مدارک لازم برای ویزای کار اتریش

مدارک لازم برای ویزای کار اتریش

ویزای کار کشور اتریش که یکی از طرق مهاجرت به اتریش می باشد همچون هر پروسه دیگری نیاز به مدارکی دارد.  مدارک لازم برای ویزای کار اتریش ۲۰۱۸ را در این مقاله برای شما عزیزان بررسی نموده ایم.  مدارک لازم برای ویزای کار اتریش نیاز به ترجمه داردو همچنین مدارک لازم برای ویزای کار اتریش نیاز به تاییدیه دادگستری یا وزارت خارجه  نیز دارد .در این مقاله به مهاجرت به اتریش و شرایط اخذ ویزای کار کشور اتریش و انواع ان ‌هم چنین مدارک لازم برای ویزای کار اتریش و نکات مربوط به ان می پردازیم ، امیدواریم برای شما عزیزان مفید واقع گردد .

تصویر ویزا و کارت قرمز سفید قرمز یکی از موکلین عزیز ما ،همراه با صدای پر مهر ایشون در مورد تیم ام آی ای و پروسه انجام کار

video مدارک لازم برای ویزای کار اتریش

کشور اتریش با بازار کار سالم و شرایط مطلوب کاری مورد تقاضای بسیاری از افراد برای کار در سطح جهان می باشد ، نرخ بیکاری در این کشور پایین و امکان کاریابی برای متقاضیان بسیار است ، افرادی که قصد کاریابی در کشور اتریش دارند اگر شرایط لازم مانند تحصیلات متناسب ، تجربه کاری مطلوب ، سن مناسب ، دانش زبان و …. را داشته باشند شانس بالایی برای کاریابی دارد . هم چنین می توانند پس از یافتن کار در این کشور و پرداخت مالیات خود طی شرایطی درخواست کارت قرمز سفید قرمز داده و پس از ۳ سال کار به اقامت دائم اتریش دست یابند .

اخذ ویزای کار کشور اتریش به ۳ روش امکان پذیر است :

اولین روش ، پیشنهاد کار است که از سوی شرکت یا موسسه ای در کشور اتریش با شرایط خاص و ویژه برای متقاضی فرستاده می شود که پروسه بسیار سخت و پر ریسکی دارد و تقریبا برای کسانی که خارج از کشور اتریش یا خارج از اتحادیه اروپا می باشند غیرممکن یا دشوار است.
دومین روش وارد شدن به کشور اتریش از طریق تحصیلی و پس از اتمام تحصیل در صورت یافتن کار تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری می باشد .
سومین روش ویزای جستجوی کار اتریش می باشد که ۶ ماهه است و به فرد فرصت کاریابی در کشور اتریش را می دهد ، این نوع ویزا امتیازبندی است و در صورت اخذ ۷۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز متقاضی می تواند برای اخذ این ویزا اقدام نماید . این امتیاز بندی به عواملی مانند سن ، سابقه کاری ، مدرک زبان ، تحصیلات در کشور اتریش و …. بستگی دارد . به طور معمول متقاضیان از این ویزا برای راهیابی به کشور اتریش و کار در این کشور استفاده می نمایند ، حال برای اخذ ویزای کاری کشور اتریش مدارکی مورد نیاز است که در زیر به انها اشاره می نماییم .

مدارک مورد نیاز برای ویزای کار کشور اتریش عبارتند از :

 

تکمیل فرم تقاضای ویزای کار ( بهتر است برای پر کردن فرم مورد نظر از اطلاعات صحیح و دقیق استفاده نموده و از افراد متخصص در این راه کمک گرفته شود )
دو قطعه عکس ۳.۵ در ۴.۵ با زمینه سفید و بدون روتوش برای حداقل ۶ ماه گذشته
شناسنامه و ترجمه ان
پاسپورت با ۳ ماه اعتبار از تاریخ انقضای ان و داشتن حداقل ۲ صفحه خالی ( تصویر تمام صفحات پاسپورت حتی صفحات سفید ) توجه نمایید در صورت داشتن پاسپورت قدیمی یا باطل شده حتما ان را به سفارت ارائه دهید .
بیمه نامه ۶ ماهه تا مبلغ ۳۰۰۰۰ یورو
تاییدیه عدم سوء پیشینه کیفری به همراه ترجمه ان
اصل مدارک ۳ سال دبیرستان و ریز نمرات ۳ سال دبیرستان ، اصل مدارک دیپلم و ریز نمرات دیپلم ، اصل مدارک پیش دانشگاهی و ریز نمرات پیش دانشگاهی به همراه ترجمه همه انها
رزومه معتبر از سوابق کاری و تحصیلی
اجاره نامه به مدت ۶ ماه
گواهی اشتغال به کار
پرینت تمکن مالی در حساب جاری بانک ( در ۳ ماه گذشته با مهر و امضا توسط خود بانک )
مدرک زبان A2 المانی یا مدرک زبان ایلتس ۵

