اخذ بورسیه تحصیلی

اخذ بورسیه تحصیلی در اروپا

اخذ بورسیه تحصیلی در اروپا و سایر نقاط جهان همواره مورد توجه دانشجویان در سراسر دنیا بوده است . کسب بورسیه از دانشگاه های مختلف به این معنی است که میتوانید به صورت رایگان در یک کشور تحصیلات خود را به اتمام رسانده و بعد از آن به آن کشور مهاجرت نمایید . دقت نمایید اخذ بورسیه تحصیلی در انگلستان به طور مثال و سایر نقاط جهان شامل مراحلی است که باید این مراحل به دقت طی شود تا بتوانید بورسیه تحصیلی خود را دریافت نمایید . این مراحل در ابتدای امر شامل گفتگو با اساتید و دانشگاه است و به ترتیب مراحل حساس تر خواهد شد .

پیشنهاد میکنیم در ابتدای امر و قبل از مطالعه کامل این مقاله ویدیو های موجود در این صفحه را که توسط آقای ملک پور دانشجوی دکترای حقوق بین الملل در دانشگاه ملی وین و وکیل پایه یک دادگستری ایران در باب نحوه اخذ بورسیه تحصیلی است را به صورت رایگان مشاهده نمایید تا اطلاعات کامل تری در باب نحوه اخذ بورسیه تحصیلی کسب نمایید

دقت نمایید جهت دریافت بورسیه تحصیلی باید حتما مدت زمان دریافت بورسیه را در نظر داشته باشید تا بتوانید برنامه ریزی های دقیقی برای خود و خانواده خود در آینده صورت دهید .

فایل های تصویری آقای ملک پور در باب اخذ بورسیه تحصیلی

video اخذ بورسیه تحصیلی در اروپا
video اخذ بورسیه تحصیلی در اروپا
video اخذ بورسیه تحصیلی در اروپا
video اخذ بورسیه تحصیلی در اروپا
video اخذ بورسیه تحصیلی در اروپا

شانس دریافت بورسیه با داشتن مدرک زبان خارجی برای هر کشور بالاتر خواهد بود . اگر شما به دنبال کسب بورسیه تحصیلی هستید باید بتوانید با زبان آن کشور با دانشگاه و اساتید ارتباط برقرار نمایید . البته بعضی از دانشگاه ها برای اعطای بورسیه از طریق اساتید اقدام میکنند و فقط و فقط از طریق اساتید بورسیه را اعطا میکنند . دریافت بورسیه انگلستان به این صورت است که تمامی دانشگاه های انگلستان شرایط اعطای بورسیه را در داخل وب سایت های خود اعلام کرده اند و مطالعه این شرایط کاملا به خود شما و زمانی که در این راه میگذارید بستگی دارد . موضوع زمان یکی از مهمترین مسائل در دریافت بورسیه تحصیلی است .

دانشگاه ها انواع مختلف دارند ولی اولین قدم برای دریافت بورسیه این است که مدارک مورد نیاز خود را تهیه کنید . ممکن است دانشگاه در داخل سایت خود اعلام کرده باشد که باید استاد سوپروایزر اعلام نمایید . به طور مثال اگر در مقطع دکترا قصد اقدام دارید باید سی وی خود را برای اساتید ارسال نمایید . بدترین حالت در این بخش این است که دانشجویان سی وی خیلی طولانی برای اساتید ارسال میکنند و این مورد بسیار حساس است و ممکن است افسر اپلای و تایید مدارک وقت برای خواندن تمامی متن شما نداشته باشد . شما در این مرحله میتوانید به صورت بسیار مختصر و کوتاه اعلام نمایید که من در موضوعی که شما در آن کار کرده اید من تحقیق انجام داده ام و سابقه ی کاری شما را مطالعه نموده ام . اگر اساتید احساس نمایند که شما یک متن را برای اساتید زیادی ارسال نموده اید مطمئنا به شما پاسخی نخواهند داد ولی اگر این حس را به اساتید منتقل نمایید که شما منحصرا با آن استاد یا سوپروایزر در ارتباط هستید خیلی حس بهتری به آنها منتقل میگردد و دیدگاه آنها نسبت به شما تغییر خواهد کرد .

