تلفن های تماس دفتر تهران:

با عرض پوزش خدمت عزیزان با توجه به مشکلات خطوط تلفن تا ظهر روز سه شنبه 12/12/1393 تماس های تلفنی شما دوستان ممکن است با اشکال مواجه شود. از اینکه با صبر و شکیبایی ما را در خدمت رسانی بهتر یاری می فرمایید صمیمانه سپاسگذاریم.
 • (+98) 21 446 28 870
 • (+98) 21 444 87 508
 • مابقی شماره های تماس
 • ساعت تماس 8:45 صبح تا 20:45 شب و پنج شنبه ها از 8:30 صبح تا 15:30 بعدازظهر جمعه ۱۳ تا ۱۷ می باشد.
 • هم چنین می توانید از طریق آدرس ایمیل info@malekpour.ir با ما در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح کنید.
 • تجربیات ما

  موفقیت در فضای وب

  نقش اینترنت در همه ابعاد زندگی امروز انکارناپذیر است. امروزه فعالیت آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش حیاتی دارد. موسسه حقوقی ملک پور از آغاز کار خود این مسئله را در دستور کار خود قرار داد. موفقیت وب‌سایت موسسه حقوقی ملک پور که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایتهای حقوقی ایران است موید این موضوع است. موتور جستجوی گوگل وب‌سایت ما را در صدر نتایج جستجو برای بسیاری از کلیدواژه‌های حقوقی قرار می‌دهد.

  رضایت مشتری

  رضایت مشتری اولین اصل کار ما در موسسه حقوقی ملک پور است. ما همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از مشتریان تمام مراحل خدمات خود را در راستای رضایت مشتریان بهینه‌سازی کنیم. پیشرفت سریع موسسه ما از زمان تاسیس در سال 1387 تا کنون نشان‌دهنده این موضوع است. بهترین تبلیغ برای ما مشتریان سابق ما هستند. تمامی پرسنل موسسه برای ایجاد رضایت حداکثری در ارائه خدمات آموزش دیده‌اند و همواره از انتقادات و پیشنهادات مشتریان بهره برده‌اند.

  ارتباطات قوی و همکاری سازنده

  هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سطوح مختلف و با کیفیت تضمین‌شده باشیم. موسسه حقوقی ملک پور با موسسات حقوقی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها در کشورهایی مانند انگلستان، سوئد، آمریکا و ... همکاری دارد و با اخذ نمایندگی از این موسسات به طور رسمی خدمات مشترکی را ارائه می‌نماید.