کلیه مدارک فوق باید به زبان المانی ترجمه شده و به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه برسد و در پانچ های مجزا قرار گیرد ( هر پانچ حدودا ۴۰ یورو می باشد ) ، دقت کنید در صورت لزوم به ارائه فتوکپی مدارک ، سایز ان ها استاندارد بر روی کاغذ A4 و بطور خوانا باشد و در زمان مراجعه به سفارت ، حتما یورو همراه خود داشته باشید . اگر فرد متقاضی ، همراه داشته باشد هر یک از همراهان باید به طور جداگانه فرم درخواست ویزا پر کنند .

فایل صوتی توضیحات استاد ملک پور (فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) در باب مدارک لازم برای ویزای کار اتریش

audio مدارک لازم برای ویزای کار اتریش

سفارت اتریش روزهای یکشنبه تا پنج شنبه اماده ارائه خدمات به متقاضیان می باشد ، قبل از مراجعه به سفارت لازم است وقت قبلی گرفته شود .
سفارت در صورت لزوم مدارک دیگری علاوه بر مدارک ارائه شده از متقاضی در خواست می نماید هم چنین در برخی از موارد از متقاضی برای انجام مصاحبه تکمیلی در سفارت دعوت می کند ، در صورتی که مدارک اضافی از متقاضی درخواست نشده باشد بهتر است از ارسال مدارک اضافی به سفارت جلوگیری شود . دقت نمایید تمامی مدارک را هنگام درخواست ویزا تحویل دهید و فرم درخواست ویزا را با دقت تکمیل و امضا کنید چرا که در صورت داشتن هرگونه نقص روند رسیدگی به درخواست طولانی تر می گردد ، حداقل ۱۵ روز قبل از سفر برای درخواست ویزای خود اقدام نمایید . از ارائه مدارک جعلی به سفارت جدا خودداری نمایید ، سفارت به اخرین تجهیزات فنی در ارتباط با یافتن مدارک جعلی مجهز است و در صورت ارائه مدارک جعلی و پی بردن به ان ، دیگربه هیچ عنوان امکان دریافت ویزا نخواهید داشت .
ویزا مجوزی برای ورود فرد به کشور اتریش نیست و در صورت عدم پذیرش فرد امکان باطل شدن ویزا و عدم اجازه فرد به کشور مورد نظر وجود دارد .

ویزای کار کشور اتریش بسیار متقاضی دارد ، در مطالب فوق به انواع ویزای کاری کشور اتریش پرداخته شد ، برای اخذ ویزای کار کشور اتریش باید مدارکی تهیه و به سفارت اتریش تحویل داد ، مدارک لازم برای ویزای کار کشور اتریش مانند عکس ، شناسنامه ، پاسپورت ، فرم تقاضا و …. به جزء‌ بیان شد و در صورت نیاز امکان درخواست مدارک اضافی از جانب کشور اتریش یا مصاحبه تکمیلی وجود دارد ، برای مدارک لازم برای ویزای کار کشور اتریش شرایطی مانند ترجمه مدارک به زبان المانی و تاییدیه مدارک توسط دادگستری و وزارت امور خارجه مورد نیاز است هم چنین اطلاعاتی در ارتباط با سفارت اتریش در اختیارتان قرار گرفت ، شما عزیزان می توانید در خصوص داشتن هرگونه سوال در ارتباط با انواع ویزای کار در کشور اتریش ، شرایط ویزای کار کشور اتریش ، مدارک لازم برای ویزای کار کشور اتریش و مهاجرت به اتریش و مهاجرت کاری به اتریش و کار در اتریش …. می توانید با موسسات حقوقی و وکالتی معتبر تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را کسب نمایید . و در صورت تمایل مشاورین ما در دفتر وین و یا دفاتر همکار ما در ایران و بلاروس آماده پاسخگویی به سوالات شما میباشند .

Rating: 4
33 پاسخ
 1. منصور گفته:

  سلام. بنده دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد الکترونیک هستم ودارای 3 سال سابقه درشرکت اب را دارا میباشم و قصد اخذ ویزای کار را دارم ، بنده با پدر ومادرم زندگی میکنم ومجرد هستم، خواستم بدانم ایا میشود وقتی ویزای کار گرفتم با انها به کشور مقصد بروم؟سپاس

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. اخذ ویزای کاری اتریش از دو طریق داشتن پیشنهاد کاری و ویزای جستجوی کار امکان پذیر است. پیشنهاد می گردد جهت بررسی شرایطتان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 دفتر موسسه تماس حاصل فرمائید.