فایل های صوتی آقای ملک پور در باب دریافت بورسیه در کشور های مختلف

audio اخذ بورسیه تحصیلی در اروپا
audio اخذ بورسیه تحصیلی در اروپا

فاند اسکالرشیپ چیست ؟ بورسیه به چه افرادی تعلق میگیرد ؟ راحت ترین دریافت بورسیه چیست ؟

وقتی صحبت از بورس تحصیلی میشود این موضع مطرح میشود که یک مقدار از شهریه های شما را کم کند یا همه ی شهریه های دانشگاه را از بین ببرد یا حتی مبلغ زندگی شما را پرداخت نمایند . حال بورسیه به چه افرادی تعلق میگیرد ؟ ارائه سی وی یکی از مهمترین مراحل است . دانشگاه آزاد یا سراسری تاثیر آنچنانی بر روی دریافت بورسیه ندارد . بورسیه میتواند از ابتدایی ترین مراحل تحصیل یعنی دبیرستان به شما تعطق بگیرید تا مقطع دکتری .

وقتی شما وب سایت های دانشگاه ها را مطالعه میکنید در مقطع لیسانس باید فرد بسیار ویژه ای باشید تا بتوانید بورسیه دریافت نمایید . در بعضی از دانشگاه ها مدارکی که ارائه میکنید بسیار مهم است که میتوان این مدارک را به طور مثال به این موارد محدود کرد که معدل تحصیلی بالای 14 شانس شما را بالا خواهد برد و مدرک زبان آیلتس یا تافل نیز بسیار تاثیرگذار خواهد بود . سن شما نباید بالاتر از 40 سال باشد و این مورد نیز بسیار تاثیر گذار خواهد بود . سن بالاتر از 40 سال حتی در مقطع دکترا نیز کار را دشوار میکند .

در بیشتر دانشگاه ها در وب سایت های آنها حالت راهنما برای دریافت بورسیه قرار داده شده است . اگر مدارک شما کامل باشد و برای اساتید ارسال نمایید خود اساتید شما را برای دریافت بورسیه به دانشگاه معرفی میکنند . توصیه نامه اساتید بسیار بسیار اهمیت دارد و اگر بتوانید در طول تحصیل فعلی خود از تمامی اساتید در طول هر ترم یک توصیه نامه دریافت نمایید در هنگام اپلای برای دریافت بورسیه تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت .

برای دریافت بورسیه باید همواره کار خود را دنبال نمایید زیرا این پیگیری شما است که اساتید را راضی نگه میدارد . برای دریافت بورسیه از دانشگاه های معدل محور باید در نظر داشته باشید که در مرحله ی اول معدل شما بسیار اهمیت دارد و در مرحله ی بعدی توصیه نامه اساتید اهمیت بسیار زیادی دارد .

study 1 اخذ بورسیه تحصیلی در اروپا

توصیه نامه به انضمام مدارک دیگر که در وب سایت های دانشگاه ها و توضیحات خوبی که شما برای دانشگاه ارسال میکنید بسیار اهمیت دارد زیرا اگر دانشگاه اعلام کرده باشد که باید با اساتید در ارتباط باشید بسیار مهم است زیرا حتی متن و تیتر ایمیل شما نیز تاثیر گذار خواهد بود و استاد به تیتر شما نیز اهمیت ویژه ای میدهد . یک استاد دانشگاه ممکن است 1000 دانشجو داشته باشد و اگر هر کدام از این دانشجویان یک روز در میان یک ایمیل برای اساتید ارسال نمایند شما تعداد ایمیل ها را در نظر داشته باشید . این تعداد ایمیل مسلما در روند کاری اساتید تاثیر دارد و تیتر ایمیل شما در این مرحله تعیین کننده است .

در یک سری از کشور ها مثل اتریش و آلمان هزینه خود دانشگاه مجانی یا بسیار کم است . در مقطع فوق لیسانس به طور مثال در آلمان نیازمند مدرک زبان آلمانی هستید ولی در مقطع دکترا نیازمند مدرک انگلیسی هستید .

