مهاجرت کاری به هلند

کار در هلند
 
در این مقاله قصد داریم در مورد ویزای کار در کشور هلند صحبت کنیم و توضیحاتی را در مورد ویزای کاری هلند  به شما عزیزان ارائه دهیم . ولی قبل از صحبت در این مورد توضیحاتی در مورد
کشور هلند به شما عزیزان ارائه میشود و همچنین در مورد  وضعیت اقتصادی این کشور صحبت میکنیم تا شرایط کاری در این کشور به خوبی برای شما عزیزان روشن شود.(موسسه ملک پور ارائه دهنده برترین مشاوره ها برای اخذ انواع ویزاهای کشورهای اروپایی و امریکا)
 پادشاهی هلند در شمال غربی اروپا  با شانزده و نیم میلیون جمعیت می باشد که بیشترشان مسیحی پروستان  هستند. جمعیت مسلمانان هلند نزدیک به یک میلیون نفر  است. پایتخت هلند شهر آمستردام است، اما به منظور تمرکززدایی بسیاری از وزارتخانه‌ها و سفارتخانه‌ها در شهر لاهه یا پیرامون آن مستقر شده‌اند. هلند بخش اصلی و اروپایی پادشاهی هلند به زبان هلندی Koninkrijk der Nederlanden کُنینک‌رَیک دِر نِیدِرلاندِن بشمار می‌رود که جزایری را در آمریکای مرکزی نیز شامل می‌شود. هلند از شرق با آلمان همسایه‌است و از جنوب با بلژیک و از غرب نیز از طریق دریا با بریتانیا. بندر روتردام دومین شهر بزرگ هلند است و از نظر مساحت و تعداد اسکله‌هایی که دارد، بزرگ‌ترین بندر اروپا نیز به شمار می‌رود.
۲۵ درصد از زمین‌های کشور هلند پایین‌تر از سطح دریای آزاد قرار دارد و ۲۱ درصد از جمعیت آن در این مناطق زندگی می‌کنند. حدود ۵۰ درصد از زمین‌های هلند نیز ارتفاعی کمتر از یک متر از سطح دریا دارد. به این خاطر است که نام این کشور در زبان هلندی Nederland به معنی «سرزمین پست» (فروبوم) است و نامی که بسیاری زبان‌های دیگر برای این کشور به‌کار می‌برند هم همین معنی را می‌دهد. هلند را در آلمانی Niederlande، در انگلیسی the Netherlands، در کرواتی Nizozemska، در فرانسوی Les Pays-Bas، در ایتالیایی Paesi Bassi، در فنلاندی Alankomaat و در اسپانیایی Países Bajos می‌نامند که همگی در این زبان‌ها به معنی «سرزمین پست» است.
تولید ناخالص داخلی هلند (نه تولید ملی) در سال ۲۰۰۶ بیش از پانصد میلیارد یورو بوده‌است و نرخ رشد اقتصادی در همین سال نزدیک به ۳ درصد بوده‌است. رشد تورم در هلند از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۷ بطور میانگین حدود دو درصد گزارش شده‌است. نرخ بیکاری در دوره ی مشابه حدود دو درصد بوده‌است ۴۰۰ هزار نفر و کمتر.
هلند در پرورش و تجارتِ گُل مقام اول را در جهان داراست. دامداری و کشاورزی نیز از پایه‌های اقتصاد هلند محسوب می‌شود. هلندی‌ها علی‌رغم کوچکی کشورشان سهم بزرگی در تجارت و بانکداری جهانی دارند. ایالات متحده ی آمریکا یکی از بازارهای اصلی هلند است و کشورهای اتحادیه اروپا مهم‌ترین شرکای تجاری آن هستند. بیش از نیمی از سهام شرکت نفتی- گازی شان را هلند در اختیار دارد و مابقی را بریتانیا. این شرکت که بخش هلندی آن به رویال داچ شل معروف است در زمینه ی استخراج و تجارت نفت و گاز در سراسر جهان از جمله ایران فعالیت می‌کند. هلند خود نیز دارای ذخایر گاز طبیعی است و بخشی از آن را صادر می‌کند. کشتی سازی و صنایع شیمیایی از دیگر صنایع مادر در هلند هستند. از شرکتهای بزرگ هلندی می‌توان به فیلیپس (صنایع الکترونیک) و هاینکن (یکی از عمده‌ترین تولید کنندگان آبجو در جهان) اشاره کرد. واحد پول هلند پیش از تبدیل به یورو، فلورن یا گیلدر هلندی بود.
یکی از راه های ورود به این کشور اخذ ویزای کاری میباشد که هم اکنون امکان دریافت این ویزا کم میباشد.
برای کار در جمهوری هلند باید کارفرمایی از این کشور برای شما دعوت نامه کاری بفرستد تا شما بتوانید برای دریافت ویزای کاری جمهوری هلند اقدام بفرمایید . در غیر این صورت امکان گرفتن ویزای کاری نیست ،چون اگر در این کشور نیروی متخصصی نیاز باشد ابتدا در کشور خود به مدت سه ماه برای جذب نیروی متخصص آگهی میکنند اگر شخصی مراجعه نکرد نوبت به اتحادیه اروپا میرسد ،باز هم اگر کسی مراجعه نکرد نوبت به آمریکا و بعد آسیا خواهد رسید، عملا امکان دریافت ویزای کار جمهوری هلند وجود ندارد. ولی چنانچه شخص موفق به کسب دعوت نامه کاری شود و در این کشور کار کند و مالیات پرداخت نماید چنانچه 4 سال پیاپی در این کشور مشغول به کار باشد و بیمه و مالیات پرداخت نماید میتواند درخواست اقامت دائم هلند را به دولت ارائه دهد و بدین صورت اقامت دائم کشور هلند را اخذ نماید. .(موسسه ملک پور ارائه دهنده برترین مشاوره ها برای اخذ انواع ویزاهای کشورهای اروپایی و امریکا).
البته راه هایی برای  ورود و اشتغال در کشور هلند وجود دارد و راه قانونی این است که به طریقی وارد این کشور شویم که بهترین راه ورود از طریق تحصیلی میباشد که بتوانیم از ویزاهای کاری استفاده کنیم. برای مشاوره بیشتر با مشاوران ما در موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید.

جهت اطلاع از نحوه ی همکاری ما با دفتر شیراز به لینک زیر مراجعه نمایید

همکاری با دفتر شیراز