   پاسخ
 2. سارا گفته:

  باسلام و وقت بخیر ایا امکان دارد که با ویزای توریستی به اتریش بروم و درانجا با پیشنهاد شغلی که پیداکنم ویزا را تبدیل به کاری کنم ممنون وتشکر فراوان

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام
   شما میتوانید کارفرما پیدا کنید و به تفاهم برسید اما شما باید در زمان مقرر بازگشته و درخواست ویزای کاری بدهید

   پاسخ
 3. کاوه گفته:

  کاوه
  با سلام و روز خوش . من مدرک فوق لیسانس مکانیک و 12 سال سابقه کار در شرکت نفت و 39 سال سن دارم. همسر هم مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی و 16 سال سابقه کار تامین اجتماعی و 36 سال سن. می خواستم راهنمایی بفرمایید شانس دریافت ویزای کار و اقامت در کشور اتریش برای ما چقدر هست؟ همچنین جهت درخواست هر دو نفر درخواست بدیم بهتر هست یا نه من به تنهایی کافی هست؟ ضمناً ما یک پسر 9 ساله هم داریم. با تشکر

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته و اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص اقای ملک پور مشاوره گردد تا شرایط شما به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار هزینه های پرونده بسته به شرایط آن از هر جهتی متفاوت خواهد بود از این رو باید اطلاعات جزیی تری از جمله سابقه کار و میزان سرمایه شما و ….. داشته باشیم تا بتوان جواب دقیق تری داد. پیشنهاد میکنیم جهت کسب اطلاعات تکمیلی با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. رضا گفته:

  سلام و درود بر شما
  دوتا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بفرمایید تا وقت زیادی هم از شما و دیگر دوستان گرفته نشود. بنده نوامبر امسال نوبت مصاحبه سفارت اتریش در ایران جهت ویزای کاری دارم.۳۳ ساله . ۶ سال سابقه کار و کارشناس ارشد شیمی.
  ۱_ برای ارائه تمکن مالی به سفارت اتریش واسه ویزای کاری آیا پرینت موجودی حساب ریالی ترجمه شده که در آن بانک های ایرانی با تبدیل ریال به یورو استعلام میدهند قابل قبول واسه سفارت است یا نه؟
  ۲- آیا برای مصاحبه ویزای کاری سفارت اتریش نیاز به اخذ سوسابقه هم میباشد؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 5. عماد گفته:

  با سلام و خسته نباشید.بنده لیسانس کامپیوتر دارم از دانشگاه آزاد و سه سال سابقه بیمه تامین اجتماعی هم دارم…چند مدرک بین المللی فنی حرفه ای هم دارم و میتونم مدارک دیگه هم بگیرم..زبان انگلیسی بنده هم در حد متویط به بالا هستش..با شرایط من از کدوم کشور میتونم ویزای کاری بگیرم…و بهترین راه برای من کدومه؟؟ممنون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 6. محمد گفته:

  با سلام
  محمد هستم 26 ساله با مدرک لیسانس مخابرات، جز استعداد های درخشان، با سابقه بیمه مرتبط حدود 6 ماه، کاربلد اما بدون سرمایه. خواستم بدونم ک واسه مهاجرت کاری به اتریش یا کشورهای دیگه شانسی دارم یا ن
  با تشکر

  پاسخ
 7. مهدی گفته:

  با سلام
  مهدی هستم 26 ساله با مدرک لیسانس مخابرات، جز استعداد های درخشان، با سابقه بیمه مرتبط حدود 6 ماه و کاربلد اما بدون سرمایه. خواستم بدونم ک شانسی واسه مهاجرت کاری ب اتریش یا کشور دیگه ای دارم یا ن
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.   پاسخ
 8. آسیه گفته:

  باعرض سلام و احترام
  ببخشید من و شوهرم قصد مهاجرت کاری داریم
  سرمایه ای هم نداریم (شاید بتونیم صدمیلیون تومن جور کنیم)
  ۳۰ساله هستیم
  مدرک شوهرم دیپلم
  کارشوهرم مدرک نمیخواد ده سال سابقه کار داره، مدرک ویژه هم گرفته، کارش اپراتور بیل مکانیکی هست
  زبانمون هم خب نیست
  میشه کمکمون کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. مریم گفته:

  با سلام ، دانشجو دکترای صنایع غذای ترم آخر هستم (دانشگاه آزاد) همسرم تکنسین هواپیما جنگی هستن هدف ما از مهاجرت کار هست ، پیشنهاد شما چ کشوری است؟؟ ما چطور باید در کشور دیگه کار پیدا کنیم چ شرایطی لازم داره و اینکه متأسفانه وضع مالی خوبی ندارم چطور میتونم کار پیدا کنم در کشور دیگه با توجه به مدرک و رشته خودم و همسرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 10. Farshad گفته:

  با سلام خدمت شما آقای ملکپور وهمکاران عزیزتون ببخشید مزاحمتون شدم قرض از مزاحمت من دانشجو کاردانی رشته مکانیک وسابقه ۲بارشرکت در مسابقات ملی مهارت( المپیاد در رشته مکانیک خودرو)هستم.به تازگی موفق به درست کردن دستگاهی که مخصوص کوره های آخر پزی بوده شدم و در مرحله ثبت اختراع می باشم.می خواستم اگه امکان داره کمکم کنید که آیا میتونم داخل اتریش اختراع ام را به ثبت برسانم (اگه میتونم مراحلش به چه صورته) یا به وسیله ثبت اختراع مهاجرت کنم
  خواهش میکنم اگه امکان داره توضیح بدید ممنون میشم

  پاسخ
 11. سهند کمیلی گفته:

  سلام و خسته نباشید جناب ملک پور من ترم یک مهندسی کامپیوتر it وضع مالیم خوب نیست هجده سالمه مدرک زبانم ندارم چه کشورهایی میتونم اقدام کنم خیلی ممنون?

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   اگر قصد کار داشته باشید باید مدرک لیسانس داشته باشید تا بتوانید برای کشور اتریش اقدام نمایید . سرمایه اولیه شما برای مهاجرت چه مقدار است ؟ لطفا اطلاعات خود را به صورت کامل اعلام نمایید تا بتوانیم شما را راهنمایی نماییم یا با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید . با تشکر

   پاسخ
    • shahram shahidi گفته:

     سلام و عرض ادب. کار در اتریش نیازمند داشتن مدرک تحصیلی لیسانس از دانشگاهی غیر از علمی کاربردی و پیام نور در رشته های مورد نیاز این کشور مانند آی تی، برق، مکانیک، MBA و رشته های فنی مانند آن می باشد. همچنین نیاز به مدرک زبان آلمانی b1 خواهید داشت. می بایست سرمایه مورد نیاز برای یک سال زندگی در این کشور را نیز در حساب خود داشته و به سفارت اتریش به همراه سایر مدراک لازم ارائه دهید. در صورت داشتن شرایط لازم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

     شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

     https://malekpour.ir/contact-us/

     پاسخ
 12. محسن رنجبر گفته:

  سلام و عرض ادب و احترام و تشکر از راهنمایی های صادقانه شما؛محسن هستم ۳۶ ساله لیسانس مهندسی معماری(ترم اخر فوق ازاد ) با ده سال سابقه کار و بیمه در زمینه تخصصی در زمینه ساخت و ساز و دفتر طراحی و اجرا؛پایه یک نظام مهندسی و کد شهرداری شیراز؛همسرم لیسانس کامپیوتر ازاد و یک دختر دوساله؛در حال حاضر خودم و همسرم در حال یادگیری زبان المانی هستیم و خواهر و دایی و چند اشنا در وین دارم که برای پیدا کردن کار و خانه شاید بتوانند به من کمک کنند ؛وضعیت مالیم نسبتا خوب هست و در حال حاضر دفتر مهندسی و همچنین مشغول به ساخت و ساز هستم ؛ایا ما میتوانیم جهت ویزای کار برای اتریش اقدام کنیم؛یا راه دیگریی پیشنهاد میکنید لطفا راهنمایی فرمایید چون بسیار سردرگم شده ام؛با سپاس فراوان

  پاسخ
 13. ميلاد گفته:

  با سلام و دروود .خدمت شما عرض کنم بنده ۳۵سالمه و متاهل و دارای یک فرزند،اهل مازندران.دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته MBA از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات مازندران،دارای ۳مقالهISI و هم اکنون در رشته کارشناسی حقوق مشغول تحصیلم.بنده عضو گروه تلگرام هستم و چندین بار فایلهای شما آقای دکتر رو که در مورد مهاجرت تحصیلی بوده گوش داده و به دفاتر همکار تماس گرفته برای اقدام به مهاجرت جویا شدم مخصوصا در مورد تحصیل زبان در اتریش .که دفاتر همکار بر عکس عرض حضرتعالی در فایلهای کانال، فرمودن که نمیشه و حتی ویزای همراه نمیدهند،حتی در سال قبل برای مشاوره حضوری به دفتر میر داماد تهران آمدم اما بعد پایان مشاوره نتوانستم راهی برای مهاجرت تحصیلی پیدا کنم.ضمنا دانش زبان انگلیسیم در حد متوسط هست،حال از حضرتعالی خواهشمندم راهی پیش روی بنده بگذارند تا بتوانم به هدفی که دارم برسم.سپاس فراوان از شما?

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.