همان طور که مطالعه نمودید دریافت بورسیه به سادگی صورت میپذیرد ولی باید در این راه بسیار بسیار صبور باشید و زمان زیادی را صرف نمایید . این مراحل همه و همه به خود شما بستگی دارد و همان طور که میدانید اعطای بورسیه به خود دانشگاه بستگی دارد . اخذ بورسیه تحصیلی در کشور های مختلف و دانشگاه های مختلف به این مورد بستگی دارد که شما دارای سابقه ی تحصیلی خوبی باشید و مدارک را کاملا بر اساس خواست دانشگاه و اساتید آن ارسال نمایید .

Rating: 4
52 پاسخ
 1. بانو گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید ایا من با معدل ۲۰رشته تجربی و مدرک ۷.۵ آیلتس و مدال نقره المپیاد زیست شرایط اخذ بورسیه در دانشگاه های امریکا یا کانادا را دارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های کانادا یا آمریکا با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. Civil. En گفته:

  سلام یه سوال ذهنم را درگیر کرده
  آیا مشروطی در یک ترم یا درس پاس نشده،، رشته عمران(دانشگاه دولتی دوره کارشناسی) داشته باشیم حتی باوجود معدل بالای ۱۹ بر روند بورسیه در اینگونه دانشگاه های مطرح موثر است؟ تاچه حد؟ وچگونه قابل جبران میباشد؟
  باتشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. معمولاً بورسیه های تحصیلی در مقطع دکترا ارائه می شود و اعطای آن به نظر استاد راهنما یا سوپروایزر بستگی دارد. شما می توانید کمبودهای رزومه خود را با مواردی مثل مقاله های ISI جبران کنید. اما در نهایت این دانشگاه و سوپروایزر است که در این مورد تصمیم می گیرد.

   پاسخ
 3. مهسا گفته:

  با سلام من ۱۷ سالمه و رشته انسانی می خوانم من معدلم در ترم اول ۱۹.۳۸ بوده و در دهم و یازدهم معدلم همیشه بالا بوده و در دروس اختصاصی نمراتم بالا بوده نمره زبانم هم تافل ۱۰۴ هستش ایا شرایط بورسیه دانشگاه های کانادا را دارم؟؟؟؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. رزومه تحصیلی شما باید برای دانشگاه های مورد نظر ارسال شود تا پس از بررسی نتیجه به شما اعلام شود.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 4. حبیبی گفته:

  سلام. امروز به دفاتر همکار شما زنگ زدم. هیچ کدام امور بورسیه راانجام نمی دهند. شماره تلفنی از موسسه اصلی هم در سایت موجود نیست.

  Rating: 4
  پاسخ
 5. امین گفته:

  سلام من اواخر ۱۷ سالگیمه و مدال نقره المپیاد زیست دارم و همیشه نمرات در زیست و شیمی بالا بوده و معدلم هم ۱۹.۵۴ شده و ایلتس ۶.۵ دارم آیا شرایط بورسیه دانشگاه های کانادا رو دارم؟؟؟؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
 6. امیر حسین گفته:

  با سلام من ۱۷ سالمه و رشته تجربی هستم بنده مدال برنز المپیاد زیست دارم و با معدل ۱۹.۴۸ آیا شرایط بورسیه دانشگاه کانادا رو دارم؟؟؟؟ لطفا پاسخ دهید

  Rating: 4
  پاسخ
 7. محمد امین گفته:

  با سلام آیا من با معدل ۱۹.۵۲ در رشته تجربی با نمرات خوب در شیمی و زیست و دارای مدال نقره المپیاد شیمی شرایط بورسه دانشگاه های کانادا رو دارم؟؟؟؟؟ لطفا پاسخ دهید

  Rating: 5
  پاسخ
   • امین گفته:

    با سلام بنده ۱۷ سالمه و رشته تجربی می خواندم و مدال نقره المپیاد شیمی رو هم دارم و معدلم ترم اول ۱۹۰۴۸ بوده و در دهم و یازدهم همیشه بالای ۱۹ و زبانم هم تافل ۱۰۵ دارم آیا شرایط بورسیه دانشگاه های کانادا رو دارم ؟؟؟؟؟ لطفا پاسخ دهید

