موسسه حقوقی ملک پور - اطلاعات جامع مهاجرت

امروزه پدیده مهاجرت و پذیرش تحصیلی امری متداول و رایج در بسیاری از کشورهای جهان است. در تمامی کشور های دنیا این امر جزء امور تخصصی حقوقی است و اشخاص جهت مشاوره به وکلا رجوع می کنند و از آن ها مدد می جویند. متاسفانه در کشور ما این کار عموما به دست افراد و موسساتی است که حتی پروانه وکالت ندارند و در حالی که تخصص کافی در این امر ندارند، جهت فعالیت در این زمینه مجوز می گیرند.
از آن جا که نظارت و مشاوره وکلای متخصص و آشنا به امور بین الملل از نکات ضروری در زمینه مهاجرت است، ما با همکاری وکلای زبده که اساسا مدافع حقوق موکلین خود هستند، اقدام به انجام امور مهاجرت و یا پذیرش تحصیلی شما می نماییم.
اگر مایل به مهاجرت یا ادامه تحصیل در خارج از کشور هستید، جزییات مرتبط با قوانین مهاجرت و پذیرش تحصیلی در دانشگاه های چند کشور پراستقبال را برای شما به صورت مختصر شرح نمودیم. شما می توانید با مطالعه این خلاصه ها، دید کلی در مورد آن کشور و نحوه مهاجرپذیری آن بیابید و سپس در صورت تمایل به صفحه اختصاصی آن کشور در سایت ما مراجعه کنید.  نکته ای که در این زمینه  لازم به ذکر است این است که، پرونده وکالت آقای ملک پور، مدرک دانشجویی دکترای ایشان در دانشکاه وین اتریش ، مدرک فوق لیسانس از دانشگاه سراسری تهران درحقوق تجارت بین الملل ومدرک وکالت  کارشناسی ارشد عده ای از همکاران را در وب سایت خود در قسمت گالری گذاشته ایم که می توانید ملاحظه بفرمایید. نکته حائز اهمیت  این است که این موسسه از طرق قانونی و حقوقی شما را به سر منزل اهداف می رساند. شما هیچ نیازی به اقدام غیر قانونی نظیر مهاجرت از طریق قاچاق چی، و یا اقدام از طریق پناهنگی و امثالهم ندارید. همیشه راهی حقوقی و قانونی وجود دارد ولیکن عده ی کثیری از مردم در دام شیادان وکلاهبرداران افتاده اند و مبالغ زیادی را در  براین  اشخاص می پردازند. قصد شما از مهاجرت کردن باید بهتر شدن اوضاع باشد و نه از چاله به چاه افتادن. حقوق مهاجرت کردن در یک رشته دانشگاهی حقوق، به نام "حقوق بین الملل خصوصی" بررسی می شود لیکن بسیار قلیل اند حقوق دانانی  که در این موضوع  وقت صرف کنند. ما متخصصین این رشته  را در اختیار داریم  و شما را از تمام جوانب حقوقی موضوع آگاه می کنیم.

تحصیل در بهترین دانشگاههای انگلستان

تحصیل در بهترین دانشگاه های کشور انگلستان (تحصیل در انگلستان- اخذ... ادامه مطلب


کلاسهای فوتبال به همراه کلاسهای زبان انگلیسی

College twin summer center کلاس های فوتبال انگلیس همراه... ادامه مطلب


تحصیل در بهترین دانشگاه ها و کالج های زبان آمریکا

تحصیل در بهترین دانشگاه ها و کالج های زبان آمریکا با موسسه حقوقی ملکپور(در... ادامه مطلب


سرمایه گذاری در اروپا و آمریکا

سرمایه گذاری در اروپا ،امریکا ،انگلستان و فرانسه ( ثبت شرکت در اروپا یا آمریکا... ادامه مطلب


اخذ ویزای دانمارک از طریق تخصص حرفه

امکان ویزای کار برای صاحبان مدرک ارشد و دکترا ،اخذ ویزای کار  دانمارک از... ادامه مطلب


پذیرش و ویزای تحصیلی تضمینی آمریکا

پذیرش تحصیلی در آمریکا به طور تضمینی (پذیرش تحصیلی آمریکا ، تحصیل در آمریکا... ادامه مطلب