اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت

اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت

اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت یکی از راه های مهاجرت به اسلواکی و اخذ اقامت اسلواکی می باشد.در این مقاله موضوع اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت در اسلواکی پرداخته ایم. همچنین فایل تصویری و و صوتی اقای ملک پور ( دانشجوی دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش) نیز با دقت زیاد به موضوع اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت می پردازد.

video اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت

فایل صوتی موسسه MIE اتریش در باب اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت

audio اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت

هزینه ثبت شرکت در اسلواکی جهت اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت در اسلواکی نباید هزینه ای بیشتر از 5 هزار یورو داشته باشد.اما هر وکیلی می تواند جهت این کار دستمزد متفاوتی بگیرد که این مسئله در حقوق وکالت هم طبیعی است.

مزیت های اخذ اقامت کشور اسلواکی از طریق ثبت شرکت

اسلواکی یک کشور اروپایی محسوب می شود که عضو شنگن نیز می باشد.تاریخ خوب و غنی ای دارد. همچنین هزینه ها ی زندگی در این کشور پایین است. اما این کشور یک کشورپیشرفته مثل امریکا و سوییس نیست.

اخذ اقامت دائم کشور اسلواکی از طریق ثبت شرکت

با ثبت شرکت در اسلواکی شما می توانید اقامت دریافت کنید و همراه خانواده به اسلواکی مهاجرت کنید.اسلواکی پس از 5 سال اقامت دائم می دهد.البته لازم است مقداری زبان اسلواکی بلد باشید و لازم است سالی 6 ماه در انجا حضور داشته باشید.

نکات ضعف اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت

بااینکه اسلواکی کشور خیلی پیشرفته و خوبی نیست سفارت اسلواکی به ایرانی ها برای 1 سال و نیم اینده وقت می دهد و دریافت اقامت ان پروسه سختی دارد.

شرایط لازم جهت اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت

شما برای اخذ اقامت کشور اسلواکی از طریق ثبت شرکت در اسلواکی اگر مدارک کامل و بیزینس پلن خوبی داشته باشید حتما موفق خواهید شد.همچنین شرکت باید نشان دهد که کار میکند سودداشته باشد و مالیات پرداخت کند.

اخذ اقامت کشور اسلواکی از طریق ثبت شرکت به منزله یکی از ظرق مهاجرت به اسلواکی در این مقاله بررسی گردید.اخذ اقامت کشور اسلواکی از طریق ثبت شرکت شرایط سختی دارد درحالیکه کشور خیلی خوبی نیست اما اگر مایل به اخذ اقامت کشور اسلواکی از طریق ثبت شرکت هستید می توانید جهت اخذ مشاوره بیشتر در باب اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید.

1 پاسخ
  1. خدیجه آشنا گفته:

    سلام خانم آشنا هستم43ساله از نیشابور ،فوق لیسانس مدیریت بازرگانی دارم از دانشگاه آزاد نیشابور سال87.حقیقتا دنبال راهی برای خروج از ایران به کشور اروپایی هستم که بچه هام روهم بتونم ببرم،دختر 18ساله وپسری11ساله، امکان ادامه تحصیل دکتری یا فوق مجدد در آلمان یااتریش هست؟ در ضمن وضعیت مالی ام حدود یه میلیارد تومان مازادهست که میتونم ببرم،امکان تحصیل یا سرمایه گذاری دارم؟

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.