    Rating: 4
    پاسخ
    • sahar bandalizadeh گفته:

     با سلام
     دوست عزیز شرایط بله شما برای کشورهای مختلف از قبیل کانادا ،انگلیس،نیوزلند،کشورهای اروپایی و… در صورت معادلسازی مدرک زبان در آیلتس برای کشورهایی که مدرک زبان آیلتس ناز دارند مناسب می باشد

     پاسخ
 8. امین گفته:

  با سلام آیا من با معدل ۱۹.۵۲ در رشته تجربی با نمرات خوب در شیمی و زیست و دارای مدال نقره المپیاد شیمی شرایط بورسه دانشگاه های کانادا رو دارم؟؟؟؟؟ لطفا پاسخ دهید

  Rating: 5
  پاسخ
 9. سعیده کریمی گفته:

  من ارشد میکروبیولوژی هستم . برای امتحان آیلتس دارم آماده میشم. ۴۲ سال دارم و متاهل هستم و یک پسر ۱۶ ساله دارم .۲۰ سال سابقه کار مرتبط با بیمه دارم . همسرم فوق دیپلم حسابداری دارند . از کدوم کشور میتونم بورسیه دکترا بگیرم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ بورسیه رزومه تحصیلی شما باید قابل توجه باشد و بتوانید نظر یک استاد سوپروایزر را جلب نمایید.

   پاسخ
  • negar valiyari گفته:

   با سلام باید رزومه خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 10. majid mayli گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت اقای ملکپور و mie
  اقای ملکپور امکان اخذ بورسیه در دبیرستان نه دانشگاه همان دبیرستان در رشته موسیقی در امریکا هست ؟ شرایط ان چیست ؟
  خواهش میکنم لطفا یک ویدیو در این باره بزارید

  پاسخ
 11. آرام گفته:

  سلام وقت بخیر
  با معدل 15.94 کارشناسی
  معدل 19.32 ارشد (هر دو دانشگاه تهران)
  نمره 8 آیلتس
  سه مقاله ISI
  برای اخذ فول فاند از یکی از دانشگاه های کانادا چقدر شانس دارم؟

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز شما شزایط رو دارید.می تونید برای اخذ مشاوره و کسب اطلاع با شماره دفاتر 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز اول باید مراحل تماس تلفنی را بگذرانید در مرحله دوم در صورت تمایل به شما نوبت حضوری داده میشود.

   از آنجایی که پاسخ دهی و مشاوره تخصصی کامل در اینجا میسر نمی باشد
   🎯شما میتوانید حتی برای اخذ تایم مشاوره حضوری با ما در #ساعات_کاری_موسسات تماس حاصل نموده
   و یا اینکه
   اطلاعات خود را بر روی سایت ها تکمیل کنید تا به صورت #مجانی مشاورین انلاین ما از طریق #واتس_اپ با شما تماس بگیرند.

   ✅لینک ثبت نام جهت تماس ما با شما👇🏻👇🏻
   👇👇👇
   🌐 https://malekpour.ir/contact-us/

   ارتباط با ما

   پاسخ
 12. نگين گفته:

  سلام آقاي دكتر خسته نباشيد
  من ١٨ سالمه خواستم بپرسم براي مقطع ليسانس هم بورسيه تحصيلي در اروپا وجود داره؟در اين صورت رزومه ي لازم مربوط ب دوره ي دبيرستان ميشه؟
  درسته ك شانس بورسيه گرفتن در دانشگاه دولتي بيشتر از آزاده؟
  ممنون ميشم پاسخ بدين

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی دقیق قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 13. زهرا گفته:

  با سلام
  برای دکترای بهداشت عمومی یا ارتقا سلامت برای آلمان میخوام پذیرش بگیرم…آیا امکان گرفتن بورسیه از ابتدا هست؟
  اگر بخوام میتونم از طریق اقامت کاری درخواست ویزای کار از آلمان کنم؟ ضمن اینکه رشته شغلی من جز شغل های مورد نیاز بوده است..

