر پیشنهاد شغلیjob offer)  (مناسب را اخذ نمایید،  ویزای شما به مدت شش ماه دیگر تمدید خواهد شد و در صورتیکه  پایه حقوقی  شما ۳۰۰۰ یورو به بالا باشد شما موفق به دریافت Blue card کشور المان می شوید.

هموطن عزیز توجه فرمایید که شما با اخذ این نوع ویزا نمیتوانید همراه را همزمان با خود به کشور آلمان ببرید و باید پس از گرفتن کار و زیرمجموعه شدن برای همراه خود اقدام کنید.

از مزایای کار در کشور آلمان اجازه اقدام برای ویزای همراه ( همراه به منظور همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می باشد) برای همراهان متقاضی ، امکان تحصیل رایگان  فرزندان متقاضی، ، امکان تمدید  ویزا  به منظور دریافت فرصت شغلی جدید ، امکان  اخذ اقامت برای متقاضی، بیمه ، سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا و هزینه های پایین زندگی با توجه به سطح زندگی و رضایتمندی در کشور آلمان  می توان اشاره نمود.

موسسه حقوقی ملک پور با توجه به داشتن دفتر و مشاوران متخصص حتی حتی پس از ورود شما به کشور آلمان برای زندگی در کشور آلمان نیز شما را راهنمایی می نماید و با ارائه مشاوره صحیح و حرفه ای شما را در این مسیر راهنمایی می نماید. شما می توانید در کشور آلمان نیز از خدمات موسسه حقوقی ملک پور بهره مند شوید.

جهت گرفتن وقت سفارت آلمان جهت ویزای کاریابی که این روزها امری بسیار سخت شده و افراد زیادی در صف های طولانی جهت گرفتن وقت ویزای کاری سفارت آلمان  میباشند و گاهآ یک تا دوسال شاید در انتظار وقت سفارت بمانند حتما با وکلا و مشاوران زبده و متبحر در امر ویزای کاریابی آلمان قبل از هر اقدامی مشورت بفرمایید.

 

موسسه حقوقی ملک پور با ارایه بهترین مشاوره و خدمات برای مهاجرت به آلمان و اخذ ویزای کار کشور آلمان به متقاضیان این فرصت و موقعیت را فراهم میکند  تا متقاضیان اخذ ویزای کار کشور آلمان با استفاده از مشاوره مشاوران مجرب موسسه حقوقی ملک پور بتوانند از شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان  بهره مند شوند وما با جرات اعلام می نماییم که در خصوص  اخذ ویزای کاریابی کشور آلمان هیچ موسسه ای توان رقابت با موسسه حقوقی ملک پور را ندارد و با عنایت به این نکته که موسسه حقوقی ملک پورتحت نظارت مستقیم حقوق دان برجسته جناب آقای امیر محمد ملک پور به ارایه خدمات مشاوره به شما عزیزان می نماید.

شما عزیزن نیز میتوانید جهت مشاوره مستقیم با ما با دفتر وین ما و یا دفاتر همکار ما در ایران و بلاروس تماس حاصل بفرمایید و در باب اخذ ویزای کار در کشور آلمان و مهاجرت به آلمان و کاریابی در آلمان مشاوره تلفنی رایگان بگیرید.

123 پاسخ ها
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. شاهین می گوید:

  با سلام و عرض ادب خدمت اقای ملک پور.استاد عزیز من لیسانس پرستاری از دانشگاه ملی هستم.تازه وارد ۲۷ سالگی شدم تقریبا سه سال سابقه کار دارم.ای سی یو کار هستم.دارم زبان المانی رو یاد میگیرم.و حتما حتما میخوام برم المان.ولی در این مسیر به کسی احتیاج دارم که یه مشورت خیلی درست و واقعی به من بده.لطفا من رو راهنمایی کنید که من میتونم به عنوان یک پرستار در کار المان مشعول به کار بشم یا نه.ممتون

  پاسخ
  • shahram shahidi می گوید:

   سلام و عرض ادب. با داشتن شرایط سنی و نمره زبان آلمانی مناسب و سابقه کاری مرتبط ، نیاز به کسب اطلاع در مورد وضعیت مالی و سایر شرایط شما برای اخذ ویزای کاری آلمان می باشد که در نتیجه پیشنهاد می گردد جهت مشاوره تخصصی با شماره 02149196000 دفتر موسسه تماس حاصل فرمائید.

