موسسه حقوقی ملک پور - اطلاعات جامع مهاجرت

امروزه پدیده مهاجرت و پذیرش تحصیلی امری متداول و رایج در بسیاری از کشورهای جهان است. در تمامی کشور های دنیا این امر جزء امور تخصصی حقوقی است و اشخاص جهت مشاوره به وکلا رجوع می کنند و از آن ها مدد می جویند. متاسفانه در کشور ما این کار عموما به دست افراد و موسساتی است که حتی پروانه وکالت ندارند و در حالی که تخصص کافی در این امر ندارند، جهت فعالیت در این زمینه مجوز می گیرند.
از آن جا که نظارت و مشاوره وکلای متخصص و آشنا به امور بین الملل از نکات ضروری در زمینه مهاجرت است، ما با همکاری وکلای زبده که اساسا مدافع حقوق موکلین خود هستند، اقدام به انجام امور مهاجرت و یا پذیرش تحصیلی شما می نماییم.
اگر مایل به مهاجرت یا ادامه تحصیل در خارج از کشور هستید، جزییات مرتبط با قوانین مهاجرت و پذیرش تحصیلی در دانشگاه های چند کشور پراستقبال را برای شما به صورت مختصر شرح نمودیم. شما می توانید با مطالعه این خلاصه ها، دید کلی در مورد آن کشور و نحوه مهاجرپذیری آن بیابید و سپس در صورت تمایل به صفحه اختصاصی آن کشور در سایت ما مراجعه کنید.  نکته ای که در این زمینه  لازم به ذکر است این است که، پرونده وکالت آقای ملک پور، مدرک دانشجویی دکترای ایشان در دانشکاه وین اتریش ، مدرک فوق لیسانس از دانشگاه سراسری تهران درحقوق تجارت بین الملل ومدرک وکالت  کارشناسی ارشد عده ای از همکاران را در وب سایت خود در قسمت گالری گذاشته ایم که می توانید ملاحظه بفرمایید. نکته حائز اهمیت  این است که این موسسه از طرق قانونی و حقوقی شما را به سر منزل اهداف می رساند. شما هیچ نیازی به اقدام غیر قانونی نظیر مهاجرت از طریق قاچاق چی، و یا اقدام از طریق پناهنگی و امثالهم ندارید. همیشه راهی حقوقی و قانونی وجود دارد ولیکن عده ی کثیری از مردم در دام شیادان وکلاهبرداران افتاده اند و مبالغ زیادی را در  براین  اشخاص می پردازند. قصد شما از مهاجرت کردن باید بهتر شدن اوضاع باشد و نه از چاله به چاه افتادن. حقوق مهاجرت کردن در یک رشته دانشگاهی حقوق، به نام "حقوق بین الملل خصوصی" بررسی می شود لیکن بسیار قلیل اند حقوق دانانی  که در این موضوع  وقت صرف کنند. ما متخصصین این رشته  را در اختیار داریم  و شما را از تمام جوانب حقوقی موضوع آگاه می کنیم.

اقامت از طریق سرمایه گذاری در اسلواکی

سرمایه گذاری در کشور اسلواکی: در این مقاله میخواهیم طریقه سرمایه... ادامه مطلب


کارت بانکی معتبر درسراسر دنیا

  در این مقاله میخواهیم به یکی از نگرانیهایی که مردم در هنگام... ادامه مطلب


فرصت استثنایی جهت تحصیل دندان پزشکان در آمریکا

تحصیل دندان پزشکان در آمریکا دندان پزشکی معمولا یکی از رشته های... ادامه مطلب


تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان

تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان:   تمامی دوستداران... ادامه مطلب


خدمات موسسه حقوقی ملک پور برای موکلین در اتریش

موسسه حقوقی ملک پور علاوه بر اخذ پذیرش و ویزا از کشورهای مختلف خدماتی را نیز... ادامه مطلب


فرصت استثنایی پزشکان جهت تحصیل در اتریش

فرصت استثنایی پزشکان جهت تحصیل در اتریش   اتریش (یا به... ادامه مطلب