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب بزرگوار برای مقطع دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرمایید و با ایشان به توافق برسید. اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام فرمایید. در واقع این روش بسته به نظر استاد راهنما می باشد. همچنین برای اخذ ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل سه سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان آلمانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. Sh.sa گفته:

  سلام خسته نباشيد.من ٢٣ سالمه و دانشجوي مهندسي عمرانم و يك ترم از كارشناسيم مونده و معدلم تا الان ١٤ هست و معدل ديپلم رياضيم نزديك ١٨ هست و تا آخر شهريور ٩٨ معافيت تحصيلي دارم و مدرك زبان هم ندارم و الان شايد سطحم اگر امتحتان آيلتس بدم ٤ – ٤/٥ باشه.ببخشيد ميخواستم بدونم چه كشورهايي هست كه بهتونم تحصيل رايگان و يا كم هزينه كنم و شرايط اقامت كاري پس از تحصيلش هم مناسب و كشور خوبي نيز واسه اقامت دائم باشه؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 15. صبا گفته:

  سلام وقت بخیر میخواستم برای ارشد گرافیک و یا نقاشی درخواست بورسیه کنم به نظر شما کدام کشورها برای رشته های هنر مناسب میباشند؟و با اساتید انهابرای فرستادن رزومه چگونه در ارتباط باشم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید. همچنین جهت کسب اطلاعات درباره مکاتبه با استاد میتوانید از مقالات و ویدیویی در سایت در همین جهت استفاده نمایید.

   پاسخ
 16. سمیه خلیلی گفته:

  با سلام و عرض ادب من کارشناس اتاق عمل با ۱۲ سال سابقه کار هستم متقاضی ویزای کار آلمان و یا اتریش ایا شرایط احرازش رو دارم چیکار باید بکنم … میخوام از طریق موسسه دکتر ملک پور اقدام کنم .

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست بزرگوار همانطور که میدانید رشته های مرتبط با پزشکی باید مدارکشان در اروپا معادل سازی گردد و این مستلزم زمان زیادی میباشد شما باید با ویزای تحصیلی ورود پیدا کنید و سپس در حین تحصیل دوره معادل سازی را گذرانده و سپس بتوانید وارد بازار کار بشوید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. حامد گفته:

  سلام ببخشید من ی سوال داشتم
  من دانشجوی سال دوم پزشکی کشور اذربایجان هستم میخواستم بدونم ی کشور اروپایی میشه بورس گرفت که ادامشو خوند یا از اول خوند؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که پس از قبولی در آزمون ورودی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. همچنین جهت معادل سازی واحد های گذرانده باید اطلاعات جزیی تری از شما داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار امکان ادامۀ تحصیل برای شما وجود خواهد داشت و در صورتی که نیاز باشد می بایست ازمون ورودی این رشته را نیز بدهید. پیشنهاد میکنیم جهت کسب اطلاعات با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. زهرا دمیرچی گفته:

  سلام خسته نباشید من میخواستم برای ارشد شیمی کشور کانادا درخواست بورسیه کنم
  بعد ازاینکه گرایشی که میخوام ادامه تحصیل بدم انتخاب کردم چه طور آساتید اون گرایش رو پیدا کنم و بفهمم روی چه موضوعاتی کار کردند؟
  چه طور میتونم فول فاند بگیرم؟توی ارشد امکانش هست بهم فول فاند بدن و هزینه های زندگیمم پوشش بده؟
  ممنون میشم کمکم کنید

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. جهت کسب اطلاعات درباره مکاتبه با استاد نیز میتوانید از مقالات و ویدیوهای فراهم شده در سایت استفاده نمایید.

   پاسخ
 19. پردیس گفته:

  سلام خسته نباشید برای زیر ۱۸ سال چه مدرک زبانی معتبره؟ایا مدرک زبان لازمه برای کانادا یا خیر ؟ممنون میشم راهنماییم کنین

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت تحصیل در کالج نیاز به مدرک زبان نیست . جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.