   پاسخ
 2. شهرام می گوید:

  سلام
  ۴۲ ساله هستم و با مدرک دکتری گیاه شناسی بعنوان عصو هیات علمی بمدت ۱۷ سال مشغول به خدمت می باشم. همسرم هم ۴۲ ساله و دارای مدرک کارشناسی زمین شناسی هستند که ایشون هم بعنوان مدیر بازرگانی دارای ۱۶ سال سابقه کار می باشند. با این شرایط چقدر احتمال گرفتن ویزای کار برای ما وجود دارد؟
  با سپاس

  پاسخ
 3. ناشناس می گوید:

  سلام
  ۴۲ ساله هستم، عضو هیات علمی دانشگاه با مدرک گیاهشناسی. یک فرزند دختر ۱۰ ساله دارم و همسرم هم سابقه ۱۴ سال کار بعنوان مدیر فروش در زمینه پودرهای معدنی رد دارند. آیا شانسی برای اخذ ویزای کار داریم؟
  با سپاس

  پاسخ
 4. Nashenas می گوید:

  با سلام
  همسر من دیپلم داره و راننده بولدوزر در معدن هستن گواهینامه بولدوزر و لودر داره چند سالی سابقه کار دارن برا مهاجرت کاری آیا میتونیم اقدام کنیم
  خودم هم لیسانس کامپیوتر دارم

  پاسخ
 5. علیرضا زارع می گوید:

  با عرض سلام وخسته نباشی خدمت شما عزیزان
  بنده لیسانس مهندسی صنایع دارم و26ساله هستم ودر حال گذرونده دوره های جوشکاری هستم وطی یه برنامه ی 3ساله قصد دارم اکثر دوره های جوشکاری رو سپری کنم وکار کنم وزبان انگلیسی والمانی رو به سطح مطلوب برای اقامت کاری برسونم .تو این زمینه
  از اونجایی که جوشکاری شاید مرتبط یا نخصصی ارتباطی با رشتم نداشته باشه ومن تحقیق کردم در این مورد که رشته ی جوشکاری نیاز به مدرک دانشگاهی نداره ومن میخام دوره های جوشکاری رو با مدارک فنی حرفه ای وبین المللی دریافت کنم.به نظر شمابنده میتونم امید به دریافت پیشنهاد کاری وگرفتن اقامت از این طریق رو داشته باشم.ممنون میشم از پاسخگویی شما عزیزان
  با تشکر

  پاسخ
  • m.n می گوید:

   با عرض سلام دوست گرامی
   بله باید به جست و جو در مشاغل موجود در زمینه ای که مد نظرتان هست بپردازید.سعی نمایید زبان آلمانی تان را تقویت نمایید چون در کار به آن نیازمندید.

   پاسخ
 6. عباس بهرامیان می گوید:

  با سلام. در خصوص ویزای جستجوی کار بعد از گرفتن ویزای شش ماهه حتما باید کاری که پیدا میکنیم باید مرتبط با رشته تحصیلی باشه یا در شرایط خاص میشه کار غیر مرتبط رو هم انجام داد و قرارداد کاری بست؟

  پاسخ
 7. عباس بهرامیان می گوید:

  باسلام. بنده ۳۷ سال سن و دارای لیسانس عمران عمران با ۱۷ سال سابقه کار مرتبط در زمینه مهندسی عمران و پروانه اشتغال بکار مهندسی پایه یک در رشته نظارت هستم و ساکن مازندران شهرستان ساری میباشم. همچنین دارای همسر و یک فرزند پسر ۵ ساله دارم. لطف بفرمایید راهنمایی کنید که برای ویزای جسجوی کار آلمان برای بنده اصلا شدنی هست و در صورت اخذ ویزای جستجوی کار احتمال مشغول بکار شدن بنده در اون شش ماه چند درصده. در ضمن تازه کلاس زبان آلمانی رو شروع کردم.

