آمادگی دانشگاه‌های داخل برای پذیرش دانشجویان خارج کشور

رئیس سازمان امور دانشجویان از آمادگی دانشگاه‌های داخل برای پذیرش دانشجویان ایرانی خارج از کشور خبر داد .مجتبی صدیقی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به انتقال دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج به داخل کشور گفت: روند انتقال دانشجویان ایرانی از خارج به داخل کشورافزایش یافته به طوریکه سال ۹۴ نسبت به سال قبل از آن ۲ و نیم برابر افزایش داشت.

وی یادآورشد: در حال حاضر دانشگاه‌های داخل کشور این آمادگی را دارند تا شرایط انتقال دانشجویان ایرانی خارج از کشور را که علاقمند به تحصیل در دانشگاه‌های داخل هستند فراهم کنند و در واقع این امکان برای دانشجویان ایرانی خارج از کشور فراهم است.

رئیس سازمان امور دانشجویان همچنین یادآورشد: دستورالعمل انتقال دانشجویان خارج به داخل بازنگری شده و اوایل امسال بعد از تصویب، ابلاغ می‌شود.

به گزارش مهر، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم نیز اخیرا از ارائه تسهیلات برای تشویق دانشجویان ایرانی غیربورس خارج کشور به تحصیل در دانشگاه‌های داخل خبر داده بود و گفت:‌ دانشجویان غیربورس برای حضور در دانشگاه‌های داخل باید شهریه پرداخت کنند که صندوق رفاه دانشجویان سعی دارد برای تشویق این دانشجویان به تحصیل در داخل کشور به آنها وام شهریه ارائه دهد.

آمادگی دانشگاه‌های داخل برای پذیرش دانشجویان خارج کشور
3.8 (75%) 4 votes
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.