English موسسه حقوقی ملک پور | اطلاعات جامع مهاجرت

موسسه حقوقی ملک پور - اطلاعات جامع مهاجرت

امروزه پدیده مهاجرت و پذیرش تحصیلی امری متداول و رایج در بسیاری از کشورهای جهان است. در تمامی کشور های دنیا این امر جزء امور تخصصی حقوقی است و اشخاص جهت مشاوره به وکلا رجوع می کنند و از آن ها مدد می جویند. متاسفانه در کشور ما این کار عموما به دست افراد و موسساتی است که حتی پروانه وکالت ندارند و در حالی که تخصص کافی در این امر ندارند، جهت فعالیت در این زمینه مجوز می گیرند.
از آن جا که نظارت و مشاوره وکلای متخصص و آشنا به امور بین الملل از نکات ضروری در زمینه مهاجرت است، ما با همکاری وکلای زبده که اساسا مدافع حقوق موکلین خود هستند، اقدام به انجام امور مهاجرت و یا پذیرش تحصیلی شما می نماییم.
اگر مایل به مهاجرت یا ادامه تحصیل در خارج از کشور هستید، جزییات مرتبط با قوانین مهاجرت و پذیرش تحصیلی در دانشگاه های چند کشور پراستقبال را برای شما به صورت مختصر شرح نمودیم. شما می توانید با مطالعه این خلاصه ها، دید کلی در مورد آن کشور و نحوه مهاجرپذیری آن بیابید و سپس در صورت تمایل به صفحه اختصاصی آن کشور در سایت ما مراجعه کنید.  نکته ای که در این زمینه  لازم به ذکر است این است که، پرونده وکالت آقای ملک پور، مدرک دانشجویی دکترای ایشان در دانشکاه وین اتریش ، مدرک فوق لیسانس از دانشگاه سراسری تهران درحقوق تجارت بین الملل ومدرک وکالت  کارشناسی ارشد عده ای از همکاران را در وب سایت خود در قسمت گالری گذاشته ایم که می توانید ملاحظه بفرمایید. نکته حائز اهمیت  این است که این موسسه از طرق قانونی و حقوقی شما را به سر منزل اهداف می رساند. شما هیچ نیازی به اقدام غیر قانونی نظیر مهاجرت از طریق قاچاق چی، و یا اقدام از طریق پناهنگی و امثالهم ندارید. همیشه راهی حقوقی و قانونی وجود دارد ولیکن عده ی کثیری از مردم در دام شیادان وکلاهبرداران افتاده اند و مبالغ زیادی را در  براین  اشخاص می پردازند. قصد شما از مهاجرت کردن باید بهتر شدن اوضاع باشد و نه از چاله به چاه افتادن. حقوق مهاجرت کردن در یک رشته دانشگاهی حقوق، به نام "حقوق بین الملل خصوصی" بررسی می شود لیکن بسیار قلیل اند حقوق دانانی  که در این موضوع  وقت صرف کنند. ما متخصصین این رشته  را در اختیار داریم  و شما را از تمام جوانب حقوقی موضوع آگاه می کنیم.

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در پرتغال

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در پرتغال موسسۀ... ادامه مطلب


تحصیل در رشته های مهندسی در روسیه

تحصیل در رشته های مهندسی در روسیه در این مقاله قصد ما بر اینست... ادامه مطلب


تحصیل در رشته های پزشکی ، دندان پزشکی و دارو سازی در روسیه

تحصیل در رشته های پزشکی در روسیه در این مقاله کوتاه سعی بر این... ادامه مطلب


کار در معتبرترین شرکت ها در کشور اتریش

چنانچه مایلید برای کار در معتبرترین شرکت های بزرگ کشور اتریش اقدام... ادامه مطلب


تور آمریکا

  موسسه حقوقی ملک پور نماینده ی... ادامه مطلب


کار در معتبرترین شرکت های کشور آلمان

چنانچه مایلید برای کار در معتبرترین شرکت های بزرگ کشور آلمان نظیر ادامه مطلب


جهت اطلاع از نحوه ی همکاری ما با دفتر شیراز به لینک زیر مراجعه نمایید

همکاری با دفتر شیراز