  پاسخ
  • t.m می گوید:

   با سلام و احترام
   مدرک تحصیلی شما باید معادل سازی شود.برای اخذ مشاوره و کسب اطلاعات در این زمینه با شماره 02149196000تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. Sara.afruzandeh می گوید:

  سلام.39 سال دارم.ایتلس جنرال دارم که اورال6 هست.فوق لیسانس برق گرایش مخابرات 18 سال سابقه کار فنی و مدیریتی.متاهل و یک فرزند 2 ساله.دارای ویزاسی شینگن مولتی تا پایان2018. با توجه به اینکه مدرک زبان المانی ندارم آیا شانسی برای موقعیت کار (منظورم گرفتن ویزای جستجوی کار نیست) در المان دارم؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • M.N می گوید:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 9. امیر می گوید:

  با عرض سلام.
  بنده دانشجوی سال آخر رشته دندانپزشکی در کشور بلاروس هستم و در حال حاضر در حال آموزش زبان آلمانی هستم که تا پایان دوره تحصیل در دانشگاه ،مدرک B1 را دریافت کنم.
  آیا ممکنه که بعد پایان فارغ التحصیلی از دانشگاه با مدرک B2 برای ویزای جستجوی کار اقدام کرد؟
  پیشنهاد شما چیه.ممنون میشم اگه پاسخ بدین )

  پاسخ
  • t.m می گوید:

   با سلام و اجترام
   شرایط رو دارید و بهتر است با شماره 02149196000 تماس بگیرید به جهت کسب اطلاعات یشتر و بررسی دقیق شرایطتون و اخذ مشاوره مناسب.

   پاسخ
 10. ژیار می گوید:

  با سلام . من 32 ساله هستم ارشد مهندسی مواد گرایش متالوژی صنعتی . یک سال سابقه کار در کارخانه ریخته گری دقیق دارم. مسلط به نرم افزار شبیه سازی ریخته گری پروکستم و اشنایی مناسبی با نرم افزار طراحی سالید ورک دارم. دو مقاله کنفرانسی دارم. آیا شانسی برای پیدا کردن کار در در هر کشور اروپایی را دارم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی برای اخد ویزای کار حتما باید مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل سه سال و همچنین مدرک زبان آلمانی داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید. بنابراین شرایط شما برای روش های مختلف مهاجرت باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره و انتخاب مناسب ترین گزینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. فرشید رحمان نیا می گوید:

  با سلام کارشناسی لجستیک و زنجیره تامین قطعات خودرو دارم
  سابقه مرتبط 3 سال و 39 سالمه
  می خواستم بدونم شانس پذیرشم چقدره
  ممنون

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با عرض سلام و عرض ادب. دوست گرامی سطح آشنایی شما با زبان آلمانی و سن شما تا زمان اخذ ویزای جست و جوی کار شانس پیدا کردن کار در آلمان را پایین خواهد آورد. گرچه همچنان روش های مهاجرتی مناسبی برای مهاجرت برای پرونده شما وجود دارد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل تر و بررسی شرایط در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. مجید می گوید:

  سلام
  من ۳۷ سال دارم .لبسانس مکانیک و ۱۷ سال سابقه کار در صنعت لوازم خانگی. متخصص تزریق پلاستیک هستم.دارای مدرک جوشکاری از فنی حرفه ای.دارای مدرک ست اپ ماشین تزریق پلاستیک و ربات از سرکت بتن فلد المان .دارای مدرک ست اپ ربات از شرکت ویتمن اتریش با اموزش در اتریش. زبان انگلیسی در حد خوب
  چقدر شانس دارم

  پاسخ
  • maziar samiei می گوید:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. ازی می گوید:

  سلام خسته نباشید همسر من فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی داره و با سابقه کار جوشکاری کانال کولر سازی و گلفروشی میخواستم ببینم از طریق دیزای کار میتونه بره؟؟بعد چند وقت من و دخترم میتونیم بریم پیشش برای اقامت؟؟حتما مدرک زبان آلمانی لازمه یا بدون مدرک و درحد صحبت کردن معمولی کافیه؟؟لطفا جواب بدید و اینکه از زمان استارت برای رفتن چه مدت زمانی طول میکشه تا برسه به المان یا هر کشوری که شما پیشنهاد میدید؟؟

  پاسخ
 14. پژمان می گوید:

  سلام تشکر از سایت خوبتون
  در رابطه با حرفه عکاسی (با مدرک لیسانس و مدارک زبان مورد نیاز) , آیا امکان جذب و استخدام در بازار کار آلمان و اتریش وجود دارد؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام برای رشته شما امکان کاریابی در این رشته دشوار است جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 15. مهدی می گوید:

  با سلام. من ۳۱ ساله فوق لیسانس عمران از دانشگاه آزاد با معدل ۱۶ هستم. نائب رئیس هیات مدیره شرکت پیمانکاری با ۴ سال سابقه کار. برای ویزای کاری در کشور آلمان میتونم اقدام کنم؟

  پاسخ
 16. نازنین بهرام پور می گوید:

  سلام آقای ملک پور من ۲۷ سال دارم لیسانس پرستاری از دانشگاه معتبر تایلند دارم و هم اکنون پذیرش از دانشگاه وین اتریش رشته فوق لیسانس دارم و در ابان ماه وقت مصاحبه دارم.سوالم این است که آیا امکان مهاجرت از طریق کاری به آلمان را دارم.البته من سابقه کار ندارم ولی هم اکنون به عنوان کارآموز در بیمارستان سالمندان مشغول کارآموزی هستم.در حال حاضر مشعول خواندن زبان آلمانی سطح بی۲ هستم. از راهنمایی شما بسیار ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 17. کتایون می گوید:

  سلام من دکترای الکترونیک هستم میخواستم بدون در چه زمینه ای مدرک فنی حرفه ای بگیرم که بتونم برلی ویزای کار آلمان یا بلو کارت اقدام کنم؟ و اینکه چه تخصص هایی در زمینه رشته الکترونیک و برق مورد توجه و نیاز کشور آلمان هست؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب مدرک تحصیلی شما کافی است و باید مدرک زبان المانی اخذ نمایید و سابقه کاری مرتبط داشته باشید .

   پاسخ
 18. سیمین ملکی می گوید:

  سلام روز بخیر
  من دو فرزند 5 و 1 ساله دارم. چنانچه خودم از طریق کار اقدام به مهاجرت آلمان کنم آیا راهی هست که بتوانم همسر و دو فرزندم را هم از ابتدا با خود ببرم؟
  اگر نه، کدام کشور هست که این شرایط در آن وجود دارد؟

  پاسخ
 19. مونا مقدس می گوید:

  با سلام
  بنده ليسانس آي تي دارم ٣٠ ساله و همسرم ٣٣ ساله است و مهندس مكانيك و سه ديپلم فني حرفه اي در رابط با رشته دانشگاهي و دو سرتيفيكيت دارن
  ميخواستم بدونم ميتوانيم براي ويزاي كار اقدام كنيم؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب بله شرایط شما مناسب است اما در خصوص چک کردن دقیق این شرایط و جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 20. امید کریمی می گوید:

  با سلام
  بنده ۳۳ ساله و لیسانس برق قدرت دارم خواستم بدونم از طریق ویزای کار اقدام کنم یا ویزای دانشجویی؟؟ که زودتر نتیجه بگیرم
  و اینکه داشتن اقوام در آلمان تاچه حدی میتونه کمک کنه؟؟
  ممنون میشم اگه پاسخ بدین

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب در صورت ارایه سابقه کاری و اخذ مدرک زبان المانی میتوانید برای کار اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 21. Mahshid می گوید:

  با سلام. مهشید و 34ساله ام.کارشناس ارشد کتابداری و 11سال سابقه کار تمام وقت و بیمه کامل دارم. آیا میتونم برای مهاجرت اقدام کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار نیاز به اطلاعات بیشتری از شما داریم
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 22. Jalal می گوید:

  سلام جناب دكتر
  ميخواستم بدونم براي كارشناسي ارشد مهندسي خودرو با سن ٣٥ سال ١١ سال سابقه بيمه و مدرك ايلتس ٦ امكان ويزا وجود داره؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   باسلام و عرض ادب بله این امکان وجود دارد .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 23. عاطفه می گوید:

  سلام ،اقاي ملك پور،بنده ليسانس پرستاري با ٢سال سابقه كاري و٢٤ساله و همسرم مهندس مكانيك با سابقه ٣سال كار و ٣٢ساله،مدرك زبان ندارم،بنظر شما جهت گرفتن ويزاي كار يا تحصيلي اقدام كنم؟و اينكه از نظر مالي كدوم يك بيشتر بودجه ميخاد؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب هر دوی شما برای ویزای کار در المان شانس خوبی خواهید داشت .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. محسن احمدي می گوید:

  با سلام
  من 30 سال دارم مهندس مکانيک هستم با 6 سال سابقه کار در شرکت هاي بزرگ مانند مپنا. زبان انگيسي دارم ميخونم تا چند ماه ديگه امتحان ايلتس بدم لطفا راهنماييم کنيد چطور ويزاي کار بگيرم

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب در صورتی که مدرک زبان المانی اخذ نمایید رشته شما بسیار مناسب برای ویزای کار المان میباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 25. A.noormandi می گوید:

  سلام .من ۲۵ سال دارم و دارای مدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی می باشم آیا می توانم برای تحصیل پزشکی به آلمان مهاجرت کنم ؟آیا شرط سنی دارد؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب خیر این امکان ندارد باید در همین رشته پذیرش بگیرید و در المان بتوانید تغییر رشته داشته باشید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 26. محمدرضا م. می گوید:

  سلام
  من ۴۶ سالمه و کارشناسی شنوایی شناسی(Audiology) دارم . ۲۰ سال سابقه کار دولتی و ۱۶ سال هم سابقه کار خصوصی و همین مقدار هم سابقه پرداخت حق بیمه دارم . دارای سه فرزند ۱۶، ۱۴و ۲/۵ساله ام و همسرم هم بیست ساله که دبیر فیزیکه و کارشناسی ارشد فیزیک داره . بهترین راه ممکن برای مهاجرت من و خانواده ام به آلمان چیه ؟ بی صبرانه منتظرم و ممنون میشم که پاسخ بدین

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب به دلیل ایتم سن بالای 40 سال که ریسک ویزا دارد میتوانید از طرقی همچون ثبت شرکت و یا کارافرینی حهت اخذ اقامت اروپا استفاده نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. روزبه معتمدي می گوید:

  سلام. وقتتون بخير و خسته نباشيد. ممنون از آقاي دكتر ملك پور عزيز كه انقدر با انرژي مثبت و با مهرباني بي حد و مرز مارو راهنمايي مي فرمايند.
  من چند تا سوال در مورد ويزاي جاب سيكر آلمان دارم، ممنون ميشم پاسخ بدين.
  ١. براي وقت ويزا از سفارت انطور كه بنده شنيدم بايد وقتي كه از سفارت ميگيريم تحت عنوان وقت ويزاي جستجوي كار باشه و هر باجه در سفارت مسئول پاسخگويي به يك نوع ويزا مي باشد. اما طي صحبتي كه با يك مشاور داشتم گفتن فقط ويزاي تحصيلي باجه جداگانه داره و من ميتونم براي شما وقت زودتر يعني ٣/٥الي ٤ماه بگيرم. آيا اين مطلب صحت داره؟
  ٢. سوال بعدي در مورد اينه كه بنده شنيدم رقتي ويزاي ٦ماهه المان داشته باشيم ميتوانيم مدت ٣ماه در المان در جستجوي كار باشيم و ٣ماه بعد را ميتوانيم در ساير كشور هاي عضو شينگن به دنبال كار باشيم. آيا اين مورد صحت داره؟
  ٣. آخرين سوال بنده در مورد دعوت نامه اي است كه به منظور دريافت ويزاي پيوست بعد از يافتن كار ميتوانيم براي همسر بفرستيم.
  من بلافاصله بعد از اينكه كار پيدا كنم ميتونم براي همسرم دعوت نامه بفرستم و يا بايد منزلي انجا اجاره كنم و بعد دعوت نامه بفرستم؟ و اگر اينطور هست حداقل متراژي كه براي يك زوج بايد در نظر گرفته شود براي يك سوئيت چقدر هست؟
  ببخشيد خيلي طولاني شد.
  براتون بهترين هارو از خداي مهربون و بخشنده آرزو دارم.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب خیر ما این موضوع را تایید نمیکنیم بله به مجرد پیدا کردن کار میتوانید درخواست برای همسرتان داشته باشید .

   پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و احترام برای ویزای کار المان باید مدرک زبان المانی نیز داشته باشید .پس از بررسی رزومه و در صورت دارا بودن شرایط میتوانید برای این ویزا اقدام نمایید.برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.